Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych (stara wersja))

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Papaya Hair Food zawierające ekstrakt z papai to produkt idealny do zniszczonych włosów. Regeneruje i odżywia, czule pielęgnując włosy, by ponownie nadać im miękkość, blask i sprężystość.
Świeże, kwiatowe aromaty białej peonii i lotosu połączone z nutami egzotycznych owoców jak mango i gujawa brazylijska sprawią, że poczujesz się jak na zmysłowych wakacjach podczas relaksu na tropikalnej plaży.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
35% mniej rozdwojonych końcówek w formie spłukiwanej maski
50% mniej rozdwojonych końcówek w formie produktu bez spłukiwania.

regenerujące, wzmacniające, nawilżające
bez silikonów, bez parabenów
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych

Najlepsza maska

Już nie zliczę, które jest to opakowanie. Maska idealna. Garnier nie zawodzi mnie od zawsze. Maskę można stosować na 3 sposoby, jako maskę, odżywkę i jako pielęgnację bez spłukiwania. Te 3 sposoby są mi bardzo bliskie. Po zastosowaniu maski moje włosy są odżywione, gładkie, miękkie w dotyku. Wszystko w towarzystwie pięknego zapachu. Od kiedy stosuje maskę włosy łatwo się rozczesują, a z tym mam zawsze problem, przy moich kręconych włosach.
Co na plus to ilość produktu, ma aż 390 ml, jest bardzo wydajna. Zamknięta w pudełku, bardzo praktycznym, aplikacja maski jest prosta i przyjemna. Przy takich gabarytach, cena też jest adekwatna. No i nie można zapominać o składzie, maska ma aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Fajna maska

Jestem na Tak
Moje włosy polubiły się z tą maska. Jest mocno nawilżająca i odżywcza a przy włosach rozjaśnianych to ważne. Masak ulatwia rozczesywanie, włosy po wysuszeniu są lśniące i gładkie. Opakowanie jest wygodne w stosowaniu a zapach cudowny. Który bardzo długo utrzymuje się na włosach.

Ładny zapach

kupiłam ze względu na polecenia ale na moich włosach się nie sprawdziła.. miałam po nich ciężkie i szorstkie końcówki. Dla mnie jedynie ma ładny zapach

ładny zapach

Maska dostępna np. w Rossmanie. Duże pudełko. Bardzo ładny zapach. Lubię ją i często do niej wracam. Nawilża włosy i jest łatwo dostępna. Bardzo lubię tą serię masek.

Ulubiona maska do włosów

Kupiłam w lokalnym supermarkecie za niewielką cenę (co było jej pierwszym plusem), nie spodziewałam się, że będzie moim pielęgnacyjnym faworytem!
Opakowanie jest wygodne, kolorowa etykieta zachęca do użycia. W mojej łazience maska była używana przez ok. pół roku. Stała cały ten czas przy wilgotnej wannie, ale nie wpłynęło to na jej konsystencję i zapach (słodki, owocowy)- pozostały niezmienne od pierwszego otwarcia.
Stosowałam produktu głównie jako odżywki/maski po umyciu włosów szamponem. Sprawiała, że były gładkie i odżywione. Nie przeciążała ich i pozostawiała mięciutkie. Wystarczyła mi na naprawdę duużo myć :)
Na pewno kupię coś jeszcze z tej serii.

Mój faworyt

Od kilku lat wracam do tej maski jak jest na nią promocja. Mój faworyt jeśli chodzi o serię hair food. :) używam jej jak odżywkę, pozostawiam na 3 minuty. Bardzo ładnie pachnie. Włosy są po niej miękkie i dobrze się rozczesują. Pozbywam się puchu na głowie.

5/5

Jako entuzjastka pielęgnacji włosów, zawsze jestem w poszukiwaniu produktów, które pomogą mi przywrócić zdrowie i blask moim zniszczonym włosom. Kiedy odkryłam Garnier Fructis Papaya Hair Food, była to dla mnie prawdziwa rewelacja.

Zacznijmy od zapachu tej maski - jest po prostu niesamowity! Nuty papai są słodkie i orzeźwiające, co sprawia, że korzystanie z tego produktu jest prawdziwą przyjemnością. Zapach utrzymuje się na moich włosach przez wiele godzin po aplikacji, dodając im pięknej woni.

