MIYO, Miyo x Beauty V Tricks, Insta Glam Eyeshadow Palette (Paleta 15 cieni)

Paleta 15 mocno napigmentowanych cieni o różnych wykończeniach: 10 matowych, 4 metaliczne oraz 1 brokatowy. Zawiera także praktyczne lusterko. Stworzysz nią zarówno makijaż dzienny, wieczorowy, jak i intensywny instagramowy.

Efekt
metaliczne, matowe, brokatowe
prasowane
paletki cieni

MIYO, Miyo x Beauty V Tricks, Insta Glam Eyeshadow Palette (Paleta 15 cieni)

W mojej ocenie ta paletka będzie świetna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z makijażem.
Można stworzyć przy jej pomocy zarówno makijaże dzienne, wieczorowe jak i bardziej odważne, kolorowe.
Kolory dobrze się blendują, łatwo można je stopniować. Czarny cień "Bat Flower" jest jednak troszkę słabo napigmentowany. Na pochwałę na pewno zasługuje toper "Calla", który dodaje pięknego błysku na powiece i bardzo dobrze się również sprawdza nałożony pojedyńczo na całą powiekę. Duży plus stanowi również bardzo dobrej jakości dołączone do opakowania lusterko.

Idealny wybór dla osób, które lubią eksperymentować z makijażem

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat palety cieni MIYO x Beauty V Tricks Insta Glam Eyeshadow Palette. Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolona z tego produktu i uwielbiam korzystać z niego w moim codziennym makijażu ale także w nieco odważniejszych kreacjach.

Przede wszystkim, paleta oferuje szeroki wybór odcieni, które są doskonale dobrane i pasują do różnych okazji i stylów makijażu. Zarówno matowe, jak i metaliczne cienie są pięknie skomponowane, co umożliwia tworzenie różnorodnych efektów na powiece. Jestem zachwycona tym, jak łatwo można łączyć kolory, tworząc zarówno subtelne, naturalne looki, jak i bardziej wyraziste, wieczorowe make-upy.

Konsystencja cieni jest jedwabista i łatwa do aplikacji. Cienie dobrze się blendują, co ułatwia tworzenie płynnych przejść między odcieniami. Nie ma problemu z osypywaniem się ani osadzaniem się w załamaniach powieki, co jest dla mnie bardzo ważne.

Trwałość tych cieni również jest imponująca. Bez względu na to, czy noszę makijaż przez kilka godzin w ciągu dnia, czy tańczę na wieczornej imprezie, cienie utrzymują się na miejscu, nie tracąc swojego intensywnego kolorytu. Nie wymagają częstego poprawiania ani uzupełniania.

Świetna paleta w dobrej cenie.

Najbardziej lubię ten brokacik bez bazy kolorystycznej :) doskonale się sprawdza samodzielnie i nałożony na kolor bazowy :)
Ogólnie to dobra paleta, ma fajne jakościowo lusterko, mocną pigmentacje.
Cienie dobrze się łączą i blendują, a czarnym można śmiało rysować kreski.
Błyski nie są jakieś spektakularne ale są dobre- tak wiem że już wyszła ulepszona wersja ale nie widzę sensu kupowania drugiej takiej samej paletki.
Podoba mi się też szata graficzna opakowania i kolorystyka- doskonała na co dzień i do szaleństw :)

Świetna paletka zarówno na codzień, jak i do szaleństw

Paletkę kupiłam od razu po tym, jak była dostępna na stronie Miyo. Bardzo lubię Vanessę, a do tego kolory w paletce bardzo przypadły mi do gustu, dlatego mimo braku wcześniejszej styczności z marką Miyo zdecydowałam się na zakup, i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z jakości.

Paletka jest kartonowa i zawiera dobrej jakości lusterko. Szata graficzna jest bardzo ładna, jednak przez biały kolor opakowania dość szybko brudzi się ono od cieni.

Jeśli chodzi o dobór kolorystyczny, to uważam go za strzał w 10. Jak dla mnie jest to idealny balans między odcieniami na codzień, a kolorem, dzięki czemu jest to świetny wybór dla osób takich jak ja - malujących się codziennie do pracy itd., jednak lubiących co jakiś czas dodać akcent kolorystyczny.

