Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Podkład w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, w którym mieści się 5 odcieni. Wygodny w aplikacji dozownik pozwala na wydobycie jednego z tych odcieni dla perfekcyjnego dopasowania do kolorytu cery. To jak 5 podkładów w jednym.
Producent obiecuje naturalne wykończenie i lekkie/średnie krycie, wygładzenie i trwałość makijażu.
Występuje w 6 wersjach kolorystycznych.

Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 3.2%, Zinc Oxide 2.1%

Cena: ok. 14USD / 30ml
/m/

niespodziewalam sie......

skusilam sie na ten podklad, bo juz mi sie znudzil revlon softflex...i nie zaluje!!
jest podobny do zwyklego revlona softflexa ale lepszy, kryje nieco slabiej, ale uzywam i tak korektora to nie przeszkadza mi to.
Piekne odcienie!!
idealnie stapia sie z cerą
lekko rozswietla, ale daje zdrowy blask skory a nie bombke na twarzy:)
twarz bardzo ladnie wyglada,

a teraz wady...

schodzi lekko po calym dniu, niezbedne sa poprawki,
troche dziwny ten podklad, nie jest ani nawilzajacy, ani matujacy...
z pompki czasami za duzo wychodzi podkladu

Stosuje pod niego krem gruszkowy z daxa, i jak czasami potrzebuje silniejszego nawilzenia, ziaja maslo kakaowe, albo krem biostymulujacy, ale tylko odrobine, na podklad, korektor jezeli trzeba, to przyklepuje dermacolem, daje na to sypki z gosha, albo z vipery transparentny i efekt jest suuuper!!!
twarz mam po takich dawkach nieskazitelna, czesto ktos sie mnie pyta co robie ze mam taka piekna cere, a mam naprawde sporo porow, blizny potradzikowe.. niestety przy uzuwaniu revlona softlexa mialam maske na twarzy:(
polecam, uwazam ze lepiej kupic slabiej kryjacy podklad, i korektor idealnie dopasowany do skory

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:zaczete

super

zawsze mialam problme z doborem koloru jesli chodzi o podklas i tutaj prosze bardzo moj problem zostal rozwiazany :)) do tego konsynstencja jest superowa..naparwde fajnie sie naklada...i o dziwo dlugo wytryzmuje na mojej skorze..nie zatyka porow i fanastycznie kryje !

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Rewelka!

Kupiłam z ciekawości ;) Zainteresowało mnie to mieszanie kolorów :) Mam odcień light/medium. Bałam się, że będzie za jasny ale mimo wszystko jest ok :) ustawiłam sobie na 3 :) Podkład ma prawie same plusy!

Plusy:
-świetnie wyrównuje koloryt
-nie widać go na buzi, brak efektu maski
-super matuje, efekt widać dopiero po chwili,
- nie brudzi ubrań
-deszcz, łzy nie zmywają go
-wydajny, 2 naciśnięcia starczają na buzię i szyję
-ładne, poręczne opakowanie
-nie wysusza skóry
-przyjemna konsystencja dobrze się rozprowadza
-nie obciąża

Minusy:
-po wyciśnięciu podkłądu i nałożeniu nakrętki z otworku sączą się resztki podkłądu i brudzą korek
-gama tych 2 oscieni mogłaby być bardziej zróżnicowana jaśniejszy i ciemniejszy, żeby to mieszanie miało trochę większe zróżnicowanie
- aby napompować na dłoń trzeba przechylić bo inaczej wszystko rozmaże się po opakowaniu

-dla niektórych minusem będzie to, ze nie jest mocno kryjący, dla mnie jednak to plus vbo nie lubię takich podkładów kryjących ;)

Mimo wszystko jestem baaaardzo zadowolona! Takie minusy to żadne minusy ;)

Używam tego produktu od: kilku dni

Cudowny, naturalny podkład!

Na początku zaznaczę, że jestem strasznie wybredną osobą, jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu. Przetestowałam naprawdę sporo podkładów (maxfactor, loreal, rimmel, revlon), ciągle szukając tego idealnego, aż wreszcie znalazłam coś dla siebie!
Revlon CC ujednolica koloryt cery wydobywając z niej naturalne piękno i delikatnie rozświetlając. Świetnie się rozprowadza, trzyma się naprawdę długo, dobrze matowi. Skóra wygląda promiennie i zdrowo cały dzień. Pomysł z 5 odcieniami koloru to po prostu mistrzostwo świata. Teraz, gdy trochę się opalę, zamiast mieszać ze sobą różne kolory podkładów, po prostu przekręcam pokrętełko i gotowe! Rewelacja.
Fakt, podkład nie kryje niedoskonalości prawie wcale. Jeśli ktoś ma z tym problemy, będzie raczej zawiedziony zakupem.
Osobiście posiadam kolor 030 light/medium, który polecam dla delikatnie opalonych blondynek.

