Bielenda, Eco Care, Bursztyn & Miód, Bioorganiczny krem `Anti - Stress`

Bielenda, Eco Care, Bursztyn & Miód, Bioorganiczny krem `Anti - Stress`

Bioorganiczny krem to bogata dawka natury i komfort dla zmęczonej, zestresowanej skóry narażonej na codzienny szkodliwy wpływ środowiska. Naturalne składniki o właściwościach leczniczych doskonale wzmacniają i odżywiają, rewelacyjnie eliminują stres i napięcie skóry.

Skład:

Cena: ok. 25zł / 50ml

/pa/

ble!!!

Co ja się naszukałam tego kremu.Taki był zachwalany,że schodziłam za nim nowe buty.Gdy już zdobyłam,byłam zawiedziona.Bardzo mi skóra po nim poszarzała,zaczęły pojawiać się niedoskonałości typu zaskórniki i duże bolące pryszcze.Z całą pewnością produkt zapycha pory.Świecę się po nim a skóra jakby była podrażniona.Nie polecam.Nie zauważyłam żadnych plusów niestety.

Używam tego produktu od:3miesiące
Ilość zużytych opakowań:1niecałe

Niezły ale bez rewelacji

Krem kupiłam pod wpływem recenzji na Wizażu :-), niestety nie do końca spełnił pokładane w nim oczekiwania. Cerę mam normalną z lekką tendencją do przesuszenia.
Plusem kosmetyku jest na pewno przepiękny zapach (mój facet go wprost uwielbia), łatwe wchłanianie - nic się nie zapycha. Cera po nim jest miękka i przyjemna, ale podobnie jak poprzedniczki mam wrażenie, że efekt nawilżenia jest dość powierzchowny. Są kremy z podobnej półki cenowej, które znacznie lepiej mi posłużyły, nie mówiąc o naturalnych olejkach, które również bardzo lubię. Reasumując, krem raczej nie zaszkodzi ale (u mnie przynajmniej) spektakularnych efektów na 5 gwiazdek nie było.

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

dla mnie najlepszy

bardzo dobry krem, nie znalazlam dotychczas lepszego, a mialam ich juz baaaardzo duzo:
- nawilza i pielegnuje moja 31-letnia zmeczoną cerę lepiej, niz wszystkie inne kremy przeciwzmarszczkowe
- odzywia tak pięknie, ze wygładzają się u mnie zmarszczki mimiczne
- po kilku godzinach pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu moja skora (obecnie normalna)zazwyczaj sciagala sie i przesuszała - a po tym kremie aż do wieczora jest gladziutka
- wygladza koloryt
- nawet niewyspana wstaję z gładką i wypoczętą buzią
i nie jest to efekt placebo, jak sugerowal ktos wczesniej. Jesli odstawie go na 2-3 dni, skora automatycznie znajduje się w o wiele gorszym stanie
- nie zapycha (mam sklonnosci)
- nie przetluszcza, ani nie wysusza
- idealny pod podklad, nie walkuje sie, nie wchodzi w zadne reakcje z podkladem
- stosuje rowniez pod oczy - nie uczula, ale pieknie dba o skore wokol oczu
- zostawia na buzi taką przyjemna powłoczkę ochronną - nie, nie czuc jej na twarzy, skora oddycha i świetnie wyglada caly dzien,
- zadnego blyszczenia nie zauwazylam. gdy wracam po 15 do domu buzia nadal jest swieza (uzywam tylko podkladu, bez pudrow)

dla mnie uniwersalny krem na dzien i na noc, o wiele lepszy niz wszystkie super-nawilzajace lub superodzywcze cudenka.

utrzymuje moja, w sumie juz wymagajaca cere, w swietnym stanie.
i tak jak rzadko kiedy kupie ten sam krem dwa razy, tak teraz jestem w trakcie 3 sloiczka i nie ostatniego

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

Pan miodzik za słabo nawilża

Ja również zakupiłam pod wpływem samych pięciogwiazdkowych recenzji (jeszcze wcześniej takie były). Krem jest niezwykle przyjemny w aplikacji. Świetna konsystencja, cudowny zapach sprawiają, że rzeczywiście można się na chwilę rozpłynąć w błogości stosowania tego kremu, odstresować jak sama nazwa mówi. Ale jednak - powracamy do rzeczywistości, która nie jest już tak barwna i niezwykła. Moja cera była przesuszona i myślałam, że ten krem będzie dla niej ratunkiem. Ale czy on naprawdę tak świetnie nawilża? Czy to może potęga podświadomości? Mi nic moja podświadomość nie powiedziała, a krem nie należy do idealnych. Nie rozwiązał problemu, z którym musiałam sobie radzić w inny sposób. Dzięki temu natrafiłam na olej kokosowy - geniusz w nawilżaniu, który okazał się lepszy niż jakikolwiek inny krem).
Pan miodzik może dodać skrzydeł pod wpływem echów i achów w momencie stosowania produktu, jednak spadniemy na ziemię, jeśli tylko będziemy go używać jako ratunek dla przesuszonej skóry. Ja używam go obecnie jako maskotki, gdy chcę się pocieszyć i w tym sprawuje się świetnie, natomiast jako typowy krem nie służy dobrze mojej skórze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

spoko

Kupiłam rzecz jasna pod wpływem recenzji ;)

Krem nie jest zły ale moim zdaniem nie zasłużył na tyle pochwał. Ja mam cerę odwodnioną, potrzebowałam dobrego nawilżenia. Krem nie poradził sobie z problemem. Bardzo ładnie się wchłąnaia ale mam wrażenie, że nie nawilża głebszych warstw skóry. Działa dość powierzchownie. Mojej cery nie wyleczył, nadal jest odwodniona i mało elastyczna.

Faktycznie buzia wygląda po nim promiennie. Jeśli ktoś nie ma dużych problemów z przesuszeniem cery powinien być bardzo zadowolony.

Minusy: jak produkt eco może być pakowany w taką ilość kartonu i w wielki plastikowy słoik?

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: troche

nie dla mieszanej

krem ładnie pachnie, twarz jest po nim rozświetlona i jakby zdrowsza, dobrze nawilża. niestety jestem posiadaczką cery mieszanej i mogę stosować go tylko na noc i w odstępach kilkudniowych. szkoda że dla mnie się nie sprawdził bo po przeczytaniu recenzji spodziewałam się cudów. wypróbuję inne kremy Bielendy, może znajdę swoje kwc:)Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo bardzo dobry!

Kupiłam kremik pod wpływem recenzji (a jakżeby inaczej ;) ) i powiem, że jestem naprawdę pod dużym wrażeniem! Firmę Bielenda znam od wielu wielu lat i raczej nie miałam o niej dobrego zdania, a tu taka niespodzianka :D Ale do rzeczy ;) kremik ma piękny relaksujący zapach, dobrze nawilża i zdecydowanie wygładza skórę. Do tego bardzo ładnie wyrównuje koloryt, mam wrażenie, że wręcz nadaje lekki kolorek. Nie zapycha, nie roluje się pod podkładem i mimo, że mam tendencję do świecenia, nie powodował dodatkowego błysku na mojej twarzy (pod podkładem). No i do tego ta niska cena :) na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

super

Mam zazwyczaj cere mieszana, ale teraz mam bardzo sucha moze ze wzgl na ogrzewanie w domu. Krem super nawilza, ladnie pachnie, dobrze sie wchlania.
Stosuje takze pod makijaz i sprawdza sie rewelacyjnie, nie walkuje sie itp.
Jestem bardzo zadowolona, jest bardzo wydajny, polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Może być, ale bez zachwytów

Kupiłam ten krem pod wpływem zachwytów na Wizażu, ale tym razem nie do końca się zgadzam z entuzjastycznymi opiniami.

Krem pięknie pachnie, ma przyjemną, aksamitną konsystencję, nieźle nawilża. I to by było tyle, jeśli chodzi o zalety.

Natomiast za wadę uznaję pozostawianie tłustej warstewki na powierzchni skóry - raczej niemożliwe jest używanie tego kremu pod makijaż. Twarz bardzo się świeci i wgląda mało estetycznie.
Po pewnym czasie zauważyłam też, że skóra coraz słabiej go wchłania - coraz więcej kremu pozostawało na powierzchni.
Może wybitnie suchej skórze posłużyłby lepiej...

Godny polecenia

Kremik ogólnie rzecz biorąc DOBRY i godny polecenia.

+ piękny zapach
+ łatwo się wchłania
+ nawilża
+ tani
+ ogólnie dostępny

- nie podoba mi się opakowanie (jakieś takie tandetne... Mam lekkie zboczenie na tym punkcie, więc oceniam także i opakowanie)
- niestety mam cerę mieszaną, a strefa T błyszczy się u mnie niezwykle szybko, i tutaj niestety krem nie zadziałał (choć nie powinnam go oceniać pod tym względem, bo przecież matowienie to nie jego zadanie)

Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, z czystym sumieniem polecam ten krem. Warto spróbować.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo w najbliższym czasie chcę przetestować inne
Używam tego produktu od: zużyłam go w ciagu 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Poprawny

Jestem nieco zdziwiona achami i ochami nad tym kremem. Owszem, jest dobry, ładnie pachnie i ma fajną konsystencję, ale nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów działania. Dobrze się wchłania, skóra jest po nim nawilżona, nie zapycha. Czyli robi to, co powinien robić dobry krem. Właśnie mi się skończył i bez żalu wypróbuję inny. Może jeszcze do niego wrócę, bo jest ok, ale na rynku jest jeszcze kilka takich kremów.
A, jeszcze jedno. Irytuje mnie, że kosmetyk promowany jako "eko" zapakowany jest w stertę kartonu i celofanu z wielką ulotką w środku...
Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Taki sobie

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami na wizażu.Krem taki sobie w swoim składzie ma paru wrogów dla naszej skóry i podejrzewam że od tego dostałam wysypu na brodzie i koło nosa.Na pewno na plus jest zapach,konsystencja,dobrze nawilża i tylko tyle.Na minus cena:/ Raczej więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca