Avon, Far Away Rebel EDP

Avon, Far Away Rebel EDP

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Far Away Rebel firmy Avon to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet.
Otwierany przez nutę likieru porzeczkowego i soczystych czerwonych owoców, dopełniony przez kwiat pomarańczy i jaśmin Sambac, w nucie serca na bazie słonego karmelu z czekoladą.
Nutami głowy są czarna porzeczka i bita śmietana;
nutą serca jest kwiat pomarańczy;
nutami bazy są toffee i czekolada.

wody perfumowane
owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
na wieczór, jesień / zima

77% jesień/zima 23% wiosna/lato

• Flakon: 4

Zapach dla kobiety świadomej siebie

Woda perfumowana Avon Rebel przypadła mi do gustu. Jej zapach jest piękny, mocny, kobiecy, zmysłowy. Jest to moim zdaniem idealny zapach na podkreślenie pewności siebie dla świadomej siebie kobiety. Czuję w nim porzeczkę, likier czekoladowy oraz czerwone owoce. Zapach jest średnio trwały, ale nie narzekam. Można go nosić przy sobie w torebce i psikać się co jakiś czas. Idealny na wieczór. Godny polecenia.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Uwielbiam ten zapach

Uwielbiam perfumy i myślę, że cena nie jest wyznacznikiem wartości lub jakości produktu,więc mam w swoim arsenale wiele perfum w różnych przedziałach cenowych.

Szczerze mówiąc z Avonu lubię tylko perfumy, nie przepadam za kosmetykami tej firmy.

Używam tych perfum od ponad 3 lat

Kupiony w: Inna perfumeria

Nie jest źle

Perfumy są bardzo słodkie. Dominują nuty kawiatu pomarańczy i karmelu. Zapach jest po prostu ładny. Nie rozwija się po czasie. Nie ma w nim głębi, ale jest przyjemny. Poprawia nastrój. Utrzymuje się kilka godzin. Nadaje się na każdą porę roku. Raczej dla osób lubiących perfumy gourmand.

Far Away Rebel to...

...jeden z moich ulubionych zapachów. Można powiedzieć miłość od pierwszego powąchania.
Kompozycja kwiatowo-orientalna. Można tutaj znaleźć nuty porzeczki i śliwki, słony karmel z czekoladą, bursztyn i konwalię. Połączenie wydaje się dziwne, ale pachnie nieziemsko. Komponuje się idealnie.
Zapach bardzo trwały. Raczej na te chłodniejsze pory roku, ale co kto lubi- wiadomo :)
Ładny, kobiecy flakonik.

• Flakon: 3

Nie jest to mój ulubiony zapach

Nie jest to mój ulubiony zapach, chociaż użyje go od czasu do czasu kiedy najdzie mnie ochota, szczególnie jesienią i zimą. Perfumy są słodkie, jest wyczuwalny w nich orientalno-kwoatowy zapach, ale cos mi w nich do końca nie pasuje. Są takie nijakie, i nie trwałe

superaśny

Buteleczka nie jest może za piękna, ale ten zapach. Jest mocny i wyrazisty, a zarazem słodki. Trudno go jednoznacznie sklasyfikować. Nie są takie mdlące, że nie da się z nimi wytrzymać. Na pewno to nie jest zapach dla każdego. Połączenie likieru pomarańczowego i soczystych czerwonych owocu wraz z czekoladą i bitą śmietaną jest fenomenalne. Jestem zaskoczona, że perfumy z Avon mają taką trwałość oraz tak długo utrzymują się na skórze i ubraniach.
Z przyjemnością wrócę do tych perfum. Jest to jeden z moich ulubionych perfum.

• Flakon: 5

Idealne perfumy dla kobiet tajemniczych o orientalnym zapachu i

Far Away Rebel...zakochałam się od pierwszego powąchania...

Perfumy mają 50 ml I są zapakowane w pięknym okrągłym, fioletowym flakonie ze złotymi napisami (podana jest nazwa firmy- Avon oraz nazwa produktu). Posiada też fioletową zatyczkę i tradycyjny złoty spray.
Ja mam osobiście perfumetke, która ma 10 ml produktu, jest w małym szklanym, przezroczystym flakonie i złotą zatyczką, ma też złoty psikacz. Buteleczka schowana jest w fioletowe, małe pudełeczko.