Jeśli nie lubisz efektu teatralnej maski na twarzy (jak w Colorstay), stawiasz na naturalność i zdrowy rozświetlony wygląd buzi przez cały dzień- ten podkład jest własnie dla Ciebie.

Polecam :)

Używam tego produktu od: października 2008

z czystym sumieniem POLECAM

Jak dla mnie - idealny. Konsystencja zniewala. Lekki, idealnie sie rozprowadza, nie tworzy efektu maski - a to bardzo wazne przeciez nie ?
I jeszcze jedna cenna zaleta - latwo dobrac kolor do swojej karnacji. Osobiscie obejrzalam i wyprobowalam podkład w Douglasie (tam kosztuje 69 zł). Zakupu dokonalam na Allegro (32 zł + koszt przesyłki). Swietna jakosc za niska cene !

Używam tego produktu od: 2 mies.

bardzo dobry fluid

Zawiedziona podkładami Loreal postanowiłam zmienić firmę. Początkowo troszkę niechętnie podchodziłam do opakowania z kilkoma kolorami ( bo co ja zrobię, jak będę używać jednego - resztę wyrzucę), ale przez zaprzyjaźnioną panią w drogerii dałam się namówić i NIE ŻAŁUJĘ !!
Podkład jest świetny!
- jest lekki (ja nie potrzebuję mocnego krycia)
- nie zatyka porów
- nie wysusza skóry
- nie powoduje wyprysków
- odcień można rzeczywiście idealnie dobrać do potrzeb - inny na co dzień inny na imprezę...
- nie powoduje efektu maski, nie odkłada się w zagłębieniach skóry, nie "roluje się"

Jedyne zastrzeżenie, to mógłby być bardziej trwały...

bardzo dobry, ale....

średnio kryje, ale jak dla mnie to wystarcza. wybrałam odcień light medium/ medium.
jest dla mnie za jasny, mimo że przekręciłam na 5. ale przy użyciu pudru brązującego jest ok ;)
generalnie polecam w 100% ale generalnie wysusza buzię ale suchej skóry może być to problem, ja mam mieszaną więc jest ok ;)
gęsty, dobrze się rozprowadza. ładne opakowanie, poręczne.

Odradzam!

Podkład naturalny, średnio kryjący, nie tworzy maski na twarzy, kolor najjaśniejszy dobrze stapia się z cerą, nie tworzy smug, plam, nie spływa i tyle dobrego... Niestety ten podkład pogarszał stan mojej cery, tam gdzie miałam niewielkie niedoskonałości i przebarwienia po całym dniu noszenia powstawały nowe większe paskudne wypryski. Mogę śmiało powiedzieć ze dawno nie miałam takich problemów z cerą jak po tym Revlonie. Dołączył do grona innych szkodliwych dla mnie zapychaczy jak: 10 hours sleep effect Bourjois, Lancome Photogenic Lumessence. Naprawdę warto poczytać skład kosmetyku przed zakupem ponieważ wiele z nich zawiera toksyczne, rakotwórcze, szkodliwe dla skóry składniki, przez które wiele kobiet ma widoczne nawracające niedoskonałości i problemy z cerą, są to min.: Dimenthicone, Butylene Glycol, Polyacrylamid, parabeny i inne świństwa. Odradzam zakup!!!
Używam tego produktu od:miesiac z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo dobry podklad ;)

Kiedy tylko ten podklad pojawil sie angielskich sklepach natychmiast go kupilam.
Wybralam odcien Medium – ten sam ktory uzywa pani Alba ;)

Niestety rozczarowalam sie na samym juz poczatku stosowania. Ten podklad jasnieje na mojej skorze!! Nawet przy ustawieniu na najciemniejszy odcien po chwili wygladalam jak trupioblada…

