Garnier, Fructis, Goji Hair Food, Nadająca blask maska do włosów koloryzowanych

Garnier, Fructis, Goji Hair Food, Nadająca blask maska do włosów koloryzowanych

Goji Hair Food wzbogacone o jagody goji z Chin* został opracowany specjalnie po to, by zachować energię i blask włosów farbowanych. Formuła została wzmocniona przez moc kryjącą się w jagodach goji, by utrzymać żywy i soczysty blask włosów farbowanych.

Rezultaty:
4x więcej blasku w formie spłukiwanej maski

Absolutnie aksamitna, lekka, przyjemna konsystencja jest wzmocniona przez tryskające życiem aromaty czerwonych owoców. zielone nuty roślinne i kwiatowe łączą się z zapachem róż i czekolady, aż pojawia się finisz pełen romantycznych nut piżma, tworząc słodki, kremowy, ponętny zapach.

*Pochodzenie może się zmienić.
**Badanie instrumentalne.

do włosów farbowanych
nabłyszczające, podtrzymujące kolor
bez silikonów, bez parabenów
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Produkt super, opakowanie tragedia.

Mam kręcone włosy i ta maska dużo lepiej mi przypasowała niż inne z tej serii. Używam raz po myciu, raz spłukuję, zawsze poprawia skręt i nie obciąża.
Niestety więcej maski w takim opakowaniu nie kupię, mimo że to była już moja trzecia i ulubiona z serii. Opakowanie brudzi się, do środka dostaje się woda z rąk, włosy. Wieczko oblepia się maską i zasycha. Niewygodne, za duże, mało higieniczne.

Przywraca blask włosom !

Konsystencja produktu jest gęsta, ale jednocześnie łatwa do rozprowadzenia po włosach. Już po kilku chwilach aplikacji czuć, że włosy są nawilżone i odżywione.

Po spłukaniu maski, moje włosy były gładkie i miękkie w dotyku. Jednak prawdziwe zaskoczenie nastąpiło po wysuszeniu. Moje koloryzowane włosy były pełne życia i blasku! Kolor nie tylko został utrzymany, ale również wydawał się bardziej intensywny. To naprawdę dodaje pewności siebie i sprawia, że czuję się pięknie.

Już po kilku tygodniach stosowania zauważyłam znaczącą poprawę kondycji moich włosów. Są mocniejsze, mniej łamliwe i bardziej odporne na uszkodzenia. Dodatkowo, dzięki składnikom odżywczym zawartym w masce, włosy są bardziej błyszczące i miękkie.

Jedynym drobnym minusem, który zauważyłam, jest to, że maska trochę obciąża włosy. Jeśli użyję jej zbyt dużo, włosy mogą stać się nieco ciężkie i płaskie. Jednak zauważyłam, że wystarczy zastosować mniejszą ilość produktu i nie pozostawiać go na zbyt długo, aby uniknąć tego problemu.

Podsumowując, Garnier Fructis Goji Hair Food to świetna maska do włosów koloryzowanych. Ożywia koloryzację, dodaje blasku i poprawia kondycję włosów. Mimo drobnego problemu z obciążeniem, jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie ta maska przynosi moim włosom. Gorąco ją polecam wszystkim, którzy pragną pięknych, błyszczących i zdrowych włosów!

Ulubieniec!

Uważam, że ta seria maseczek jest godna uwagi. Można ją kupić w drogeriach na prawdę w dobrej cenie, szczególnie na promocji;)

Samo opakowanie jest dużym plusem - duża pojemność, wygodne w używaniu. Co do zapachu - no normalnie bym zjadła ;D Konsystencja jest dosyć gęsta, a produkt przyjemnie aplikuje się na włosy.

Jeżeli chodzi o efekty to na prawdę jest w porządku - włosy są błyszczące i miękkie w dotyku, a do tego bosko pachną! Włosy świetnie się rozczesują i mam wrażenie, że mniej się niszczą przy regularnym stosowaniu.

