Sylveco, Naturalny dezodorant ziołowy

Sylveco, Naturalny dezodorant ziołowy

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Naturalny Dezodorant Ziołowy nie zawiera soli aluminium i alkoholu, a jego skład opiera się w szczególności na skutecznych składnikach absorbujących pot i hamujących rozwój bakterii, niwelujących jednocześnie nieprzyjemny zapach.
Ekstrakt z kory dębu o właściwościach ściągających oraz kombinacja naturalnych olejków eterycznych o ziołowym aromacie pozwala czuć się świeżo i komfortowo przez dłuższy czas.

-absorbuje pot

w sztyfcie
podrażniona, normalna, wrażliwa
ochronne

Hardkorowa kombinacja

Nie działa kompletnie, a co gorsza połączenie potu i zapachu tego dezodorantu to prawdziwy hardkor. Niestety staram się nie wyrzucać kosmetyków i nawet jeśli coś mi nie pasuje, to staram się zużyć do końca, ale tu nie dałam rady. Godzina po nałożeniu, a zapach był tak intensywny i nieprzyjemny, że aż nie do wytrzymania, naprawdę ładniejszy zapach ma zwykły świeży pot na umytym ciele niż ta kombinacja.
Na plus oczywiście skład, ale naprawdę nie wiem, u kogo może działać ten kosmetyk, bo ja naprawdę nie należę do ludzi, którzy jakoś szczególnie mocno się pocą...

Dobrze odświeża

Dezodorant o naturalnym składzie. Jest wydajny. Pachnie dosłownie tak samo jak pasta do zębów Colodent. Pamiętam ją jeszcze z dzieciństwa. Niegdyś bardzo popularna. Produkt działa średnio na potliwość , ale za to chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Nie wysusza, nie podrażnia. Ogólnie w porządku.

Zerowe działanie

Jak wszystkie dezodoranty naturalne bez alu zero działania, przetestowałem ich już wiele i wszystkie nie działają, efekt jakiś tam może minimalny jest dla jakiegoś bardzo małego odsetka ludzi, lub dla kogoś kto sobie spokojnie leżakuje przed tv bez żadnego wysiłku, biegania, stresu itp

Przyjemny

Zarówno kwiatowy, jak i ziołowy biorę dla męża - lubi, jak coś pachnie, nawet różowy się sprawdza :) Ziołowy wzięliśmy na próbę - jak dla mnie jest nawet trochę cytrusowy, przyjemny. Wydaje mi się, że przypasuje osobom, które nie przepadają za ziołowymi klimatami ;)

U mnie się nie sprawdził...

Dezodorant ma dwa plusy: ładne opakowanie i skład - bez alkoholu i bez soli aluminium. I to by było na tyle... U mnie nie sprawdził się zupełnie.
Nadmienię, że pocę się dosyć mocno, co potęguje się zwłaszcza podczas stresu. Po dezodorant sięgnęłam, ponieważ szukałam czegoś co nie będzie niezdrowe, ale będzie skuteczne. Według producenta dezodorant ten miał zawierać skuteczne składniki absorbujące pot, niwelujące jednocześnie nieprzyjemny zapach. Czyli coś dla mnie!
Niestety u mnie dezodorant ten nie zrobił nic - nie zapobiegł poceniu się, a tym bardziej nie zamaskował nieprzyjemnego zapachu potu.
Według mnie ma on straszni lejącą się konsystencję, strasznie długo wsiąkał w skórę.
Zapach bardzo mocny - cały dzień czułam zawarte w nim olejki eteryczne, pomieszane niestety z niemiłą wonią potu.
Kolejny minus - cena - z decydowanie za wysoka.
Być może jest on skuteczny dla osób, które mniej się pocą...
W moim przypadku nie sprawdził się.

Bubel

Preferuję bardziej naturalne dezodoranty.
Jeśli chodzi o efekt odświeżania jest taki sobie. Pełno ziół. Lepiej byłoby gdyby posiadał w składzie alkohol potęgujący efekt ziół. Nie nada się dla osób oczekujących mocnego odświeżenia. Jak dla mnie czyni go to bezużytecznym jako że zaopatrzyłam się w niego latem, a nie do stosowania jesienią i zimą.
Kolor dezodorantu jest ciekawy bo zielony. Występuje jeszcze w kwiatowej wersji różowej. Dyskwalifikuje go to, że kleją się do niego dziwne farfocle. Po każdym użyciu muszę go oczyszczać. Nie miałam tak z żadnym innym dezodorantem w kulce, więc nie wiem o co tu chodzi.
Data ważności od otwarcia wynosi tylko 6 miesięcy co ma sens przy stosowaniu codziennym, za to mniejszy przy sporadycznym, zdąży się przeterminować.
Cena wysoka jak na dezodorant i jak na jego właściwości.

Sama nie wiem

Ciężki orzech do zgryzienia. Przede wszystkim: pocę się naprawdę mocno, wg moich obserwacji głównie z powodu stresu.

W weekendy używam tego dezodorantu bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Po jego użyciu pocę się, ale zapach potu jest skutecznie unicestwiany (No…. W zasadzie, ale nie będę się czepiać, bo jestem zadowolona).

