Barwa, Barwa Naturalna, Szampon `Żurawina & Vitamin Complex LA`

Barwa, Barwa Naturalna, Szampon `Żurawina & Vitamin Complex LA`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z żurawiny i kompleksem witamin przeznaczony do mycia włosów przetłuszczających się.
Regularne stosowanie wzmacnia, odżywia, nawilża włosy jednocześnie zwiększając ich puszystość i witalność.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie.

Po co to komu

Może najpierw parę plusów, to będzie ta krótsza część bo jest ich niewiele: ładny zapach, cena, jak dla mnie raczej łatwo dostępny. Ale takie przyjemne drobiazgi nie zmieniają faktu, że szampon jest badziewny. Przeznaczony jest niby do włosów tłustych - i to stwierdzenie to chyba jakiś kiepski żart ze strony producenta. Idźmy dalej w ten żurawinowy las - cóż to za konsystencja, jak troszkę zagęszczony sok, albo tak samo zagęszczona woda rozcieńczona odrobiną farby albo krwi :/ No i ta woda czy też sok leje się niemiłosiernie po palcach, w czym wydatnie pomaga zbyt szeroki i nieporęczny otwór. Znowu jesteśmy chyba w lesie (?) - nakrętka jako żywo przypomina grzybek...
Na stan moich włosów ten różowy kisielek nie wpływa zbytnio pozytywnie, przetłuszczają się po nim bardziej niż po innych mniej lub bardziej naturalnych mazidłach.
No i kto był takim sadystą żeby butelkę szamponu, którą często się moczy, dotyka wilgotnymi dłońmi, zaopatrzyć w papierową etykietkę? Po pewnym czasie nie wiadomo, czego się używa :/ Ot, kiepścizna.Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań: miesiąc

Po olejowaniu świetny

Szamponu uzywam do zmywania olejków z włosów (kokosowego, migdałowego, amli). Swietnie czyści włosy już po jednym ,,nałożeniu", nie wysusza ich, jest delikatny. Ma ciekawy zapach, który nie zostaje na włosach po ich wysuszeniu. Ma dwa minusy - pierwszy to ograniczona dostepność, drugi - kiepskie opakowanie - za duzy otwór. Na plus cena.

Używam tego produktu od:miesiąc

Świetny, chociaż niepozorny szampon. Jest to na razie jedyny szampon, który mnie nie uczula, nie powoduje swędzenia głowy. Nie mam co prawda łupieżu, ani żadnej egzemy, chyba po prostu alergia, może obecne szampony zaczęły mi wysuszać skórę albo podrażniały. Myłam nawet szamponami dziecięcymi. Jedyne, co przynosiło ulgę to płyn do higieny intymnej AA ( sic!), szampon Bebi też Barwy i ten właśnie, żurawinowy. Włosy muszę myć codziennie, bo się przetłuszczają, ale też są farbowane. Bo złych wspomnieniach z Barwą Tataro- chmielową z lekkim przekąsem sięgnęłam po tę wersję. Ale ta jest super. Szampon fajnie oczyszcza, ale nie wysusza. Włosy trochę, ale nie bardzo, a mam długie, plącze. Ale znów nie tak jak reszta Barwy! Po wysuszeniu mam super efekt puszystości i sypkości. Minus:
- niespecjalna dostępność
- za rzadki
- butelka ( od razu przelewam do innej)
- zapach może się znudzić

Ale generalnie jest bardzo fajny. Właśnie mi się skończył. Chodzę i go szukam :(

Używam tego produktu od: miesiąca..

Przyjemny oczyszczacz

Z góry zaznaczam, że nie używam tego szamponu codziennie, przy każdym myciu. Stosuję go do zmywania olejów (rycynowego, kokosowego) oraz 1 lub 2 razy w tygodniu, aby porządnie oczyścić włosy z resztek silikonów zalegających mi na włosach. I z tego wywiązuje się świetnie.

+ śliczny, kwaskowaty zapach,
+ rewelacyjne oczyszczenie, włosy po wysuszeniu są lekkie i puszyste,
+ genialnie radzi sobie ze zmywaniem tłustych olejów,
+ konsystencja jest co prawda dość wodnista, ale rekompensuje kiepskie pienienie się - nie trzeba więc nakładać za dużo szamponu,
+ śmiesznie tani,

- kiepska konstrukcja butelki - zbyt duże ujście,
- może plątać włosy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

dobry szampon

Dobry szampon w rewelacyjnej cenie (ostatnio płaciłam za niego 2,09 zł).Spełnia swoje główne zadanie,czyli dobrze oczyszcza włosy i nie przyspiesza przetłuszczania się włosów.Ładnie pachnie i ma odpowiednią konsystencję.Nie spowodował jednak,ze moje włosy zaczęły się jakoś spektakularnie mniej przetłuszczać.
Minusy.Opakowanie jest mało praktyczne- dziurka jest za duża przez co trudniej dozować szampon.Średnio się pieni,więc do umycia włosów zużywa się więcej szamponu.Kiepska dostępność- jak dotąd znalazłam go tylko w jednym sklepie.
Produkt godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

