Dax Sun, Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała do każdego rodzaju karnacji

Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała. Innowacyjna skoncentrowana formuła, naturalna opalenizna, 100% naturalny składnik brązujący, każdy rodzaj karnacji.
Innowacyjna, unikalna formuła samoopalacza zamknięta w skoncentrowanych kroplach, gwarantuje perfekcyjny i unikalny kolor opalenizny. Pozwala łączyć działanie samoopalacza z ulubionymi kosmetykami do pielęgnacji oraz indywidualne dopasować odcień opalenizny do rodzaju karnacji. Dzięki precyzyjnej aplikacji można intensyfikować efekt od delikatnego muśnięcia skóry słońcem, po głęboki, złoto-brązowy koloryt. Zawiera innowacyjną formułę DHA, która przyspiesza zmianę kolorytu skóry oraz niweluje ryzyko powstawania smug. Nie brudzi ubrań.
Przebadany dermatologicznie.

olejek
normalna
samoopalacze do ciała, samoopalacze do twarzy
koloryzujące

Nie opalam twarzy, ale nie lubię, kiedy jest blada, używam więc tych kropli. Mieszam po 4-6 kropli z kremem i nakładam wieczorem na twarz co 3-4 dni. Używane częściej trochę wysuszały mi skórę. Krople mają ładny zapach. U mnie nie robią smug na twarzy, kolor jest ładny, skóra wygląda na opaloną.
Pipeta jest precyzyjna

Bardzo ok

Mam bardzo jasną skórę, jestem naturalną blondynką z niebieskimi oczami. Do kremu na noc dodaję kropelkę albo dwie tego produktu. Stosuję jednak co trzeci, czwarty dzień, ponieważ dzień po dniu to dla mnie za dużo - skóra nabiera takiego dziwnego, pomarańczowego odcienia. Po jednej aplikacji co kilka dni moja skóra wygląda na zdrowszą, bardziej wypoczętą, mniej widać zaczerwienienia. Po jednorazowej aplikacji nie czuję specyficznego zapachu samoopalacza, ale np. aplikując preparat drugi dzień z rzędu - ten zapach się już pojawia. Bardzo wydajne, ja już używam jakiś czas.

Zawsze mam je w kosmetyczce!

Krople dax to świetna alternatywna, gdy (zresztą bardzo mądrze) rezygnujemy z opalania twarzy. Ale i nie tylko. Odpowiednio nałożony może pieknie zaznaczyć np. kości policzkowe. Pięknie rozkłada się na twarzy, najlepiej dodać kilka kropli do kremu, wtedy nie ma możliwości, żeby coś poszło nie tak.

Krople zamknięte są w małej, szklanej buteleczce z pipetką. Korzystanie z produktu jest naprawdę wygodne.
Cena równie jest fajna, na promocji w Rossmannie można je dostać nawet za 13 zł.
I ten boski zapach! Uwielbiam go, przypomina mi lato :)
Latem nakładam go regularnie, a i zimą miło czasem nabrać koloru :)

Całkiem niezły

Skuszona pozytywnymi opiniami zakupiłam kropelki w Rossmanie na promce. opakowanie z pipetką (bardzo lubię takie opakowania). Kropelki zmieniają konsystencje kremu na bardziej wodnistą, wymieszanymi kropelkami z bogatym kremem można narobić sobie smóg i plam, i krem jakby wolniej się wchłaniał.ja mieszam je z kremem o żelowej konsystencji i dużo lepiej się nakłada na twarz, krem szybciej się wchłania.Zawsze dodaje tylko 4 kropelek na jedną aplikacje, kolor wychodzi ładny, całkiem długo utrzymuje się efekt. Kropelki maja dziwny zapach ale mnie nie przeszkadzają . Polecam

Nacięłam się na pozytywne opinie - przestrzegam

Krople do twarzy kupiłam zachęcona mnóstwem pozytywnych opinii oraz wszędobylskim nachalnym reklamowaniem produktu w social mediach.
Przed nałożeniem przygotowałam skórę twarzy, wykonałam peeling, twarz była osuszona. Olejek zmieszałam z moim kremem. I teraz po kolei:

1. Olejek znacznie zmienia konsystencje kremu, którego używacie i zdecydowanie nie jest to lepsza/fajniejsza konsystencja. Jest oleisto-silikonowa.

