Avon, Luminata EDP

Avon, Luminata EDP

Luminata to najnowsza debiutująca w Polsce woda perfumowana dla kobiet. Jej twarzą reklamową jest Małgorzata Rozenek- Majdan. Woda z kategorii kwiatowo- owocowej
Nuta głowy : gruszka i malina
Nuta serca : piwonia

drzewne

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

Kupiony w: U konsultantki

Zapach do pastelowych ubrań

Okropieństwo, kolejny różowy gniot w stylu femme, dreams wzbogacony peonią. Pewnie chodzi o piwonie, ale peonie brzmią ekskuzywnie, no właśnie tylko brzmi, bo nie ma w nich nic szlachetnego. Mnie osobiście nie duszą, ale pachną starszą piwoniową Panią, która wybiera się właśnie do kościoła. Mój mąż zapytał co tak dziwnie pachnie. Trzeba lubić zapach piwonii.

Wykorzystała: kilka próbek

zdecydownanie nie mój zapach

Nie wiem co poszło nie tak ale ... perfumy są jakieś takie bez wyrazu , bez trwałośći .... kolejne reklamowane przez Małgorzatę Rozenek , które mi nie pasują podobnie jak viva la vita która na początku mnie urzekła ale przez swój brak trwałości i to ,że zapach po jakimś czasie stał się tak jakby "brudny" . Trwałość też przeciętna. Cieszę się ,że zamówiłam tylko perfumetkę :)

Ładny, uniwersalny zapach...

Zapach ten zakupiłam na Allegro jeszcze przed premierą w katalogu. Podoba mi się w nim przede wszystkim jego uniwersalność - nadaje się zarówno do pracy jak i na jakieś bardziej uroczyste wyjścia. Pachnie owocowo - kwiatowo. W żadnym wypadku nie jest to zapach drażniący. Niejednokrotnie byłam komplementowana i pytana czym tak ładnie pachnę :). Moim zdaniem lepiej sprawdzi się on w okresie wiosna - lato. Choć na początek jesieni też - jako wspomnienie ciepłych dni. Zdecydowanie polecam. Trwałość naprawdę nie najgorsza, choć raczej nie jest to 8 godzin, jak obiecuje producent. Flakon też robi wrażenie i to logo marki na korku - szkoda tylko, że nie ma go na każdym zapachu z Avonu. Oceniam na 4+ .

Kupiony w: U konsultantki

Cudowne

Mam tą perfumę już jakiś miesiąc i nigdy mnie nie zawiodła. Czuć ją cały dzień. Uwielbiam zapach gruszki, maliny i piwoni, a razem są bardzo ładne. Flakon jest w kształcie diamentu, niestety nie jest praktyczny. Bardzo polecam na wiosenne i letnie dni. Z przyjemnością zużyję cały flakonik.

miłe zaskoczenie

Jak na perfumy z avonu, rewelacja. Skoro przez cały dzień je czuję i za każdym razem tak samo mnie cieszą, to znaczy, że mają w sobie to "coś". Kwiatowo- owocowe, świeże, milutkie, nie ciężkie.