Brązy są świetnej jakości i w bardzo ładnych, twarzowych odcieniach. Czerń jest prawdziwie czarna, używam jej głównie jako kreski, do czego sprawdza się znakomicie. Cienie metaliczne pięknie się nakładają i robią spore wrażenie, nie wspominając o Calli - pięknym brokacie bez bazy kolorystycznej, który dodany na matowy cień na środku powieki pięknie urozmaica zwykły, nudny makijaż. Cienie kolorowe też są super, są to mocne kolory, np. pomarańcz jest dosyć neonowa, dla mnie zbyt żywa na codzień, jednak do akcentu kolorystycznego sprawdza się jak znalazł. Nie jestem natomiast fanką turkusu, aczkolwiek nie chodzi mi tu o jego jakość, bo jest naprawdę dobra - po prostu nie przepadam za tym kolorem, wolałabym zwykły błękit, jednak jest to tylko moja preferencja :)

Dla mnie za tę cenę naprawdę rewelacja, praca z cieniami jest przyjemna, w jednej paletce mam wszystko co potrzebuję, przez co często zabieram ją na podróże.

Komu polecam: wszystkim, którzy lubią balansować między nude makijażami, a kolorem.
Komu nie polecam: osoby, które nie wychodzą w swoich makijażach poza brąz, raczej nie skorzystają zbyt z tej paletki. Ponadto, jeśli posiadacie już x kolorowych paletek, możecie już nie potrzebować kolejnej z dosyć popularnymi kolorami.

Świetna paletka

Insta Glam to naprawdę dobra jakościowa paletka cieni. Kolorystyka pozwala na wykonanie zarówno makijaży dziennych, jak i wyjściowych. Cienie są pięknie napigmentowane i dobrze się blendują. Błyski również super się prezentują. Bardzo ciekawy cień Calla, który w zasadzie jest wielowymiarowym brokatem, fantastycznie sprawdza się jako toper. Będzie to fajna paletka do osób, które chcą pobawić się kolorowymi makijażami.

Dobry pigment

Paletka ma super nasycone i trwałe kolory. Można cuda z nią robić! Bardzo lubię beże, oraz turkusowy. Cienie dobrze się rozprowadzają, nie pozostawiają plam i są trwałe! Paletką tą można zrobić makijaż codzienny, wieczorowy, imprezowy - jaki tylko chcesz.

CALLA! <3

Mogłabym kupować paletkę chociażby dla samego cienia calla. Uwielbiam!
Zdecydowanie nie jest to paletka z kolorami tylko na co dzień, natomiast wydaje mi się, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Brązy + Calla to idealne połączenie.

MEGA JAKOŚĆ!

Jedna z ulubionych palet pod względem kolorów i jakości cieni! Są one MEGA napigmentowane, wystarczy lekko dotknąć palcem lub pędzlem. Jakość mówi sama za siebie, serio. Dodatkowo w palecie mamy duże lusterko co jest dodatkowym plusem, oraz przepiękny topper/błyskotkę, który wklepany palcem na jakikolwiek cień dodaje mu unikalności. Dla mnie paleta 10/10!

Cudo!

Cieszę mają cudowną formułę. Są bardzo napigmentowane i świetnie się blendują. Nie robią plam- z wyjątkiem czerni, która zawsze jest dla mnie trochę problematyczna.
Paletą można wykonać makijaż dzienny jak i kolorowy na imprezę.

Warta swojej ceny

Paletka posiada zarówno cienie do makijażu codziennego, jak i rózwnież bardziej odważne kolory. Cienie w palecie są dobrze napigmentowane, nie powodują osypu, a także są bardzo trwałe. Paletka zawiera piękne cienie brokatowe, które wyglądają piękne na powiece, dodatkowo paletka zawiera cudownie iskrzący się cień Calla, który nałożony, nawet na sam korektor wygląda obłędnie.

Jedna z moich ulubionych palet

Paletka Miyo stworzona we współpracy z Beauty V Tricks "Insta Glam" jest jedną z moich ulubionych palet . Zakochałam się w niej już od pierwszego użycia. Kolory cieni w tej palecie są bardzo użytkowe, niektóre dość odważne. Cienie są mocno napigmentowane i duże, paletka jest bardzo wydajna. Trwałość makijażu stworzonego tą paletą jest również bardzo dobra, makijaż długo się trzyma, a cienie nie osypują się. Zarówno maty jak i cienie brokatowe są przepiękne, dodatkowo znajdziemy w niej cień "Calla", który jest totalnym sztosem, piękni się błyszczy, może być zarówno dodatkiem do makijażu, jak i równiż sam nałożony na powiekę pięknie wygląda.

Fajna paleta za fajne pieniądze

Cienie są super, jednak mają tendencję do osypywania się. Trzeba nauczyć się z nimi pracować. Kolory super, nadadzą się na dzienny jak i bardziej szalony makijaż.