SVR, Hydraliane Extra Riche, Baume Hydratant Intense (Krem intensywnie nawilżający do bardzo suchej skóry)

Średnia ocena: 3.48/5

Krem Hydraliane Extra-Riche to podstawowy krem nawilżający do bardzo suchej skóry o 24-godzinnym działaniu i formule wzbogaconej o ultra odżywcze składniki.

uniwersalne
SPF <15
Wiek
20+, 30+

Dobry

Dobrze nawilżający krem o pięknym zapachu idealny do stosowania np. zimą lub na noc. Choć po przetestowaniu wszystkich trzech wersji tj. Legere , Riche i Extra Riche to zdecydowanie wybieram Riche. Natomiast Extra Riche jak dla mnie za tłusty nie wchłania się tak dobrze jak lżejsza wersja a skuteczność jak dla mnie ta sama.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

głęboko nawilżający krem do twarzy

tubka, która jest dość twarda i niestety, gdy produkt powoli sięgał dna, musiałam ją rozciąć, aby wydobyć z niej wszystko co się da. I po rozcięciu okazało się, że wcale tak mało go jeszcze nie zostało. Producent zaleca używanie balsamu rano i wieczorem. Konsystencja jest dość zbita, ale zaraz po nałożeniu na buzię i rozsmarowaniu robi się tłusta i bardzo łatwo i przyjemnie się go rozprowadza. Produkt stosowałam codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Moja sucha skóra, zwłaszcza zimą, wręcz go spijała. Nakładałam zawsze dość grubą warstwę, aby rano móc cieszyć się nawilżoną i miękka skórą. Konsystencja na buzi robi się tłusta, ale w miarę szybko się wchłania i spokojnie można nałożyć podkład. Krem przepięknie pachnie co umila mi wieczorny rytuał pielęgnacyjny. Po nałożeniu czuję wręcz jak dogłębnie moja skóra zostaje w tym momencie nawilżona. Problem suchej, łuszczącej skóry znika jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jeśli chodzi o wydajność na 2 miesiące wystarczył. Na plus również wygodna tubka, z której wydobywa się bezpośrednio produkt. Nie trzeba dłubać paluchami w przypadku kremów w słoiczkach.
Jest to naprawdę świetny produkt, który trzymał w ryzach moją suchą skórę w trakcie okresu grzewczego. Myślę, że kiedyś ponownie się na niego zdecyduję. Wszystkim Wam posiadaczkom cery suchej mogę go szczerze polecić.