L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Lekki szampon odżywczy z olejkiem kokosowym

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Specyfika włosów normalnych i suchych
Włosy normalne i suche są często pozbawione życia, szorstkie i matowe. Potrzebują odżywienia, ale bez efektu obciążenia, aby pozostały lekkie i piękne.

Sekret formuły wzbogaconej o olejek kokosowy dla intensywnego odżywienia bez efektu obiążenia
Formuła bez silikonów wzbogacona olejkiem kokosowym
- zapewnia intensywne odżywienie dla efektu lekkich i pełnych życia włosów
- wygładza i nadaje miękkość, aby wydobyć intensywny blask włosów.
- nadaje włosom subtelny, zmysłowy kokosowy zapach.

Rezultat : wyjątkowe odżywienie normalnych i suchych włosów.
Intensywnie odżywia bez efektu obciążenia. Włosy stają się niezwykle miękkie, elastyczne i pełne życia.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nawilżające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

wielofunkcyjny

ten szampon jest wielofunkcyjny - zarówno do zadań specjalnych (jak mycia głowy po olejowaniu włosów) oraz do codziennego używania. Nie wysusza, nie podrażnia, pięknie unosi włosy u nasady. Maa eleganckie opakowanie, które jest również praktycznie do otwierania jedną ręką. Niesamowita, delikatna konsystencja. Szampon w pełni spełnił moje oczekiwania i uważam, że ma ogromny potencjał.

idealne dopasowanie

Lubię szampony L'Oreal, a ten jest stanowczo najlepiej dopasowany do potrzeb moich włosów.
Spełnia najważniejsze kryteria: dobrze oczyszcza, nie obciąża i sprawia, że włosy są lekkie i puszyste. Formuła szamponu pozwala dłużej zachować ich świeżość. Do tego dobrze się pieni i rozprowadza. W przypadku moich ciężkich, oklapniętych włosów to ideał - po użyciu zaczęły się pięknie układać.
Nie można nie wspomnieć o cudownym kokosowym zapachu, który jeszcze długo po umyciu zostaje na włosach. Od razu mnie oczarował. To zapach, który sprawia, że prosta czynność zamienia się w prawdziwą przyjemność.

Szampon testowałam razem z maską z tej samej serii - w takim połączeniu produkty dają najlepsze efekty :)

Wspaniały

Jak dla mnie miłe zaskoczenie,szampon nie przetłuszcza włosów,odżywia włosy,nie obciąża,idealny w stosowaniu,świetnie pachnie,zapach na włosach utrzymuje się dość długo,po zastosowaniu zdecydowanie mogę powiedzieć że spełnia moje oczekiwania dobrze wpływa na stan moich włosów.Zdecydowanie polecam #KLUBRECENZENTKI #mojeKWC

Rewelacja!

Zacznę od tego, że chciałam podziękować za możliwość przetestowania tego cudownego zestawu! :)
Przejdźmy do rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Faktycznie nie obciąża włosów, zapewnia odżywienie. Po umyciu włosy są miękkie, lekkie i cudnie pachną!
Co do samego szamponu: poręczne i dość estetyczne opakowanie (plusem jest przezroczystość), konsystencja jest zadowalająca (nie za gęsta, nie za rzadka, a w sam raz), nie trzeba go dużo używać, ponieważ całkiem łanie się pieni.
Aby wzmocnić efekt, polecam zastosować do tego również maskę z tej samej serii.

Mega zapach

W ramach konkursu otrzymałam do przetestowania ten szampon. Szczerze mogę polecić ma niespotykany zapach.
W dniu , w którym go użyłam , czesałam się fryzjerki i nie mogła się nadziwić, że szampon może tak pachnieć na "odległość". Polecilam jej od razu też odżywkę z tej serii, którą też dostalam do przetestowania! Poza zapachem świetne działanie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Produkt otrzymałam w ramach testowania, tak jak maska pięknie pachnie, jestem zdecydowanie mega zadowolona, ze moge testować te produky, potrzeba niewielką ilość szamponu, dobrze ze pieni, włosy dobrze sie rozczesują, wlosy po umyciu, sa gładkie i miekkie,

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Produkt otrzymałam w ramach testowania, za co bardzo dziękuję, ponieważ przymierzałam się do zakupu tego szamponu, a tu taka niespodzianka :) zdecydowanie jestem zadowolona, zapach jest cudowny, potrzeba niewielką ilość szamponu, szybko się pieni i łatwo splukuje, nie obciąża, a moja skóra głowy nie jest podrażniona. Jest idealny na lato. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Zapach, w którym się zakochasz

Zacznę od minusów: jak dla mnie szampon ma trochę za rzadką konsystencję, chociaż jest podpisany jako lekki szampon (może to ja po prostu wole bardziej gęsty) . Średnio się pieni.
Wielkim plusem jest zapach !! Po umyciu włosów cała moja łazienka przepięknie pachnie kokosem . Dodatkowo włosy cudownie pachną. Do plusów można zaliczyć także przyjemne opakowanie oraz to, że szampon jest wydajny.
Włosy po umyciu szamponem są miękkie i odświeżone.

Świetny

Świetny lekki szampon odżywczy który nie obciąża moich cienkich włosów . Zacznijmy jednak od opakowania które jest wygodne w użyciu i bardzo wydajne. Sam szampon ma cudowny kokosowy zapach który nie przytłacza . Moje włosy są suche a ten szampon zapewnia mi odżywienie bez obciążania a do tego włosy po umyciu są miękkie ,delikatne i gładkie. Dla większego efektu polecam również użyć maski z tej serii. Sama używam i widać dużą różnice na włosach.

nawilza i nie obciąża

Najlepszy szampon z calej serii magiczna moc olejkow, nawilza ale nie obciąża wlosow, wlosy sa odbite od nasady i puszyste, no i ten zapach olejku kokosowego genialny, delikatny ale nie nachalny , nie plącze wlosowo latwo sie rozczesują, polecam