2. Krem znacznie trudniej wchłania się przez te krople w skórę twarzy - miałam wrażenie, że krem przeistoczył się w obślizgłą oleistą konsystencje - nie mam nic przeciwko olejkom do twarzy, jednak przez te krople konsystencja była silikonowo-olejowa jednym słowem obślizgła.

3. Nie zgodzę się, że olejek pięknie pachnie albo jest bezzapachowy - nic z tego, cuchnie śmierdzącym samoopalaczem, który mnie potwornie męczył zwłaszcza wieczorem, do tego czułam go nawet następnego dnia na swojej twarzy pomimo porannej pielęgnacji.

4. I teraz co najważniejsze - następnego dnia moja twarz pokryta była okrutnymi smugami! Nigdy nie miałam problemów z rozprowadzaniem samoopalaczy jednak to co stało się na mojej twarzy - nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Musiałam wykonać mocny makijaż, aby zakryć smugi.

5. Pomimo smug trzeba przyznać, że efekt był już widoczny po pierwszej aplikacji - brzydki pomarańczowo-brązowy kolor.

ALE, aby nie oceniać produktu po jednym użyciu, przez tydzień próbowałam zmyć resztki wżartego się samoopalacza do twarzy, zdecydowałam się podejść ponownie do tego specyfiku. I.... nie muszę chyba za wiele mówić, efekt był ten sam-tragedia.

Nie mam pojęcia czy to kwestia mojej cery? z reguły mam mieszaną cerę w kierunku suchej.

Ogólnie nie polecam. Plus, że produkt nie kosztuje zbyt wiele (kupiłam w promocji za kilkanaście złotych) więc każda może się przekonać na własnej skórze - być może Wam się spodoba. Dla mnie niestety nie a wiązałam z nim olbrzymie nadzieje. Boje się go wykorzystać do ciała, być może spróbuje kilka kropel z mleczkiem do ciała, ale niestety zapach i konsystencja według mnie powodować będzie smugi.

Mój HIT ostatnich lat

Dla mnie jest to fantastyczny produkt który nadaje delikatną, subtelną opaleniznę a przy tym nie śmierdzi jak większość produktów brązujących.
Nie robi plam czy smug. Intensywność można delikatnie budować ale nie za wiele ponieważ jak nałożymy za dużo balsamu to się w końcu zacznie rolować. A dzięki że dodajemy te krople do swojego ulubionego balsamu którego używamy na co dzień to nie wysusza skóry.
Nie zauważyłam żeby brudził odzież. Zmywa się równomiernie w trakcie prysznica/kapieli

Mój hit!

Totalnie zakochałam się w tym produkcie. Wraz z wiekiem zaczęłam dbać o kondycję skóry i bardzo pilnuję się, by używać dobrego spf. Bardzo nie chciałam różnicy między kolorem twarzy i reszty ciała , kiedy w lato skóra twarzy jest staranniej chroniona.

Używam 7 kropelek wraz z kremem, bardzo fajny i bezpieczny sposób aplikacji. Dzięki pipetce możemy konkretnie kontrolować ilość produktu.

Mam z reguły brązową opaleniznę i kropelki naprawdę dają radę wyrównać kolor twarzy. Co ważne nigdy nie udało mi się (uf!) zrobić sobie krzywdy typu pomaranczowy odcień. Odcień jest na prawdę głęboko podobny do tradycyjnej opalenizny. Pozwoliło mi to zrezygnować z makijażu niemal na całe lato.