Z kolei po kilkudziesięciu podejściach użycia go w dni, kiedy chodzę do pracy, stwierdziłam: nigdy więcej. Jeziora pod pachami już w drodze do pracy. Mokre plamy na ubraniach. A przede wszystkim: autentyczny SMRÓD starego, zastałem potu. Mimo, że był aplikowany tuż po porannym prysznicu, a brania były świeżo wyprane. Używanie go w dni robocze to była dla mnie droga przez mękę, dodatkowy stres z powodu tego, ze wydawało mi się, że wszyscy muszą czuć, jak bardzo śmierdzę (choć nikt mi tego nie posiedział ani nie zasugerował), a co jeszcze gorsze - zmarnowane ubrania. Nie jestem w stanie, mimo codziennego prania ubrań, pozbyć się z nich tego okrutnego smrodu, którego nabrały za kadencji tego dezodorantu.

Podsumowując: wyłącznie na leniwe, bezstresowe dni.

dla zagorzałych fanek natury

Kupiłam z pełna świadomością, iż jest to dezodorant czyli z definicji ma tylko ochraniać przed nieprzyjemnych zapachem potu.

Tutaj pojawia się małe ALE ponieważ, na etykiecie, w treści opisu producent zapewnia także o absorpcji potu. Co totalnie, u mnie się nie sprawdziło. Podczas używania kosmetyku, miałam przeciwne uczucie, że tego potu jest więcej niż normalnie. Mogło to wynikać z faktu, że jestem przyzwyczajona do chemicznych antyperspirantów z alluminium.

Zapachu potu nie ma, ale pojawia sie inny...

Zdecydowalam sie kupic ten produkt po przeczytaniu opinii tutaj. Wyprobowalam i to raczej nie jest produkt dla mnie. Sam dezodorant pachnie dosc przyjemnie mentolem i czyms ziolowym. Po nalozeniu zapach nie utrzymuje sie, raczej szybko ucieka. Ponadto plusem jest to, nie podraznia skory, takze po depilacji. Po 2 godzinach od zastosowania mialam wrazenie, ze dezodorant naprawde dziala, niweluje zapach potu. Ale po jakims czasie zauwazylam, ze w jego miejsce pojawia sie nieco inny zapach, nie potu, ale niekoniecznie przyjemny, jakby serowaty? Pracuje chwilowo z domu a moja aktywnosc chwilowo ogranicza sie do pracy przy komputerze, wiec moje gruczoly potowe raczej okazji do aktywnosci zbytniej nie mialy, mimo to ow nieprzyjemny zapach nadal sie pojawia. Mozliwe, ze powstawanie ow zapachu jest zwiazane zwiazane wylacznia z moja flora bakteryjna i u innych dezodorant bedzie dzialal, co nie zmienia faktu, ze nie jest to produkt dla mnie. Z wyzej wymienonych powodow nie kupilabym ponownie.

Super dezodorant

Moje odkrycie sprzed kilku miesięcy. Kończę już drugie opakowanie i trzecie mam w zapasie. Uwielbiam zapach tego dezodorantu. Skład naturalny, nic nie uczula. Jest to dezodorant, więc nie można oczekiwać, że będzie hamował pocenie (to zadanie dla antyperspirantów). Ja w upalne dni (i nie tylko) mam zawsze ze sobą w torebce dodatkowo chusteczki odświeżające, którymi przecieram skórę pod pachami, ponownie aplikuję dezodorant i nie mam problemu z przykrym zapachem.
Kiedyś używałam antyperspirantów, obecnie tylko dezodorantów i ten naprawdę dobrze spełnia swoją rolę. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Dobry skład, ładny zapach

Dezodorant bardzo delikatnie pachnie, nie jest zbyt mocny i intensywny, co mi odpowiada. Bardzo dobry skład, w ogóle mnie nie podrażnia, a korzystam z niego codziennie. Po zastosowaniu uczucie świeżości, nawet po całym dniu. Cena trochę wysoka, ale myślę że warto.

Ładnie pachnie i to wszystko..

Niestety jestem na nie. Nie używam antyperspirantów, jedynie dezodorantów ponieważ nie mam problemów z nadmierną potliwością,a zależy mi na bardzo dobrym, naturalnym skladzie, lekkim hamowaniu pocenia . Dezodorant Sylveco wydał się być idealną opcją dla mnie, ale niestety się nie polubiliśmy.. Kosmetyk ma wzorowy skład, ładne opakowanie,i przyjemny zapach. I na tym się kończą jego zalety. Nie hamuje wcale pocenia, a co gorsza, jak nie miałam problemu z potliwością i brzydkim zapachem, tak po tym dezodorancie on się pojawiał.. przedziwna sprawa, natomiast skutecznie zniechęciła mnie ona do dalszego stosowania dezodorantu Sylveco. Sama aplikacja również nie jest najprzyjemniejsza, kosmetyk jest w kulce i ma postać lekkiego kremu, który pozostaje nie wyschnięty na skórze bardzo,bardzo długo powodując okropne uczucie mokrej pachy, przez długi czas. Dla mnie jest to nie do zaakceptowania,i nie polecam tego kosmetyku. Tym bardziej, że można znaleźć tańsze,lepsze dezodoranty na rynku