Konsystencja maski jest gęsta i kremowa, co czyni jej aplikację łatwą i przyjemną. Łatwo rozprowadza się po włosach i nie pozostawia tłustej lub ciężkiej warstwy. Co więcej, nie trzeba jej używać dużo, aby uzyskać pożądane efekty, dzięki czemu słoiczek starcza na długo.

Efekty Garnier Fructis Papaya Hair Food są po prostu oszałamiające. Po kilku zastosowaniach moje włosy stały się miękkie, gładkie i pełne życia. Widzę, że są bardziej odżywione i nawilżone, a także bardziej odporne na łamliwość i rozdwajanie się końcówek. To naprawdę świetny produkt dla osób, które borykają się z zniszczonymi i osłabionymi włosami.

Co ważne, maska jest wzbogacona o składniki odżywcze, takie jak papaja, witaminy i olejki roślinne, które pomagają w regeneracji i odbudowie włosów. Jestem również pod wrażeniem tego, że nie zawiera parabenów ani silikonów, co dodatkowo sprawia, że czuję się pewnie i komfortowo używając tego produktu.

Podsumowując, Garnier Fructis Papaya Hair Food to rewelacyjna regenerująca maska do włosów zniszczonych. Jej piękny zapach, lekka konsystencja i niesamowite rezultaty sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością będę regularnie stosować w mojej rutynie pielęgnacyjnej. Polecam go wszystkim, którzy pragną przywrócić swoim włosom zdrowie, blask i elastyczność.

Piękny zapach

Maska do włosów Garnier dostaje ode mnie pierwsze miejsce za zapach. Jest cudowny. Działanie również nie wypada źle. Produkt ma dobrą konsystencję, która nie sprawia problemów przy aplikacji. Wlosy po użyciu są gładkie, miękkie, idealnie dociążone i oczywiście pięknie pachną. Łatwo się rozczesują, nie plączą się. Maskę stosuję raz w tygodniu i po dłuższym używaniu widzę efekty na swoich włosach. Są zdecydowanie w lepszej formie niż przed pierwszym użyciem. Gorąco polecam

Ulubiona

Jest to moja ulubiona maska do włosów od Garnier. Świetnie nawilża włosy, dociąża i chroni przed wysoką temperaturą. Najbardziej podoba mi się to, że można stosować ją na 3 sposoby. Najważniejsze, że gdy nałoże go na suche końcówki to mi ich nie skleja :)

Świetna maska

Maska świetnie wygładza moje włosy. Nie obciąża nawet przy użyciu zbyt dużej ilości. Przepięknie pachnie i jest bardzo wydajna. Włosy po niej są sypkie i idealnie odżywione.

Trzyma poziom innych z serii

Kosmetyk można używać na 3 sposoby: jako odżywkę, maskę oraz pielęgnację bez spłukiwania. Ja używałam jako odżywkę do spłukiwania oraz jako maskę. W obu przypadkach sprawdziła się super. Maska na prześliczny, owocowy zapach, który niezbyt długo utrzymuje się na włosach. Jest bardzo gęsta i przez to bardzo wydajna. Po spłukaniu włosy są gładkie, łatwo się rozczesują. Lubię maski z tej serii i ta również fajnie się u mnie sprawdziła.

Działanie super ale zapach nie dla mnie

Bardzo lubię maski z tej serii, ta również mi się sprawdziła ale zapach nie skradł mojego serca - jest dla mnie zbyt słodki i mdły, trzeba pamiętać, że zapach to kwestia bardzo indywidualna i dla innych może być piękny :) Opakowanie to duży, zakręcany słoik - w 100% wykonany z opakowań z recyklingu. Maska ma gęstą formułę i zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego w tym ekstrakt z papaji.

W głównej mierze za sprawą olejków jest to maska humektantowa ale zawiera także glicerynę, która jest humektantem. Nie zawiera silikonów. Używałam jej na krótko, dłużej i jako emulgator do olejowania. We wszystkich przypadkach sprawdziła mi się super. Włosy są po niej nawilżone, gładkie i błyszczące. Choć zapach to nie moja bajka nie można jej odmówić świetnego działania. Plusem jest także nie wysoka cena i duża pojemność.