L'Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

L'Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

L’Oreal Paris Infaillible 24h Fresh Wear Foundation to kryjący podkład do twarzy z dodatkowym efektem rozświetlenia. Został udoskonalony o nową formułę Oxygen. Nie powoduje efektu maski i stapia się ze skórą. Daje komfort noszenia do 24h. Zawiera intensywne pigmenty, które perfekcyjnie kryją niedoskonałości, naczynka oraz przebarwienia. Podkład jest odporny na ścieranie, co daje skórze komfort jego noszenia przez cały dzień. Ma lekką, beztłuszczową formułę, która w wygodny sposób rozprowadza się po skórze, szybko się wchłaniając. Pozostawia matowe wykończenie na długi czas. Dobrze współgra z każdą cerą, nie zbiera się w załamaniach oraz nie waży się.

Właściwości podkładu L’Oreal Paris Infaillible 24h Fresh Wear Foundation:
- matuje,
- nawilża,
- zostawia długotrwały efekt,
- jest odporny na ścieranie,
- cera staje się nieskazitelnie gładka,
- nadaje skórze delikatność oraz sprężystość,
- ujednolica koloryt skóry,
- pomaga zredukować widoczność niedoskonałości na skórze,
- bez efektu maski oraz uczucia wysuszenia,
- długotrwały makijaż nawet do 24h.

fluidy
o przedłużonej trwałości, liftingujące, nawilżające, ujednolicające
oil – free / nietłusta
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
Filtry
SPF <15

Polecam ten produkt. Iedlanie się rozprowadza. Nie zapycha. Dobrze się trzyma przy wysokich temperaturach. Nie mam efektu maski. Lekka konsystencja, nie uczula i nie podrażnia.

Mieszane uczucia

Fluid jest całkiem w porządku. Dobrze się rozprowadza, nie zapycha porów, jest dość lekki i zapewnia matowe wykończenie. Jeśli jednak masz przesuszoną skórę, to niestety fluid zostawi plamy i będzie się w tych miejscach nieco ścierać. Dodatkowo ja osobiście szukam czegoś bardziej kryjącego, ale dla osób o ładnej cerze, ten podkład może się sprawdzić.

Mega trwały

Podkład jest bardzo trwały, noszony cały dzień nie waży się, nie wchodzi w zmarszczki, ma średnie krycie, nie zapycha. Jak na razie jeden z lepszych drogeryjnych podkładów.

Mogę go polecić dalej

Jako miłośniczka makijażu, chciałabym podzielić się moją opinią na temat L'Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation. Jest to produkt, który spełnił moje oczekiwania i okazał się być naprawdę dobrym wyborem.Jedną z najlepszych cech tej podkładu jest jego trwałość. Moja skóra wyglądała świeżo i nieskazitelnie przez cały dzień, co jest niezwykle imponujące, zwłaszcza gdy mam pełen harmonogram zajęć. Nie musiałam martwić się o ścieranie się podkładu czy przesuszanie skóry.Kolejną zaletą jest jego lekka konsystencja, która nie obciąża skóry, ale jednocześnie zapewnia pełne krycie i jedwabisty wygląd. Moje pory były zatarte, a skóra wyglądała promiennie i zdrowo, co bardzo mnie zadowoliło.Dodatkowo, podkład nie wywołał u mnie reakcji alergicznych ani podrażnień, co jest dla mnie bardzo ważne, biorąc pod uwagę moją wrażliwą skórę.Podsumowując, L'Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation to podkład, który mogę polecić każdemu, kto poszukuje trwałego, lekkiego i skutecznego produktu do codziennego makijażu. Jego formuła pozwoliła mi cieszyć się pięknym wyglądem przez cały dzień, niezależnie od tego, jak intensywny był mój dzień.

Nie dla mnnie

Podkład poleciła mi koleżanka. Jednak nie jest on odpowiedni dla mnie. Po aplikacji podkładu na mojej twarzy zrobił się tzw. efekt ciastka.
W miejscach gdzie skóra jest sucha ten podkład wysuszył ją jeszcze bardziej, zaś w miejscach bardziej suchych szybko się ścierał.
Zapach również mnie odrzucał, okropnie zalatuje alkoholem.
Podkład jest trwały, ma super opakowanie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Super trwałość i nawilżenie

Ten podkład to moje odkrycie 2022 roku! Od tamtej pory towarzyszy mi na większych wyjściach-nie ciastkuje się, nie utlenia, nie robi efektu maski i trzyma się znakomicie wiele wiele wieleeee godzin! Ogromny wybór odcieni, w końcu znalazłam wystarczająco jasny podkład dla mnie.

Na większe wyjścia

Podkład kupiłam, bo jako jeden z nielicznych był w bardzo jasnym kolorze. No i naprawdę się z nim polubiłam… :D

Podkład ma zarówno bardzo ładny zapach, jak i trochę daje alkoholem. Jest zamknięty w szklanym opakowaniu z pompką. Ma wykończenie matowe i to bardzo. W zasadzie nawet nie potrzebujecie do niego pudru :D Na twarzy prezentuje się dość… sucho. No i przez to niestety trochę podkreśla niedoskonałości, nierówności cery itp. (więc polecam nałożyć pod niego porządną pielęgnację). Co do krycia, to jest ono raczej średnie. Nie tworzy efektu maski. Co ważne (oprócz tego mega jasnego odcienia idealnego dla totalnych bladziochów) - ma mega trwałość. Czy na co dzień, czy na jakieś większe wyjścia dobrze się sprawdzi. Co by się nie działo, wszystko przeżyje :D No tylko pozostaje ta kwestia „suchości” na twarzy. Dla posiadaczy cery tłustej czy mieszanej - sprawdzi się idealnie. Dla cery suchej… No raczej nie bardzo.

Oprócz powyższych podkład jest bardzo płynny, przez co i wydajny. Cena jest dość wysoka, ale na promocji warto kupić. Mimo paru jego wad bardzo się z nim polubiłam.

Super podkład

Długo szukałam dla siebie idealnego podkładu na co dzień i w końcu znalazłam! Podkład super matuje, nie zostawia śladów, ma niezłe krycie przebarwień i długo się utrzymuje. Mam też bardzo jasną karnacje i kolor 015 porcelain jest dla mnie idealny. To moja 5 z rzędu buteleczka ????

Idealny dla cery mieszanej.

Podkład jak najbardziej dla osób, które posiadają cerę mieszaną. Dla mnie hit, jeżeli chodzi o codzienne wyjścia. Posiada lekkie rozświetlające wykończenie, dlatego na skórze wygląda obłędnie. Nie jest ciężki, a dobrze kryje niedoskonałości. Duża gama kolorystyczna, więc każdy znajdzie odcień dla siebie. Bardzo dobrze wygląda przez cały dzień na buźce.

Jeden z moich ulubionych podładów

Stosuję ten podkład już od ponad roku, spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Jest kryjący, można budować krycie i nie tworzy efektu maski. Z moich obserwacji wynika, że jedynym problemem z tym podkładem jest fakt, że w newralgicznych miejscach gdzie skóra jest bardziej sucha - jeszcze bardziej są wysusza, natomiast gdy jest zbyt tłusta - sprawia że szybko się ściera. Rozwiązaniem na ten problem jest stosowanie utrwalacza. Produkt jest wydajny, przystępny cenowo i nie ma przewodniego zapachu.

Jeden z ulubionych na codzień

130 to mój ulubiony kolor ! Żółte tony, które super sprawdzają się na mojej cerze.
Podkład ma lekko lejąca się konsystencje. Ale krycie robi na prawdę super ! Trzeba na nim w miarę szybko pracować, bo wszystko wtapia się w skórę, dzięki czemu możemy zbudować pełne krycie.
Gdy podkład zastyka ma lekko matowe wykończenie. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, bez błyszczenia strefy T. Nie zauważyłam aby zapychał cerę.
Sprawdza się idealnie na codzień, ale też na większe wyjścia. Ostatnio lubimy się bardzo.

Tak! Tak! Tak!

Jeden z moich ukochanych podkładów na który zawsze mogę liczyć :) trwałością dorównuje naprawdę wysokopółkowym podkładom. Świetnie trzyma się na mojej tłustej cerze i nie zjeżdża z nosa. Polecam spróbować jeśli szukacie trwałego podkładu dla cery mieszanej/tłustej!