Venus, Balsam do ciała do skóry dojrzałej z lipidami i awokado

Venus, Balsam do ciała do skóry dojrzałej z lipidami i awokado

Balsam do ciała przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry nadmiernie wysuszonej, wymagającej intensywnego nawilżenia. Balsam dostarcza skórze witamin, soli mineralnych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Likwiduje suchość i szorstkość skóry. Substancje aktywne zawarte w balsamie dostarczają skórze lipidów odnawiających naturalną barierę ochronną naskórka, witaminę E spowalniającą proces starzenia się skóry oraz olej avocado o własnościach regenerujących, odżywczych i pielęgnacyjnych.Lekka konsystencja balsamu sprawia, że łatwo i szybko wnika w skórę, jednocześnie intensywnie nawilża oraz delikatnie natłuszcza. Codzienne stosowanie balsamu sprawi, że skóra stanie się gładka i miękka w dotyku, a także odzyska naturalną elastyczność.

Skład:

Cena: 7zł / 400ml
/bw/

dobry

Uzywałam ten balsamik, jak byłamjeszcze nastolatką. Balsam dobrze nailża, zapach mi nie przeszkadzał, chociaż jakiś super też nie był, ale nie był zły. Nie uczulał, podobał się nietylko mnie:) Używałam ten balsam, balsamy z Kolastyny i Vaseline Intensive Care, który obecnie jest niedostępny na naszym rynku. Pamiętam, że te balsamy bardzo lubiłam jak byłam nastką:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

Ratuje skórę

Balsam ma podobne właściwości jak jego poprzednia wersja, choć wydaje mi się, że trochę ładniej pachnie. :)
Kupiłam go, kiedy tylko poczułam zgubne skutki gorących kaloryferów na swojej skórze. Akurat był w promocji w Rossmannie. :D Różnica była już po pierwszym użyciu - skóra mniej swędziała, była mniej ściągnięta i wysuszona. Po drugim lub trzecim użyciu już całkowicie powróciła do normy. :jupi: Najfajniesze jest to, że ten balsam regeneruje suchą skórę bez pozostawiania uczucia tłustości czy lepkości, chociaż też nie wchłania się do końca - tworzy dość wyraźny film. Nie używam go codziennie, ale i tak podtrzymuje dobry stan skóry.
Poza tym jest tani, ma dużą pojemność, estetyczne opakowanie i jest łatwo dostępny.
Gdybym miała się czegoś doczepić, to byłaby to gęsta konsytencja, która utrudnia wydobywanie balsamu z opakowania. I jednak wolałabym, żeby lepiej się wchłaniał, ale może wówczas słabiej nawilżałby i odżywiał skórę, nie wiem...
Tak czy inaczej, to mój pewnik na przesuszoną skórę. :kciuki:

Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3