Co do zastosowania, to najlepiej mi się sprawdza jak potrzymam ją dłużej na włosach i jako balsam nałożony w niewielkiej ilości na suche już włosy. Zapach gwarantowany;)

Jeżeli chodzi o wpływ na włosy farbowane - włosy się pięknie błyszczą, kolor jest przez to bardziej wydobyty, ale nie zauważyłam, żeby kolor dłużej się trzymał.

Uważam, że jest to na prawdę fajny produkt i ma wiele różnorodnych wersji do wyboru, moim zdaniem wszystkie są fajne ;)

Obciążała ...

Muszę przyznać, że nie mam włosów koloryzowanych, ale przez trend na hair foody skusiłam się na tę maskę.
Największym atutem (jak zresztą wszystkich Hair foodów) jest zapach - tutaj taki słodko-cukierkowy.
Działanie maski było wygładzające, ale trochę nawet za bardzo bo mnie obciążała. Przy stosowaniu mniejszej ilości produktu było trochę lepiej, ale no niestety nie był to satysfakcjonujący efekt.
Sama maska jest w konsystencji takiego kremu w odcieniu białym. Właściwie produkt można stosować też w innych konfiguracjach niż maska, ale ja właściwie ograniczałam się tylko do tego.
Po nałożeniu zazwyczaj trzymałam 10-20 min i dzięki tej konsystencji maska nie spływała, ale też bardzo łatwo się zmywała.
Na pochwałę zasługuje też opakowanie, które zakręcane było "jak słoik" - wykorzystane potem do spieniania szamponów.

Świetna!

Najlepsza maska jaką do tej pory używałam. Kiedy miałam włosy wysokoporowate oraz teraz, kiedy mam niskopory. Po użyciu są miękkie, sypie oraz lśniące. Doskonała maska do codziennego użycia, ponieważ nie zawiera protein. Cena jak za tyle ml jest świetna, szczególnie że ciągle są jakieś promocje. Zapach nienachalny, więc myślę że dla każdego. Zużywam właśnie 4 opakowanie

Pięknie pachnie, ma gęstą wydajną konsystencję i ładnie nabłyszcza włosy.

Maski Fructis od dawna goszczą w pielęgnacji moich włosów.Zazwyczaj w łazience mam kilka opakowań o różnych zastosowaniach i wersjach owocowych.

Słoik z maska jest duży zawiera 390 ml kosmetyku. Jest biały, plastikowy i posiada czerwona zakrętkę na której znajduje się kolorowa etykieta z informacja o zawarto si 98 % składników pochodzenia naturalnego. Reszta szczegółowych informacji znajduje się na grafice opakowania.

Maska ma maślana konsystencję w kolorze złamanej bieli.
Zapach super , zresztą jak w wszystkich maskach z serii Fructis. Słodki, świeży, owocowy bardzo długo wyczuwalny na włosach po zastosowaniu.
Skład w 98 % naturalny z zawartością: ekstraktu z owoców jagód goji, oleju sojowego, oleju z nasion słonecznika, oleju kokosowego. Reszta to delikatne konserwanty, zagęszczacze i zapach.

Tak jak wszystkie Fructisy maskę można stosować na trzy sposoby:jako odżywkę, maskę i jako pielęgnacje bez spłukiwania. Sprawdza się w każdym z tych przypadków, ale ja najczęściej stosuję ja jako maskę trzymając na włosach około 20 - 30 minut. Kosmetyk łatwo się nakłada na włosy a dzięki gęstej konsystencji nie spływa z nich. Łatwo się spłukuje i pomimo zawarto sci dużej ilości olejków w składzie nie pozostawia ich obciążonych czy przyklapniętych. Przyzwoicie je nawilża i odżywia ale jakiejś super regeneracji nie zauważyłam. Zmiękcza je, ułatwia rozczesywanie , stylizacje i zapobiega elektryzowaniu. Nadaje im lekkości i ładnej objętości. Nabłyszcza włosy, choć nie wiem czy jest to efekt obiecany przez producenta "4x więcej blasku w formie spłukiwanej maski". Nie mniej jednak włosy błyszczą , wyglądają zdrowo, są lekkie i pełne życia.
Maska przeznaczona jest do włosów farbowanych jednak nie zauważyłam by przedłużała żywotność koloru. Ja stosuję ją w odstępach czasowych bo zauważyłam że przy częstym nakładaniu jej na włosy maja one tendencje do puszenia i są ciężkie do okiełznania.

Podsumowując Goji Hair Food na moich włosach spisuje się całkiem dobrze, ale nie daje tak dobrego efektu jak inne maski z tej linii. Mimo to przyjemnie mi się ją stosuje i odpowiada mi efekt jaki daje na moich włosach. Zakupie ponownie.

Poprawna i nic więcej

Jedna z bardziej przeciętnych odżywek jaką miałam. Niby wydawała się ok, ale potrafiła czasem zostawić na włosach uczucie jakby lekkiej powłoki wosku (?), nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło przy żadnej odżywce czy masce. Największą jej zaletą jest zapach, łudząco podobny do długich czerwonych żelków Haribo sprzedawanych na stoiskach ze słodyczami w turystycznych miejscowościach lub dawnych sklepikach szkolnych. Zużyłam z trudem, nie kupię ponownie.

Poprawna i tyle

Maska jest w dużym opakowaniu, które wystarczyło mi na naprawdę bardzo długo. Głownie dlatego, że stosowałam ją naprzemiennie z innymi maskami. Można stosować ją na trzy sposoby, jednak ja zawsze wybierałam pozostawienie na włosach na około 5 minut i spłukanie.

Włosy po zastosowaniu maski były w porządku, jednak efekt nie był spektakularny. Były miękkie, jednak często się puszyły, raczej nie były wygładzone. Dla mnie jest to typowa maska do zmiękczenia włosów po myciu, jednak nie dająca efektu wow.

Super, że opakowanie nie jest tubką, bo bez problemu można wszystko zużyć.

Super wygładzenie

Maska jest w dużym, plastikowym opakowaniu o pojemności 390 ml
Ma konsystencję średnio gęstą w białym kolorze
Ma obłędny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach
Maskę możemy stosować na 3 sposoby :
✔️ jako odżywkę
✔️ jako maskę, którą po 3 minuta spłukujemy
✔️ lub pielęgnację bez spłukiwania
Maska bardzo dobrze nakłada się na włosy ale radzę użyć jej w niewielkiej ilości ponieważ może je obciążyć
Nie miałam problemu z jej spłukaniem jak to czasem bywa przy niektórych maseczkach
Po użyciu maski włosy są cudownie nawilżone, odżywione, miękkie i lśniące
Włosy lepiej się rozczesują
Są super wygładzone jak po laminacji
Nie powoduje podrażnień
Maska posiada 98% składników pochodzenia naturalnego
Jest wegańska
Maska nie posiada parabenów, silikonów ani sztucznych barwników
Ma dobrą cenę jak na taką pojemność ale wiadomo lepiej polować na promocje

Stosowałam przeróżne maski z serii Hair Food ale ta z jagodami Goji sprawdziła mi się najlepiej, zdecydowanie jest moim faworytem

Bardzo dobra maska

Maska bardzo fajnie nawilża włosy, ma ładny zapach i pozostawia włosy gładkie. Włosy po niej się nie plączą, nie puszą i łatwo rozczesują. To już moja trzecia maska do włosów z tej serii i wszystkie sprawdzają mi się świetnie.

Dla mnie rewelacja

Uwielbiam tą maskę do włosów koloryzowanych, nie dość, że pięknie pachnie to sprawia, że włosy są miękkie i delikatne w dotyku, dodatkowo chroni kolor przed szybkim wypłukaniem.

Maskę stosuję po każdym umyciu włosów, lubię potrzymać ją dłużej na włosach. Uwielbiam, to jakie są one po tej masce! Takiej delikatności i miękkości nie dał mi żaden produkt to włosów, dla mnie rewelacja! Przede wszystkim maska nie obciąża włosów, to jest dla mnie bardzo ważne.

Bardzo dobra maska!

Używam jej jako maski bez spłukiwania i wykończenie pielęgnacji włosów. Wspaniale sie spisuje na moje wysokopory, mimo że nigdy włosów nie farbowałam. Zapach przyjemny w przeciwieństwie do innych z serii.