"w porzo"...;)

po kilku tygodniach poszukiwan, znalazlam go w jednym z kioskow (zatem dostepnosc: na minus. inne szampony barwy, ziolowe, sa w kazdym sklepie).

jestem zadowolona z jego dzialania. pierwsza sprawa: zapach. lekko chemiczny, ale bardzo przyjemny. wedlug mnie to aromat slodkich, czerwonych jablek :) zostaje na wlosach przez chwile, pozniej lekko "przytlacza" go nuta odzywki. dwa: oczyszczanie. pieni sie dobrze (trzeba troche rozcienczyc woda) i myje na 5+. nie mam zastrzezen, nie wysusza skory glowy. platania nie zauwazylam, po kazdym myciu stosuje odzywke. odswieza-glowe myje co dwa dni. trzy: konsystencja, opakowanie, wydajnosc-bardzo lekki, nieco przelewa sie przez palce, ale znalazlam juz sposob na takie szampony. mozna wykorzystac nakretke do rozcienczenia kosmetyku z woda. uzywam go od okolo miesiaca (troche podebrala rodzina ;)) i juz sie konczy, ale to i tak dlugo.
cena: 3,50...
warto sprobowac :)

Używam tego produktu od:prawie miesiaca
Ilość zużytych opakowań:koncze 1sze

Fajny

Dobry, prosty skład. Zapach świetny , tak owocowy że aż chce się zjeść jakiś owoc;) Działanie nie jest złe. Nie podrażnia. Nie wysusza. Po prostu myje. Nie wiem jak jest z działaniem bez odżywki bo ja nie używałam go nigdy solo. Opakowanie jest nieporęczne. A wydajnośc. Moja rodzinka (5 osób) używała go przez 3 dni kiedy byliśmy na wakacjach i praktycznie po powrocie w butelce zostało niewiele więcej niż 1/4 produtku. Ogólnie jest ok.

Używam tego produktu od:tydzień

tak na 3.5

+pachnie żurawinowo-poziomkowo, ślicznie
+dobrze oczyszcza, włosy po myciu są sypkie, lśniące, miękkie
+nie plącze, nie wysusza, a nie uzywam do niego odżywki, włosy rozczesują się bez problemów
+ogólnie dobry szampon bez silikonów za grosze, do tego wspieramy polski przemysł kosmetyczny
-opakowanie -przez wielką dziurę wylewa sie mnóstwo szamponu, nie można go w żaden sposób dozować i to chyba jedyny minus
-pieni sie raczej słabo, trzeba dokładnie zmoczyć włosy
-mało wydajny, ale rekompensuje to cena (opakowanie wystarczy na jakieś 12 myć włosów lekko za ramiona)
- największy minus - nie zmniejsza przetłuszczania włosów, źle spłukany może nawet je przyspieszyć

nie wiem czy kupię ten szmpon, ale na pewno zachęcił mnie do innych tej firmy, którą dotąd omijałam szerokim łukiem

Używam tego produktu od: wystarczył dokładnie na miesiąc

bardzo lubię

Bardzo polubiłam ten szampon..Prześlicznie pachnie, bardzo fajnie myje włosy, moje są tłuste u nasady i suche na końcach, więc trudne do pielęgnacji, ale ten szampon ich wogóle nie niszczy, nie plącze, włosy są ladne,lekkie, miekkie i puszyste, przyjemne w dotyku..ogólnie polecam, za te pieniądze można spokojnie wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

lekki i przyjemny

Nie plącze włosów, dobrze się pieni, skutecznie oczyszcza włosy. Po wyschnięciu włoski są miekkie, i błyszczące, bardzo dobrze się układają! Nie wiem czy ogranicza przetłuszczanie się włosów, bo i tak myje codziennie. Jedyne co mi przeszkadza to jego zapach, niby ładny, ale dla mnie trochę za słodki. Warto wyprobowac!

Używam tego produktu od: mies.

Żurawinowy zawrót głowy ;)

Szampon jest rewelacyjny , jeżeli wezmę pod uwagę stosunek ceny do jakości . Za niecałe 4 złote mamy kosmetyk mogący się równać z dużo droższymi.
Szampon skutecznie myje włosy i odświeża.
Dodatkową zaletą jest ładny zapach .

Jeżeli chodzi o minusy, to wskażę na niepraktyczną buteleczkę . Czasami wylewało mi się za dużo szamponu . Z decydowanie " wyjście " jest za duże.

Szampon ma konsystencję wodnistą , zapewne nie każdemu będzie to odpowiadać .
Jednak z zaskoczeniem mogę stwierdzić , że wydajność jest całkiem dobra.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (na przemian z innymi)
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

tak tak

Dawno nie miałam tak ładnych włosów, jak po tym szamponie. Ślicznie błyszczą, są wygładzone i po prostu wyglądają zdrowo. Szampon dobrze oczyszcza i ma śliczny zapach :) Zauważyłam też, że włosy są odrobinę dłużej świeże niż po innym szamponie.
Ponadto dobrze się pieni, jest wydajny i ma niska cene.
Polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca