L´Oreal Professionnel, Expert Serie, Inforcer, Strengthening Anti-breakage Masque (Maska wzmacniająca do włosów łamliwych)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.00/5

Profesjonalna formuła maski Inforcer wzbogacona w witaminę B i biotynę dla natychmiastowej ochrony włosów łamliwych. Włosy wydają się mocniejsze, bardziej miękkie, a włókno włosa odporne na uszkodzenia*.
Sposób użycia: Aplikować równomiernie na osuszone ręcznikiem włosy - długość i końce. Zostawić na 3–5 minut. Spłukać dokładnie.

regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Przyjemna

Korzystałam z maski razem z szamponem z serii z biotyną w celu rewitalizacji włosów. Wspominam bardzo dobrze. Uwielbiam śmietankowo-aksamitną konsystencję i super zapach tej serii oraz lekko mieniący się kolor. Włosy po użyciu były miękkie, puszyste, odżywione ale nie obciążone. Jedynym mankamentem była cena i fakt,że maska dość szybko się skończyła. Niemniej z chęcią do niej wrócę w przyszłości.

Wart każdej ceny

Maska uratowała moje włosy. Z siana mam teraz fajne włoski. Maska ma piękny zapach i DZIAŁA faktycznie. Stosuję ją na zmianę z inną maską Loreal serii expert. Nakładam co każde mycie na kilkadziesiąt minut.

Do wypróbowania

Kiedyś używałam szamponu z tej linii i byłam z niego bardzo zadowolona. Tak naprawdę nie wiem, dlaczego nie zdecydowałam się na maskę czy odżywkę z tej serii. Mała maska trafiła do mnie jakiś czas temu, po tym jak oddała mi ją moja mama. U niej się nie sprawdzała. Nie wiem, czy akurat ten egzemplarz ma taki nieprzyjemny zapach, ale w opakowaniu jest po prostu okropny. Po pierwszym użyciu nie zauważyłam żadnego efektu i pomyślałam, że rozumiem, co mama miała na myśli. Jednak zaczęłam stosować ją regularnie, raz w tygodniu i faktycznie zobaczyłam pierwsze efekty. Nie jest to produkt do samodzielnego stosowania. To znaczy, że używam różnych odżywek i masek, wtedy ta jako wzmacniająca sprawdza się bardzo dobrze. Do nawilżania używam innych kosmetyków, nie oczekuję tego od tej maski i tym samym rozwija skrzydła i po jej użyciu włosy są wzmocnione. Brzmi to może dość zabawnie, ale prawdą jest, że maska jest po prostu pomocna.

Bardzo dobra maska do suchych włosów

Mam suche i farbowane włosy trudno je zdyscyplinować i nadać im kształt bez odżywiania. Po za tym włosy się nie przetłuszczają więc nie myję ich zbyt często. Ta maska należy do tych, które zmiękczą włos i nadadzą trochę połysku, aby wyglądały zdrowo. Po za tym włosy mi się plączą, bo są długie i tutaj rzeczywiście łatwiej je rozczesać. Podoba mi się konsystencja taka wyśrodkowana, nie gęsta i nie rzadka. Sama puszeczka jak na tworzywo sztuczne wygląda profesjonalnie jak z salonu fryzjerskiego.
Trendy światowe polubiły różowe złoto i jest to kolor na czasie, to także mi się podoba, marka idzie równo z modą i tylko dlatego znalazła się u mnie w domu.
Doceniam otwartość na modę i nie trzymanie się standardów przypisanych marce, jak kolory czy grafika. Samo wyjmowanie maski z puszki jest wygodne, zużycie 100% bez zastanawiania się jak wyciągnąć zawartość jak się kończy.
Zapach fascynujący dla włosów i samego nakładania maski, aż przyjemnie stylizować włosy.
Przy moich gęstych włosach wszystkie maski mają mniejszą wydajność, ale ta po 3 tygodniach jeszcze jest, więc jak dla mnie sukces.
Moich suchych włosów nie obciąża, łatwiej mi się je modeluje suszarką.

