Bielenda, Eco Care, Bioorganiczna maseczka z białą glinką `Anti - Age`

Bielenda, Eco Care, Bioorganiczna maseczka z białą glinką `Anti - Age`

Skoncentrowana maseczka o skutecznym działaniu ujędrniającym, oczyszczającym i nawilżającym. Błyskawicznie likwiduje dyskomfort przesuszonej skóry, radykalnie ją wygładza i uelastycznia, redukuje zmarszczki. Usuwa obumarłe komórki naskórka i nagromadzone zanieczyszczenia, tonizuje skórę, regeneruje ją i łagodzi podrażnienia. Doskonale odżywia dojrzałą, pozbawioną jędrności i napięcia skórę, poprawia jej elastyczność i koloryt.
Zawiera amazońską glinkę białą, najdelikatniejszą spośród glinek, wyjątkowo bogatą w sole mineralne i mikroelementy, która absorbuje zanieczyszczenia, niszczy szkodliwe mikroorganizmy działając jak naturalny antybiotyk.
Efektem stosowania maseczki jest doskonale nawilżona, gładka i jędrna skóra, pełna blasku i świeżości.
Maseczka przeznaczona do skóry suchej, normalnej, wrażliwej oraz naczynkowej.

Kucnij po nią :)

Ogólnie wydaje mi się że recenzowałam już ją no ale meybeeee się mylę ;)

Maseczka jak na produkt drogeryjny ja zawsze porównuje do produktów profesjonalnych jest bardzo bardzo ale to bardzo dobra rzekłabym od niejednej z gabinetu lepsza . Nie taka tania bo ja na twarz i dekolt z używam oby 2e połówki jednak warta tej ceny . Przez jakiś czas jej nie stosowałam bo cera robiła mi różne psikusy i po prostu na pewien czas ją sobie odrzuciła niedawno zrobiłam do niej podejście po dość długiej przerwie uprzednio nakładając wciśnięty wręcz peeling enzymatyczny przez ekspedientkę z Malwy i jak maseczka sama w sobie dobrze się spisuję to Wam powiem iż w tym duecie wręcz cudownie. Pory zwężone a mam wielkie , sebum wchłonięte , cera jednolita, matowa, efekt
utrzymywał się 4 dni więc moje zadowolenie rosło z dnia na dzień w raz zadowoleniem możliwości powrotu do Białej glinki z Bielendy :)

Używam tego produktu od: od dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

jedna z lepszych glinek

Bardzo lubię maseczki oczyszczające z glinką i używam ich od niepamiętnych czasów.
Glinkę Bielendy po raz pierwszy dostałam kilka lat temu i bardzo polubiłam. Potem testowałam inne cuda oczyszczające, ale co jakiś czas sukcesywnie wracam do glinki Bielendy :)
Bielenda pomysłowo podzielila saszetkę na dwie porcje. Jedna porcja starcza na hojną aplikację całej twarzy i szyi. Glinka po 10-15 min wysycha na buzi, na szczęście nie zastyga na mur-beton i nie muszę potem zdzierać siebie resztek glinki ;)
Ma przyjemny zapach, konsystencja idealna - ładnie, róznomiernie się rozporadza, nie ścieka z twarzy (co się zdarza np. maseczce wulkanicznej Daxa).
Buzia po użyciu jest rozjaśniona, pory delikatnie zwężone. Nie przesusza nadmiernie skóry, chociaż dobry krem nawilżający po tej maseczce jest jak najbardziej wskazany :)

Na pewno będę do niej regularnie wracać. Ostatnio zakupiłam kilka saszetek w promocyjnej cenie 2.49zł, natomiast cena regularna ok. 5zł jest jak dla mnie zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

ok

Fajna maseczka. Skóra jest po niej odświeżona, oczyszczona i rozjaśniona. Na początku trochę piecze, ale to znaczy że działa :) Jestem w 100% zadowolona i mogę szczerze polecić.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bdb

Bardzo fajna maseczka. Stosowałam ją na podrażnioną po mikrodermabrazji i kwasach skórę.

Plusy:
+nadaje się na podrażnioną skórę
+nie podrażnia
+nawilża
+napina skórę
+przywraca skórze blask
+piękny, charakterystycznych dla całej serii Eco care zapach
+w opakowaniu jest tyle maski ile być powinno

Minusy:
-maska jest stosunkowo droga do pojemności/ilości zastosowań-w niektórych sklepach kosztuje nawet 6,5 zł

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (2 saszetki)

Polecam dla wrażliwej cery.

Maseczka ta bardzo przypomina w działaniu maseczkę z glinką zieloną z tej samej serii. Wg producenta przeznaczona jest do cery delikatniejszej, ze skłonnościa do podrażnień. Obie maseczkis stosuję zamiennie, raz-dwa razy w tygodniu. Nie zastępują peelingu.

Plusy:
Maseczka rzeczywiście działa delikatnie, dobrze odświeża i ładnie pachnie. Skóra po niej nie jest ściągnięta, jest gładsza i złagodzona.

