Nivea, Dry Fresh, Antyperspirant w sprayu

Nivea, Dry Fresh, Antyperspirant w sprayu

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Połączenie efektywności linii DRY z chęcią uzyskania przyjemnego i świeżego zapachu zaowocowało stworzeniem linii DRY FRESH. Nowoczesny i kobiecy antyperspirant z kwiatowym zapachem zapewniający długotrwałe poczucie świeżości. Unikalna i silna formuła DUALCTIVE gwarantuje skuteczną ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych tworząc najsilniejsze antyperspiranty na rynku od NIVEA.

• Skuteczna ochrona testowana w rzeczywistych warunkach.
• Świeży, kwiatowy zapach zapewniający długotrwałe poczucie świeżości.
• Silna antyperspiracyjna formuła Dual Active.
• 48-godzinna ochrona antyperspirantu.
• Nie zawiera alkoholu.
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

ochronne, zapachowe
bez alkoholu
w sprayu
sucha, podrażniona, normalna
antyperspiranty

Rewelacyjna ochrona na każdy dzień !

uwielbiam serię dezodorantów od nivei a zwłaszcza te dry fresh w sprayu. Przeee wszystkim w nozdrza kłania się subtelny ale śliczny zapach który otula nasze pachy ale i tak naprawdę większa część naszego ciała , ja zdecydowanie aprobuje taki zapach . Po drugie efekt przechodzi moje najśmielsze oczekiwania gdyż chroni moje ubrania i mnie sama przed nadmiernym poceniem się , nie barwi i nie odbarwia ubrań jak większość mocnych antyperspirantow, świeża pacha utrzymuje się przez naprawdę calutki dzień bez poprawiania.
Wydajność wysoka dzięki formule ozonowej, cena równie atrakcyjna zwłaszcza do jakości , głęboka polecajka

Bardzo lubię!

Antyperspirant Dey Fresh w sprayu od nivea kupuje bardzo często od ponad roku.

Bardzo ładne opakowanie, atomizer bez zarzutu.

Produkt ma bardzo przyjemny zapach, nie chemiczny. Pachnie świeżo i orzeźwiająco. Spełnia wszystkie swoje funkcje - zapewnia świeżość, komfort podczas całego dnia, a nawet aktywności fizycznej.

Bardzo polecam, spełnia swoje zadanie i faktycznie trzyma długo świeżość.
Kupiony w hebe na promocji, często trafiają się "akurat" gdy go potrzebuję:)

Zapach świeży, przeciwpotny, nie wysusza mojej skóry.

Opakowanie wygodne, pozwala dobrze trzymać antyperspirant w rękach.
Zapach świeży, przeciwpotny, nie wysusza mojej skóry, jest wydajny.
Ten kosmetyk kupiłam w Rossmannie, był w promocji o pojemności 250ml, oraz blokadą na psikaczu. Niestety zostawia białe ślady na ciemnych ubraniach.

Dobry antyperspirant

Antyperspiranty są moją zmorą i ciężko mi znaleźć coś dobrego, co spełni moje wymagania. Ten produkt okazał się niezły. Opakowanie wygodne, służyło mi do samego końca. Kształt opakowania pozwala na wygodne trzymanie butelki w rękach.
Zapach świeży - jak dla mnie typowy dla tej marki, więc nie każdemu przypadnie do gustu.
Jeśli chodzi o ochronę przeciwpotną, to sprawdzał się całkiem nieźle. Nie wysuszał też mojej skóry pod pachami, za co ogromny plus.

Szału nie ma :(

Ten antyperspirant kupiłam w Rossmannie. Głównie zdecydowałam się na niego bo był w promocji, no i miął szybko wysychać oraz być długotrwały.
Niestety ze wszystkim zgodzić się nie mogę. Opakowanie w formie butelki z aerozolem o pojemności 250ml, oraz blokadą na psikaczu.
Produkt jest wydajny, zapach ma dosyć w porządku. Niestety co najgorsze zostawia białe ślady na ciemnych ubraniach i wcale tak szybko nie wysycha, musze dobre kilkanaście minut czekać aż się wchłonie.
No i nie jest tak trwały jak na opakowaniu jest napisane, niestety.
Raczej do niego więcej nie wrócę.