Od kilku tygodni troszke choruje i w zwiazku z tym moja twarz jest ciagle blada, dlatego ponownie siegnelam po ten podklad, poniewaz inne podklady ktore mam staly sie za jasne.
W tej chwili kolor podkladu jest idelany, nawet jesli nie ustawiam na najciemniejszy!
Dzieki temu moglam przetestowac dokladnie podkladowe wlasciwosci.
Zalety :
- bardzo dobrze sie rozprowadza i stapia ze skora
- bardzo dobrze radzi sabie w kryciem
- jest lekki i nie zapycha
- zostawia moja buzie matowa na wiele godzin
- nie zbiera sie w nierownosciach i porach
- daje naturalne wykonczenie, bez efektu maski
- skora spod niego oddycha
- podklad jest bardzo wydajny, jedno klikniecie pompki pozwala wydobyc z opakowania idealna ilosc podkladu

oczywiscie daleko mu do mojego ukochanego Photogenic Lancome, ale do dziennego makijazu jest bardzo dobry, I na pewno kupie odcien Medium/Dark ;)
v

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ogolnie OK.

Kupilam ten podklad pare dni temu w Londynie za 6,99 F. Skusilam sie bo kolezanki go chwalily, ja zas jestem zadowolona z Maxfactora LP, no ale zaryzykowalam i kupilam Revlona 030 light/medium. W sumie jak zobaczylam sklad w sklepie to troche oniemiałam bo jest dosc dlugi :)

Chcialam wziac light, ale byl zolty a ten jest IDEALNY.

Ogolnie to jestem zadowolona.
Na plus:
+ nie zostawia smug
+ nie podraznia
+ mam cere tlusta i jak dzis sie posmarowałam nim o godzinie 11, tak do tej pory tylko lekko sie swiece !
+ ladnie wyrownuje koloryt
Na minus:
- wlasciwie zadne krycie
- moze i matuje na dlugo, ale jakby znika z twarzy po ok 6h (?)
- Niby mozna uzyskac 5 odcieni, ale wzielam kazdy na reke wycisnelam i nie widze roznicy.. z reszta trudno zauwazyc jakąkolwiek roznice jak niby dwa odcienie podkladow sa BARDZO zblizone do siebie :/ Mogli zrobic ze jeden jest ciemny a drugi jasny i wtedy idealne proporcje by byly..

Nie wiem czy kupie bo w sumie na kryciu mi zalezy najbardziej. Dodatkowo nie potrafie jeszcze stwierdzic czy mnie zapycha czy też nie :)Używam tego produktu od: tygodnia

jest a jakby go nie było

Krycie żadne, maski nie zrobi bo rzeczywiście wyjątkowo delikatny dla cer idealnych do leciutkiego wygładzenia i wyrównania kolorytu. Fajna kolorówka, ale skoro odstawiłam go dla rimmela to po co przepłacać, przynajmniej w moim przypadku...

Ilość zużytych opakowań:pierwsze light 020

Hmmmm....

No więc tak....skusiłam się na ten oto podkład bo powiem szczerze zacheciła mnie reklama....kupowałam po dośc okazyjnej cenie na allegro czyli po ok 43 zł razem z przesyłka....Jak to na allegro wiadomo, kupowanie kosmetyków w ciemno nie jest najlepszym pomysłem, tak ja genialna tak właśnie postąpiłam;) I oczywiście spragniona pięknej opalenizny a la mulatka postanowiłam zamówić kolor najciemniejszy czylo 060 deep....Czekałam 3 dni(długie haha jak sie czeka) i w koncu przesyłak dotarła....Otworzyłam paczkę obejrzałam buteleczke....i trochę jakby zaczęłam sie obawiac....Ale najgorsze było przede mną....Potwierdziły sie moje obawy....Otóż nałozyłam sobie odcień najciemniejszy i....omal z krzesła nie spadłam....O maj gad....kolor jest tak ciemny ze musiałabym chyba chodzic caly tydzien albo nawet ze dwa po 25 min na solar zeby to wyrównać....a najjasniejszy odcien tego kloru 060 niestety takze ciemny i jakis taki zółtawy....Tyle jesli chodzi o kolor....Konsystencja troche gęsta a ja przyzwyczajona raczej do rzadszych....trwałość...hmmmm...tu rzecz dziwna bo jak nałozyłam na twarz to rąk domyc nie mogłam i pomysłałam-wow cóż za trwałośc ale po paru godzinach jakos zbładłam haha a wiec sama juz nie wiem...zobaczymy bo byc moze kupie jakis tanszy jasniutki podkładzik i bede mieszac...jak spróbuje to sie odezwe:) I hope ze jasniejsze kolorki sa fajniejsze:)
Pozdrawiam:)

Używam tego produktu od:2 tygodni