Barwa, Barwa Naturalna, Szampon `Żurawina & Vitamin Complex LA`

Barwa, Barwa Naturalna, Szampon `Żurawina & Vitamin Complex LA`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z żurawiny i kompleksem witamin przeznaczony do mycia włosów przetłuszczających się.
Regularne stosowanie wzmacnia, odżywia, nawilża włosy jednocześnie zwiększając ich puszystość i witalność.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie.

WSPA-NIA-ŁY

Jestem po koniec pierwszego opakowania, więc na razie ostrożnie daję mocne 4* (czasami skóra mojej głowy dziwnie reaguje dopiero po 2-3 miesiącach używania danego szamponu, więc nie mogę jeszcze dac KWC). Jak dotąd jestem zachwycona tym produktem. Nie mam problemu z bardzo przetłuszczającą się skórą głowy, ale lubię miec uczucie, że włosy są świeże, skóra głowy super czysta - dlatego myję je praktycznie codziennie. Potrzebuję dobrze oczyszczającego, a jednocześnie nie podrażniającego szamponu. Ten spełnia te warunki. PLUSY: połączenie jakośc-cena - rewelacja za 3 zł; zapach - po prostu cudowny, tak naturalny, że ma ochotę się dodac szamponu do herbatki; wydajnośc - zadowalająca; efekt po umyciu - pachnące, czyściutkie, puszyste włosy, nie obciążone, zero podrażnień; szampon dobrze się pieni i łatwo go spłukac. MINUSY: toporne opakowanie, z nieco za szeroką szyjką; konsystencja - ciut za rzadka (ale gęstsza pewnie oznaczałaby więcej chemii w składzie, więc to bardzo mały minus). PODSUMOWUJĄC: dla mnie szampony za więcej niż 4-5 zł już nie istnieją (chyba, że to apteczne, lecznicze produkty), bo cały czas używam Barwy - różnych wersji. Polecam z całego serca, bo to świetny produkt za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zaskakujący

Po pierwsze, cudny zapach.
Po drugie, wspaniała objętość - naprawdę porównywalna do puszystości po użyciu pantene pro-v. Miałam kupić pantene ale skusiłam się na taniochę i nie żałuję.
Po trzecie, włosy lśnią - zawsze miałam z tym problem.
Po czwarte, faktycznie że utrzymują świeżość.

Naprawdę miłe zaskoczenie. Myję Barwą włosy już od kilku miesięcy, ale ten szampon odpowiada mi najbardziej. Wypróbuję też inne z nowej serii (owocowe)

Używam tego produktu od: 2 tygodni codziennie

polecam

Szampon mnie miło zaskoczył, wreszcie pozbyłam się problemu przetłuszczających włosów, kto by pomyślał, że za tak niską cenę dostanę NIESAMOWICIE nachnący, bez dodatku silikonów szampon. Już kolejny raz firma Barwa miło mnie zaskoczyła.

Używam tego produktu od:3 tygodni