Raczej nie kupię ponownie

Skuszona tyloma pozytywnymi opiniami tutaj - kupiłam. Ale niestety się zawiodłam. Co do działania mam wrażenie, że faktycznie lekko zmniejsza pocenie. Zapach też całkiem okej, chociaż wiele antyperspirantów ma ładniejszy.

W tym miejscu pewnie mogłabym zostawić opinię 4/5. ALE! On strasznie brudzi na biało. Trzeba z nim bardzo uważać - jeśli spryskamy pachę choć MINIMALNIE za dużo, powstanie na skórze jedna wielka biała plama, a produkt będzie się osypywał na wszystko dookoła. Trzeba wtedy wytrzeć nadmiar ręcznikiem/chusteczką. Radzę używać tego antyperspirantu, gdy nie macie jeszcze na sobie ubrań, bo zostawia biały pyłek na wszystkim (co prawda łatwo go "strzepać" z jaśniejszych ubrań i nie będzie śladu, ale na ciemnych/czarnych może zostawić lekkie białe ślady i bez użycia wody się nie obejdzie).

Ogólnie polecam przetestować ten produkt, jeśli ktoś naprawdę ma problemy z poceniem lub np. przed treningiem. I powtarzam - być uważnym przy używaniu, ponieważ używanie w pośpiechu może skończyć się białymi śladami na ubraniu.

Jeżeli szukasz skutecznego antyperspirantu, którego zapach utrzymuje się cały dzień, nie brudzi ubrań i cudnie świeżo pachnie, to jest to produkt dla ciebie. Często można zakupić go na promocji, jest bardzo wydajny, duże opakowanie wystarcza na miesiąc codziennego stosowania. Co dla mnie także super istotne, to fakt, że można stosować go zaraz po goleniu i nie podrażnia

świetny

Nivea Dry Fresh to antyperspirant w sprayu, który ma za zadanie zapewnić skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem się i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Według producenta, antyperspirant zapewnia 48 godzin ochrony, co jest bardzo długim czasem jak na tego typu produkt.

Po pierwszym użyciu zauważyłam, że antyperspirant ma bardzo przyjemny, świeży zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Spray szybko schnie i nie pozostawia na ubraniach białych plam, co jest dużym plusem.

Co do skuteczności, antyperspirant faktycznie zapewnia ochronę przed nadmiernym poceniem się i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Jednak, po intensywnym wysiłku fizycznym lub długim dniu, można zauważyć nieco zwiększoną wilgoć pod pachami, choć bez nieprzyjemnego zapachu.

Niezawodny

Bardzo często kupuje antyperspiranty marki Nivea. Również z tego produktu jestem zadowolona. Duża pojemność opakowania, starcza na długi czas. Zapach jest bardzo przyjemny, daje poczucie świeżości. Jeśli chodzi o działanie, to produkt ten jest niezawodny. Super się sprawdza nawet na letnie dni. Cena jest bardzo korzystna.

Polecam :)

Dobry kosmetyk

Super się sprawdza, skutecznie antyperspiruje i odświeża skórę.
Pozostawia jednak lekki puder, który może zostawiać ślad na ubraniach na pewno czarnych a jak z innymi kolorami to nie wiem :)
Ma przyjemny dla nosa zapach i czuć go w trakcie noszenia dzięki czemu czujemy się świeżo.
Wygodna aplikacja, standardowa powiedziałabym.
Mam wątpliwości co do wydajności produktu, bo wszystkie te spraye zdecydowanie za szybko się kończą.

Bardzo dobry produkt na trening

Produkt jest bardzo dobry na trening, ponieważ ma dobrą ochronę i maskuje nieprzyjemny zapach potu. Niestety kilka razy zebrał się puder, który zbrudził ubranie, pomimo poprawnego użytkowania.