AA, Nano Odżywianie 25+, Krem na dzień matująco - witalizujący dla cery tłustej i mieszanej

Zapewnia idealnie matową i gładką skórę oraz intensywnie nawilża. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry. Hypoalergiczna kompozycja zapachowa.
Składniki:
- Witamina B3, biotyna oraz L-arginina utrzymują prawidłowy stan skóry, regulując proces produkcji sebum i zwężając pory.
- Nylon sprawia, że już w chwilę po zastosowaniu kremu skóra jest idealnie matowa i gładka.
- Indyjski żeń-szeń rozpoznaje indywidualne problemy cery i dba o utrzymanie właściwej równowagi procesów w niej zachodzących, wspomaga regenerację komórek niezbędną do zachowania młodego, zdrowego wyglądu.Innowacyjne nanocząsteczki Aqua Shuttle docierają do głębszych warstw skóry i nawilżają ją od wewnątrz.
- Cząsteczka GP4G (ekstrakt z planktonu) pobudza metabolizm komórek.
- Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.

raczej na zimne miesiące...

Na pewno nie uczula, zaczerwienienia na policzkach mi się po nim uspokoiły. Konsystencja jak na lato za bogata do skóry tłustej i mieszanej, ale na zimę ok. Podobno zawiera filtr SPF, ale czemu producent nie pisze jak wysoki??? To bardzo istotna informacja! Domyślam się, że pewnie w granicach 8, a to kolejny powód by stosować go zimą. Nadal będę szukać czegoś dla mieszanej cery z dość wysokim filtrem, ale na razie używam tego kremu.

okropność

coś strasznego. zachęcona składem i marką kupiłam go. to był duży błąd. ani to matuje ani nie odżywia. ale jeszcze bym przebolała.
na dobre poradziłam sobie z trądzikiem ale po zastosowaniu tego kremu znowu zaczynały pojawiać się pryszcze. za każdym kolejnym użyciem nowa niespodzianka. długo musiałam leczyć buźkę i chyba na dobre zraziłam się co do tej firmy.

najgorszy krem jaki do tej pory używałam.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/5

średniawy

Nie mialam pełnowymierowego opakowania, a jedynie kilka próbek i dobrze,bo gdybym nieopatrznie kupiła normalny słoiczek nie byłabym zadowolona. W moim przypadku,na szczęście zapchanie porów nie nastąpiło i wysypu krostek nie spowodował, uważam jednak że krem niedostatecznie nawilża.O efektach tzw." nano odżywiania" ;-) mówic nie mogę,bo te próbki to zbyt mało by dostrzec efekty,ale szczerze mówiąc nie sądzę by takowe wogóle wystąpiły.Nie wierzę w cuda :-) Cera taki sam koloryt miała po zastosowaniu kremu jak i przed. Wchłaniał się dość dobrze,ale zapach jak to w przypadku twarzowych kosmetyków AA mnie nie odpowiada . Ja nie wiem czego oni do tych swoich dodają,że mój zmysł powonienia ich nie trawi.W każdym razie więcej nie sięgnę, bo produkt przeciętny zupełnie i zaiste nie ma po co.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:próbki

uwaga

Krem jest straszny! Po kilkukrotnym użyciu pojawiły się głębokie, bolące ropne grudki i mnóstwo zaskórników, a miał być dla cery mieszanej... Po tych kilku użyciach odstawiłam go na jakiś czas, ale po ponownym użyciu efekt był taki sam. Opakowanie stoi prawie pełne, ale już nigdy więcej nie użyję tego kremu. Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1