Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Podkład w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, w którym mieści się 5 odcieni. Wygodny w aplikacji dozownik pozwala na wydobycie jednego z tych odcieni dla perfekcyjnego dopasowania do kolorytu cery. To jak 5 podkładów w jednym.
Producent obiecuje naturalne wykończenie i lekkie/średnie krycie, wygładzenie i trwałość makijażu.
Występuje w 6 wersjach kolorystycznych.

Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 3.2%, Zinc Oxide 2.1%

Cena: ok. 14USD / 30ml
/m/

nie do każdej cery

Przyzwyczajona do Colorstaya sięgnęłam po ten podkład, licząc na podobne jego właściwości i ułatwienie z doborem koloru. Custom Creations to jednak zupenie inna bajka. Podkład słabo kryje, nie matowi skóry twarzy, jest mało trwały. Zaletą jest za to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze rozprowadzanie na twarzy, brak wrażenia ściągnięcia cery, no i sprytne, proste w użyciu opakowanie, które pozwala na mieszanie kolorów. Jednak osobom, które korzystają na co dzień z Colorstay, zwłaszcza ze skórą skłonną do przetłuszczania i świecenia, ten podkład raczej nie przypadnie do gustu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo dobry podkład

Kupiłam ten podkład z czystej ciekawości, jeśli chodzi o dobranie odpowiedniego koloru to rewelacja, bardzo ładnie matuje, świetna konsystencja, ładnie sie rozprowadza, nie zasycha zbyt szybko, długo sie utrzymuje na twarzy, aczkolwiek po dłuzszym czasie sie zaczyna ścierac. Mimo mojej wrażliwej isuchej cechy nie podkresla suchych skórek, ani nie podrażnia. Jesli ktos oczekuje krycia to sie rozczaruje, ten podklad daje tylko ladne zmatowienie.
Podsumowując jestem bardzo zadowolona, szczegolnie za przywoitą cene.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Szału nie ma

Z plusów:
+ Fajny sposób na dobranie idealnego koloru
+ Wygodny w użyciu
+ Bardzo wydajny
+ Matuje w stopniu zadowalającym

Minusy:
- Praktycznie w ogóle nie kryje
- Nie robi wrażenia, tzn. nie daje takiego efektu, który odbiegałby od innych podkładów z tej półki
- Gorszy od Colorstaya
- Szybko się ściera

Dobry dla osób, które lubią naturalny efekt, nie potrzebują krycia i nie są zbyt wymagające.Używam tego produktu od: 2 tygodnie

bardzo dobry

Witam
uwazam ten podklad z abardzo dobry mam bardzo wrazliwa skora i sucha, policzki mi sie czerwienia na zewnatrz i przetluszcza sie podklad bardzo ladnie wyruwnuje kolor nie wysusza matuje cena ok poprostu dla mnie jest o niebo lepszy niz poozostale a przettestowalm ostatnio LAncome vichy loreal i wiele innych POLECAM
jedyna jego wada i dlatego nie dalam 5 gwiazdem jest podkreslanie suchych skorek

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:

dobry podkład za dobrą cenę

Idealny dla mojej skóry mieszanej,bardzo dobrze się stapia ze skórą daje jedwabisty efekt,na długo matowi,pokrywa niedoskonałości.
Jeden preparat a kilka możliwych odcieni.polecam odcień medium średnio opalonej buzki

Używam tego produktu od:miesiąca

L'oreal ucz się!

Naprawdę bardzo dobry fluid, używam latem więc odpowiada mi jego lekka konsystencja której nie czuje sie na skórze. Bajer z doborem kolorów też jest świetną sprawą choć mi wystarcza ustawienie go na środkowej "mocy".Krycie średnie. Fluid dobrze się trzyma skóry i po całym dniu bez poprawek wygląda całkiem nieźle. U mnie świetnie sie sprawdza w kwestii , zdjęć buźka wychodzi jak z żurnala :), a i jak dla mnie nie zapycha porów a nawet powiem więcej ma działanie terapeutyczne ;)

Ogólnie zdecydowanie polecam.

taki sobie

Jeśli chodzi o dopasowanie koloru to naprawdę świetna sprawa. Nie odznacza się, łatwo się rozprowadza, jest wydajny. Niestety mojej bardzo tłustej cery nie matuje na długo, wogóle nie kryje więc jeśli ktoś tego oczekuje, to radzę wybrać inny podkład. Nie wiem, czy to przez moją tłustą cerę, ale gdy dotknę twarzy nawet kilka godzin po nałożeniu to zostawia ślady, ciągle jest płynny jak przed chwilą nałożony. Co gorsze dostałam po nim nowych krostek. Jestem zawiedziona i raczej już go nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakci pierwszego

Bardzo dobry podkład

Bardzo ciekawie rozwiązanie z 5 odcieniami podkładu. Mogę sobie aplikować kolor odpowiedni do opalenizny. Podkład matuje skórę, niestety niezbyt dobrze kryje (za to minusik). Konsystencja dobra do rozprowadzania (wkurzające jest tylko wyciskanie podkładu z buteleczki bo trzeba uważać, aby nie spływał po butelce). Kupiłam produkt na Allegro płacąc 39 zł wraz z przesyłką, miałam podkład dobrze zapakowany, w oryginalną folię. Myślę, że kupię go na pewno jeszcze. Nie tworzy maski na buzi. Nie utrzymuje się na skórze przez cały dzień, ale i tak jest godny polecenia

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Revlon forever.

Bardzo lubię podkłady Revlona, a ten, przyznaję, kupiłam z czystej ciekawości - intrygował mnie "system dopasowania koloru" :)

Producent obiecuje:
- naturalne wykończenie - i naturalne wykończenie jest - nie ma efektu maski, do tego podkład świetnie się rozprowadza, skóra jest miękka, średniozmatowiona - wygląda bardzo naturalnie;
- lekkie/średnie krycie - faktycznie, jeśli ktoś się spodziewa, że przykryje nim wszystkie niespodzianki, przebarwienia i inne niedoskonałości, może się rozczarować. Podkład jest lekki, więc i kryje średnio ;)Jak dla mnie jest jednak idealny na lato, bo nawet w upały nie czuję go na twarzy i co ważne, nie widzę też, żeby z niej spływał - jest więc trwały.

Szandarowa cecha - czyli dopasowanie kolorów - jest również spełniona: w zależności od stopnia opalenia cery zmieniam sobie ustawienia w buteleczce i mam podkład i na wczesne lato (jaśniej) i na powrót z urlopu (ciemniej). Dozownik jest świetny - jedna porcja wystarcza mi akuratna całą twarz.

Podsumowując, mogę powiedzieć, że producent w 100% wywiązał się z obietnic. Polecam.

ps. kupiłam na allegro w bardzo przystępnej cenie :)

Używam tego produktu od: 4 m-cy

świetny

kupiłam, spróbowałam i jestem zadowolona, swietne rozwiazaniem z tym wyborem koloro, juz nie martwie sie ze bedzie za jasny lub za ciemny, moge w dzien uzywac innego i na wieczor innego odcienia, ale teraz o samym podkladzie a wiec rozprowadza sie swietnie, ma kremowa konsystencje ale po nalozeniu jest leciutki i siwetnie stapia sie ze skora, matuje ladnie, kryje w sam raz aby buzia wygladala naturalnie, napewno nie jest to mocne krycie ale dzieki temu nie tworzy efektu maski, kolor mam medium, jestem opalona i odcienie 3,4 i 5 sa w sam raz na teraz, napewnio skusze sie jeszcze na kolor medium/deep bo jak sie opale mocniej to te moga byc za jasne, obawiam sie tylko jak ten podklad bedzie sie zuzywal czy jak bede uzywac tych ciemniuejszych odcieniu to tego jasniejszego zostanie wiecej i nie bedzie wykorzystany ale to sie okaze, chyba bedzie dosc wydajny bo naprawde niewiele trzeba aby ladnie pokryc cala twarz, ogolnie jestem bardzo zadowolona i bede go kupowac bo jest wart uwagi.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale napewno nie ostatniego

cudeńko!!!

Używam koloru 010 Fair, podkład dla jasnej buźki, posiada pięc odcieni, którymi możemy operować w zależności stopnia opalenia cery.

Ale teraz o samym podkadzie.

Ma naturalny kolor, rozprowadza się idealnie (zarówno gąbeczką jak i opuszkiem palca, kryje niedoskonałości przy czym jest lekki więc z pewnością można używać latem. Nie spływa, nie roluje się. Na mojej cerze (mam mieszaną) utrzymuje się około 5 potem wymaga poprawek.

Nie wywołuje stanów alergicznych.

POLECAM. :-)
Ilość zużytych opakowań:

Mój faworyt - bez dwóch zdań !

Jest to zdecydowanie mój naljelpszy podkładowy zakup wszechczasów co nie ukrywam, bardzo mnie cieszy ponieważ nareszczie znalazłam sój ideał :-) !!!!!
Zacznę może od tego, że sam pomysł na opakowanie jest genialny !!! Podkład składa się z dwóch kolorów z których można stworzyć 5 odcieni. Ja mam kolor Light 020 i będę go używała przez cały rok gdyż najjaśniejszy jest idealny na zimę a ciemniejsze będą mi służyc latem :-)
Podkład nakłada się bardzo przyjemnie, ma dość gęstą, żelową konsystencje ale rozprowadza się bez najmniejszych problemów.
Kryje dobrze wszelkie moje niedoskonałości, nie tworzy efektu maski, na twarzy jest absolutnie niewyczuwalny (w przeciwieństwie do Clolor Stay), skutecznie matuje a przytym ładnie rozświetla twarz, nie wysusza skóry ( ja mam suchą) i co najwazniejsze po przypudrowaniu sypkim pudrem makijaż trzyma się 10 godzin w stanie nienaruszonym !!!!!!!

Polecam - ja napewno pozostanę mu wierna !!!!!!!!