Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Podkład w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, w którym mieści się 5 odcieni. Wygodny w aplikacji dozownik pozwala na wydobycie jednego z tych odcieni dla perfekcyjnego dopasowania do kolorytu cery. To jak 5 podkładów w jednym.
Producent obiecuje naturalne wykończenie i lekkie/średnie krycie, wygładzenie i trwałość makijażu.
Występuje w 6 wersjach kolorystycznych.

Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 3.2%, Zinc Oxide 2.1%

Cena: ok. 14USD / 30ml
/m/

Świetny pomysł :)

Dobry podkład i ciekawy pomysł. ZZaczęłam używać go w lecie z skończyłam zimą. Podoba mi się możliwość zmiany odcienia, dzięki czemu można go było zawsze idealnie dopasować. Krycie jest średnie, ładnie ujednolica cerę, nie jest widoczny, nie zbiera się po całym dniu. Nie jest super trwały ale może być.Używam tego produktu od: 5 miesięcy

BADZIEWIE

Zdecydowanie nie polecam!! Podkład jest strasznie tłusty, źle sie rozprowadza i pozostawia smugi. Mam jasną karnację więc wybrałam najjaśniejszy odcień 010 i co się okazało? Za żółty! A to mieszanie kolorów jest beznadziejne i nie ekonomiczne, bo co później ma się zrobić z tym ciemniejszym podkładem? Cena wysoka... NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

ok

podkład kupiłam przypadkiem. Sprawdził sie genialnie. Świetny pomysł z tymi dwoma zbiorniczkami z kolorami jasnym i ciemnym. Mam kolor nr 2 medium. Dobry na lato kiedy buzia jest blada można używać kolru 1,2. Kiedy już jestem trochę opalona to 3. Jak wróciłam z Grecji to używałam odcienia nr.5 Polecam. Fajna sprawa, że w zależności od tego czy jesteśmy blade, czy bardziej opalone można dopasować kolorek.
Dobrze matuje moją mieszaną cerę (32 lata), rozprowadza się świetnie, kryje też super. Nadaje skórze ładny zdrowy kolor, bezzapachowy. Używam tego produktu od:0,5 roku

Może być

Kiedy pojawił się w sprzedaży, pomyślałam - czemu nie? Możliwość posiadania wielu wariantów kolorystycznych w jednym podkładzie to było coś dla mnie; zwłaszcza, że raczej trudno mi dobrać kolor. Właśnie skończyłam opakowanie - miałam odcień medium i z dwóch pojemniczków, został mi ten ciemniejszy. Ponieważ pompka zawiodła a szkoda było wyrzucić istniejący podkład, udało mi się "rozbroić" tą całą konstrukcję i swobodnie wykończyć oba odcienie :-)
A teraz o samym produkcie:
- dla mojej mieszanej cery okazał się zaskakująco dobry, nie tworzył maski, nie zauważyłam jakiś zapychań
- nie jestem pewna co z matowieniem, ponieważ używałam z nim matującego Kryolana, po czym faktycznie nic się długo nie błyszczy.
Nie wiem czy jeszcze się na niego zdecyduję, bo ciągle próbuję nowych z nadzieją, że spotkam KWC :-)

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam

Nie spodziewałam się...

że przypadnie mi ten kosmetyk do gustu, a jednak. To mój ostatni nabytek, mimo iż nie wirzyłam w owe mieszanie się odcieni w jednym opakowaniu zakupiłam go, tak naprawdę z ciekawości. Dostrzegam wiele zalet tego podkładu m.in.:

- idealne opakowanie;
- bardzo dobrze matuje;
- nie podkreśla suchych miejsc;
- cena w miarę przystępna;
- nie ciemnieje na twarzy;
- zapewnia idealne wykończenie.

Ale niestety nie kryje zbyt dobrze. Jestem tylko ciekawa czy po dłuższym stosowaniu nie wysuszy mojej skróry ;-)Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

a fee

Jak dla mnie koropny,,konzystencja ok ladnie sie slizga po twarzy ale ja go ciagle wyczowam,,,i moze dlatego poszedl w odstawke,,srednio kryjacy-to dobrze ale wyczowalny,a przede wszystkim dla mnie kolory NIE MAJA RZADNEJ ROZNICY!!posiadam 040 medium,minus -pozostawia lekko pudrowe wykonczenie,blee,plus za swietny pomysl z pompka;)ale nie do konca przemyslany bo resztki podkladu osiadaja na plastikowej zatyczce i wszystko jest pomaziane..