Kuszący, orientalny i zmysłowy zapach. Jest to woda perfumowana. Wyczuwalna nuta śliwki, kwiatu pomarańczy, konwali i jaśminu.
Zapach jest intensywny, długo utrzymuje się na ciele.
Sprawdzi się na dzień, aczkolwiek lepiej użyć go wieczorem, zwłaszcza na randki. Napewno zapach oszołomi każdego faceta.

Całość tworzy niepowtarzalną kompozycję, która podkreśli imprezowy look. Jest dla osób pewnych siebie, które nie boją wyróżniać się w tłumie. A nosząc ten zapach napewno zwraca się wzrok innych.
Ja go trzymam i używam na większe wyjścia. Mam perfumetke, więc trzymam ją w torebce, nawet w małych torebeczkach się zmieści.
Choć posiada intensywny zapach, to jednak nie jest to zapach duszący. Wystarczy jedno psiknięcie i zapach ulatnia się w pomieszczeniu.
Trwałe perfumy o pięknym zapachu. Polecam

Niesamowity zapach na wieczór

Far Away Rebel to taki zapach do którego musiałam w pewnym sensie dorosnąć. Na samym początku bardzo mnie drażnił,obecnie połączenie wszystkich tych nut zapachowych jest dla mnie obłędne. Głównie robotę robi tutaj likier porzeczkowy ,kwiat pomarańczy i paczula w nucie bazy. Idealna opcja na ważne wyjście raczej wieczorowe porą,na imprezę lub randkę. Zdecydowanie polecam bo nie jest to zapach oczywisty i oklepany. Na mojej skórze utrzymuje że cały dzień.

• Flakon: 5

Ten zapach nigdy mi się nie znudzi

Uwielbiam te perfumy. Zapach jest bało trwały, utrzymują się cały dzień na skórze. Dostałam je w prezencie, zatem nie wiem czy są warte swojej ceny, ale co do samego zapachu - pachną przepięknie.
Perfumy pachną kobieco, niebanalnie i dość świeżo. Są moim numer 1 na wieczorowe wyjścia, ponieważ charakteryzują się ciężkimi nutami zapachowymi.
Wyczuwam w nich lekką ostrość, dodają mi pewności siebie.
Gdy się nimi psikam, dostaję dużo miłych komentarzy na temat ich zapachu.
Polecam. Ja na pewno zakupię sobie kolejny flakonik na jesień.

Na codzien

Uwielbiam ten perfum, wracam do niego często. Zapach jest owocowy z wyczuwalna nuta czekolady. Jest dość silny i długo się utrzymuje. Polecam na codzien jak i na wyjątkowe okazje.

Ciekawy

Zapach z kategorii gourmand-floriental. Słodki, dzięki czekoladzie ze słonym karmelem i bitej śmietanie oraz narkotyczno-kwiatowy, dzięki kwiatom pomarańczy i jaśminowi. Przy pierwszym psiknięciu bardzo mocny, zdecydowanie wieczorowy, pasuje do bardziej drapieżnego ,,looku’’ typu ramoneska/karminowe usta lub smoky eyes. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby spowić się w rebeliancką chmurkę do pracy. Podobnie jak recenzowane przeze mnie wcześniej Signorina Misteriosa SF zapach zdecydowany i odważny, choć trzeba przyznać, że nie jest zbyt trwały i mocarne nuty dość szybko pachną na mojej skórze… tytoniem (nie palę). Może to paczula lub ambertonic w bazie.

Ostatnio podoba mi się taka kategoria zapachów. Signorina Misteriosa jest o wiele droższa i czuć, że ma lepszej jakości składniki, ale Avon ,,daje radę’’. Oba te zapachy mają podobne nuty zapachowe w składzie - kwiat pomarańczy, paczulę oraz akord laktonowy - Avon bitą śmietanę, a Misteriosa - mleczny mus. Oba smakowite killerki układają się miękko, puchato, są zadziorne i zdecydowanie poprawiają humor.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Mocne i uzależniające...

Trafiłam na te perfumy przypadkiem, kiedy zaczeła ich używać moja córka.Podkradłam raz...i przepadłam.Bardzo przypominają mi Black Opium Floral Shock.Są słodkie ale nie mdlące, przełamane kwasowością, mocne, długo utrzymują się na skórze, jeszcze dłużej na ubraniach.Zapach z rodzaju"jadalnych", baaardzo smakowity.Latem nie ma opcji żebym go użyła, bo preferuję wtedy lekkie i rześkie zapachy, ale zimą...kocham.Używam i na dzień i na wieczór, nawet wtedy kiedy nie wychodzę nigdzie z domu, lubię go po prostu czuć na sobie ;)