Bardzo dobry produkt

Bardzo gęsta maska, wydajna, super trzyma się na włosach. Delikatny zapach. Przy stosowaniu razem z szamponem daje efekt gładkich włosów, co jest dla mnie bardzo istotne, gdyż farbuje je raz w miesiącu. Dla mnie na prawdę bardzo dobry zestaw. Włosy odżywione i gładkie.

Ratunek dla włosów

Maska idealnie sprawdziła się u mnie do stosowania na co dzień, co niestety nie mogę powiedzieć o wcześniej używanych maskach, które bardzo obciążały moje włosy. Maska dobrze się rozprowadza a włosach, ma przyjemny zapach. Włosy są po niej lśniące i dobrze się rozczesują. Na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Niespełnione obietnice

Maskę tą - podobnie jak i szampon z tejże serii - otrzymałam w ramach testu konsumenckiego. Wizualnie jest super: eleganckie, sporych rozmiarów okrągłe opakowanie w kolorze różowego złota, z taką samą różowo-złotą zawartością o bajecznym aromacie. Zapach jest obłędny, tak samo jak w przypadku szamponu. Konsystencja również bardzo mi odpowiada, bez trudu rozprowadza się po pasmach, łatwo się spłukuje.
Kosmetyk zastosowałam w sumie około 6 razy, niestety nie zaobserwowałam obiecanej poprawy w kierunku wzmocnienia włosów i zapobieganiu ich łamliwości. Niewykluczone, że efekt będzie widoczny przy dłuższym stosowaniu, w końcu zostało jeszcze niemal całe niemałe opakowanie, gdyż maska jest dość wydajna.
Urzekł mnie jej zapach, w ogóle maski i odżywki L'oreal mają piękne zapachy, co jest dla mnie istotne, dlatego zastanowię się nad zakupem właśnie z uwagi na ten czynnik. Co do wzmocnienia włosów - będę obserwować.

Świetna maska

Świetna maska, po której włosy były bardzo nawilżone i gładkie. Dodatkowym plusem jest przyjemny zapach.

Zalety:
+ przyjemna konsystencja
+ wydajny
+ miękkie, gładkie włosy po użyciu
+ konsystencja (nie jest zbyt rzadka)
Wady:
- opakowanie mogłoby być bardziej wygodne niż odkręcanie

Super maska!

Maska super odżywia i wzmacnia włosy. Konsystencja jest łatwa do nakładania i nie spływa, do tego ma delikatny, acz przyjemny zapach.
Włosy po niej są wyraźnie bardziej lśniące, gładkie i mniej się łamią :)
Najlepiej oczywiście działa w zestawie z szamponem z tej samej serii.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super. Odżywka jest bardzo fajna.

Podobnie jak szampon ładny zapach konsystencja w sam raz żeby nałożyć na całych włosach. Dobrze się spłukuje. Po użyciu włosy są miękkie i łatwo się rozczesują. Bez kołtunów i wyrywania. Włosy były ostatnio kiepskie i łamliwe. Po użyciu są znacznie lepsze.

Maska Loreal

Wydajna, pojemna maska. Pięknie pachnie, pozostawia włosy gładkie. Sprawia, że są delikatne i łatwo się rozczesują.Przez co są mniej podatne na uszkodzenia i łamliwość.

Bardzo dobrze dociąża włosy

Moje włosy są wysokoporowate z tendencją do szybkiego przetłuszczania się.
Po pierwszym użyciu zauważyłam, że włosy bardzo dobrze się rozczesują, ponieważ poplątane włosy to mój odwieczny problem, włosy są dobrze nawilżone przy czym nie wyglądają na tłuste z czym miałam wcześniej problem przy użyciu innych masek.
Maska jest bardzo lekka, o nie obciąża włosów. Już w trakcie mycia włosy są bardzo gładkie. Bardzo jestem zadowolona z maski, gdyż włosy są bardzo odżywione i lekkie. Fajnie scala końcówki, które nie są w najlepszej formie. Polecam