Minusy:
Nie kupiłam jej ze względu na działanie przeciwzmarszczkowe, ponieważ go nie potrzebuję, ale wątpię, żeby takowe wykazywała. Maseczka może podrażniać po nałożeniu (podobnie jak ta z glinką zieloną, z tej samej serii).

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Idealna

Długo szukałam dobrej maseczki dla mojej cery naczynkowej, aż trafiłam na glinkę :love:
Maseczkę łatwo się nakłada jak i łatwo zmywa niezależnie od czasu trzymania. Po zmyciu widoczna poprawa. Buzia jest rozjaśniona, nawilżona i oczyszczona. A co najważniejsze nie zapycha ani nie podrażnia:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

mogło byc lepiej...

Kupiłam pod chwilą impulsu przy kasie i ukazaniem się moim oczkom napisy PROMOCJA ;) Przeczytałam skład i pomyślałam- czemu nie? Jeszcze za tą cenę..

Efektu zamierzonego na mojej skórze jednak nie było...

:) zapach!
:) biała glinka w składzie
:) ładne opakowanie i cena. tyle.

:( po nałożeniu cera zaczęła niemiłosiernie piec!
nie mam pojęcie dlaczego. byc może nie popatrzyłam na datę ważności -_-
:( brak zadowalających efektów.
:( po zmyciu napięta(nie wysuszona) skóra
okropnie czerwona!

cóż.. najpewniej nie trafiłam z doborem maseczki. przy skórze "dotkniiętej wiekiem\';) i zwiotczałej podejrzewam, że będzie idealna. ale nie dla głupiutkich nastolatek napalonych na napis PROMOCJA :D

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Wygładza

Inne produkty z serii Eco Care mnie nie zachwyciły, ale ta maseczka jest godna uwagi.
Jest przyjemna w aplikacji, równomiernie się rozprowadza, nie ściąga skóry, nie zasycha na skorupę. Przy nakładaniu ma się wrażenie, że jest to produkt z wysokiej półki, profesjonalny, podobny do tych serwowanych w salonach kosmetycznych.
Po każdym użyciu maseczki skóra jest w lepszej kondycji: wyrównany koloryt, zniwelowana ziemistość, wygładzenie, ujędrnienie. Zaskoczyło mnie to, że nawilża, bo po glince się tego nie spodziewałam. Mogłaby lepiej oczyszczać, ale nie czepiam się tego, bo moja skóra (tłusta) potrzebuje silniejszych preparatów do oczyszczenia, a ta maseczka jest przeznaczona do skóry suchej.
Dla mnie cena jest za wysoka - 5 zł na dwa użycia to stanowczo za drogo.

Używam tego produktu od: 2 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

tak tak tak ;)

Pomimo tego, że mam cerę mieszaną
lubię tą maseczkę i używam od czasu
do czasu ;)
niestety na początku lekko szczypie.
zakochałam się w zapachu i efektach
-skóra jest odżywiona, zregenerowana
i cudownie miękka.
polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

****

Uwielbiam! Maseczka jakby stworzona dla mnie.

Plusy:
- oczyszcza
- nawilża
- wygładza
- koi
- rozświetla
- lekko napina skórę
- idealna konsystencja, doskonale się nakłada
- dobrze zmywa

Minusy:
- opakowanie [wolałabym mieć duże opakowanie w tubie, choć zdaje sobie sprawę z tego, że jednorazowe saszetki są higieniczniejsze]
- cena [droga jeśli ktoś chce jej używać częściej niż 2 razy w tygodniu]

Używam tego produktu od: co najmniej od roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Na wygładzenie buzi jedyna

Maseczka jest naprawdę godna polecenia. Wczoraj po upalnym dniu moja twarz była zmęczona i podrażniona od potu. Ponadto obok nosa budował się bolesny pryszcz. Po zastostosowaniu maseczki zmęczenie zniknęło, buzia odżyła, zmarszczki mimiczne po calym dniu się wygładziły a bolesny zaskórniak przestał dokuczać i dziś prawie go już nie czuję i nie widzę. To prawda, że czasem (rzadko) troszkę szczypie buzia po zastosowaniu, ale to chyba cena pożądnego odkażenia. Stosuję ją od paru miesięcy średnio raz w tygodniu i na stałe zagościła w mojej łazience.Dwupak starcza mi na 4 aplikacje.

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:4 opakowania

Szczypawka

Działanie nienaganne - to plus :) Po użyciu tej maseczki skóra aż promienieje. A jednak... Zaraz po nałożeniu przez kilkanaście sekund walczę ze sobą, żeby nie zmyć z twarzy tego piekącego potwora. Strasznie szczypie! Naprawdę! A przecież moja skóra do przesadnie wrażliwych nie należy. Co jakiś czas w imię piękna poświęcam się i używam tej maseczki. *** wyłącznie za efekt. Dyskomfort używania okrutny, ostrzegam ;) Zapach przyjemny, choć intensywny. Wydajność średnia.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: mimo wszystko wiele ;)