Nie zwróciłam uwagi specjalnie na zapach więc musi być w miarę neutralny.

Ogólnie uważam, że produkt dziala swietnie, używam już trzecie opakowanie .Jedyna "wada" to wydajność, przy aplikacji 7 kropelek co drugi dzień lub codziennie dość szybko się kończy.

Dla mnie bomba

Po pozytywnych opiniach kupiłam i ja. Nigdy wcześniej nie używałam samoopalaczy do twarzy z obawy że mi zaszkodzą. Te kropelki jednak mnie skusiły. I to jest cudo!!!! Mega!!!! Jest bardzo bezpieczny dla początkujących i krzywdy raczej nie zrobi. Zmieszałam z kremem nawilżającym na noc i na drugi dzień obudziłam się z twarzą pięknie muśniętą słońcem. No cudo! Delikatna nienachalna opalenizna. Nie odznaczała się od reszty ciała. Jest lepiej niż się spodziewałam i już się z nim nie rozstanę

Coś za coś

Już po pierwszej aplikacji kolor mojej twarzy zrobił się lekko brązowawy, a dodam, że mam twarz niezdrowo białą.
Niestety coś za coś, wysypało mnie i to dość mocno. Z przykrością więcej go już nie użyje.

Super alternatywa dla opalania

Bardzo fajny kosmetyk, który można połączyć z kremem i tym samym uzyskać bardzo ładną, naturalną opaleniznę. Nigdy nie zrobiłam sobie nim pomarańczowej twarzy, raz tylko niezbyt dokładnie rozsmarowałam sobie krem z tymi kropelkami na twarzy i przy linii włosów porobiłam sobie zacieki. Był to mój błąd i makijaż wszystko zakrył, więc uczulam na dokładną aplikację. Ja przy jasnej cerze w sezonie letnim nakładam najczęściej 8 kropelek i wtedy skóra wygląda ładnie, zdrowo i promiennie.

Nie moge wkleic linka do wideo więc wrzucam swój film tutaj: https://www.instagram.com/reel/Ct_FxSasLsG/

Musisz go mieć;)

Moje podejście do tego produktu było dość sceptyczne.. bałam się pomarańczowego efektu i plam..dobrze ,że zaryzykowałam dodawałam 4krople do kremu na noc i rano budziłam się z piękna cera opalona i dokoldem. Kolor był jakbym była muśnięta słońcem idealnie podkreślił całość z moja opalenizna na ciele. Nie było plam nie brudzi. Jest bardzo wydajny i w dobrej cenie..będę kupować ponownie bo jest idealny nie tylko na lato ale również na inne pory roku. Dodatkowo można go stosować na całe ciało kilka kropli do ulubionego balsamu i gotowe cieszymy się piękna opalenizna.

Działa!

Kupiłam krople z polecenia, więc miałam z góry ustawioną poprzeczkę nieco wyżej.
Dodawałam rozsądnie 3-4 kropelki do porcji kremu na noc. Oleista konsystencja po zmieszaniu z kremem powodowała, ze krem mieszankę rozprowadzało się przyjemnie. Zapach słodkiej kawy początkowo był delikatny, relaksujący. Jednak po dłuższym stosowaniu zapach był największa wadą tego produktu.

Po pierwszych 3-4 dniach nie zauważyłam praktycznie żadnego efektu, lecz po tygodniu moja cera nabrała kolorytu zdrowej opalenizny.

Produkt nie pozostawia plam, jest bardzo wydajny i przede wszystkim działa, jeśli chodzi o twarz.
Z ciałem niestety nie współpracuje.
Do porcji balsamu do ciała dodałam 10-12 kropel i efekt niestety nie był zupełnie zauważalny. Być może po dodaniu większej ilości zadziałałby tak samo jak na twarz. Ja natomiast zdecydowałam ze używać go bede tylko na twarz.