Używam tego produktu od:od kiedy pojawil sie na polkach sklepowych
Ilość zużytych opakowań:troszeczke z pierwszego i nadal jest w pudelkach z kosmetykami ,ale mozna go zuzyc w ciagu 24 mies,takze niech jeszcze polezy..:)

Dobry

Dla mnie ten podkład jest doskonały :) Świetnie ujednolica cerę, ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza, matuje, jest trwały, znalazłam odpowiedni odcień (mam bardzo jasną karnację). Kryje średnio ale dla mnie w sam raz, jest lekki - dobry na lato.

Teraz to mój ulubiony podkład :)

Edycja: Mam wrażenie, że podkład pogorszył stan mojej skóry... Odejmuje 2*

Używam tego produktu od: tygodnia

Polecam ;)

* pomysłowe rozdzielenie na 5 kolorów ponieważ nigdy nie mogę dobrac odpowiedniego odcienia
* dobrze kryje, w miare matuje, jest trwały
* Na Allegro cena bardzo przystępna.
*niestety jest średnio wydajny

Zaznaczyłam,że nie wiem czy kupię ponownie ponieważ liczę,że znajdę cos lepszego;)
Ogolnie polecam.Używam tego produktu od:nie pamiętam

Yes!Yes!Yes!

Jestem przemega zadowolona! Super zaletą jest to, ze ma 5 odcieni, w lato używam ciemniejszych, w zime jaśniejszych. Idealnie sie dopasowuje i wchłania. Nie zatrzymuje sie w zmarszczkach czy innych zagłebięniach. Ma ładne kolory i jest wydajny. Jak dla mnie jest super! Cena taka sobie ;/

Używam tego produktu od: maj 2008

bardzo fajny !!!

Naprawde fajny podklad z mozliwoscia mieszania odcieni. Fajny pomysl bo gdy skórka sie opali potrzeba ciemniejszego a ten podklad spełnia akurat tę zachciankę jeśli chodzi o kilka odcieni w 1 opakowaniu.
Bardzo dluga mi sie trzyma na buzce i fajnie kryje. Nie wysusza i powiem szczerze ze to chyba najlepszy jaki mialam

Używam tego produktu od:m-ca

raczej nie

Mam w miare normalna cere,ale po 30-tce zaczely sie jazdy z hormonami i pojawiaja sie co jakis czas niespodzianki.Ponadto jestem blado-trupia.I zachecona opiniami wizazanek zakupilam ten produkt.Mam,jak kazda kobieta zmiennosc nastrojow.Objawia sie to miedzy innymi tym,ze w zaleznosci od porannego humoru naklaam albo kryjacy,naturalny kolor fluidu albo sie przyciemniam.I ten produkt byl jak najbardziej przydatny dla mnie.Jeden flakonik a tyle kombinacji.No wlasnie...Nie bylo problemu ze skrajnymi kolorami czyli najjasniejszym i najciemniejszym.Ale kiedy uzywalam posredniego to ten najjasniejszy skonczyl sie bardzo szybko,gdyz uczestniczyl w kazdej mieszaninie kolorow.I na koniec zostalam z bardzo ciemnym fluidem,ktory na mojej skorze wygladal nienaturalnie i brzydko(a mialam najjasniejszy wariant kolorystyczny).
I dlatego wlasnie nie skusze sie wiecej na pozorna oszczednosc(no bo ten fluid ma tyle kombinacji).Wole kupic w jednym kolorze i wiedziec ile go jeszcze mam.Tutaj nie ma na to szans-naciskam na pompke i niestety pusto...Poza tym opakowanie nie jest ekonomiczne-duzo fluidu zostaje w pojemniczku-pompka niestety nie siega precyzyjnie.
Co do jakosci podkladu-w tutejszym poundsie(odpowiednik polskich sklepow"wszystko za 5 zlotych")kupilam podklad,ktory rowniez firmuje Revlon i jakosc byla identyczna.Szkoda,ze wczesniej musialam az 10 razy przeplacic...Używam tego produktu od:4 miesiecy

Rewelacja

Dostałam go w prezencie od Mamy, która wiedziała, że na niego czyham od dawna. Mam dużo czerwonych wyprysków i blizn na buzi i zawsze jest mi trudno je zatuszować. Od kiedy używam tego podkładu nie stosuje nawet korektorów tak świetnie kryje. Oczywiście dużą zaletą jest paleta kilku odcieni podkładu, który można mieszać :-) Sprawdza się przy cieniowaniu twarzy :-P
Dziewczęta pamiętajcie, żeby nie kłaść go na okolice oczu i powieki, ponieważ jest zbyt ciężki i wysuszy je.
Pozdrawiam :-*

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania