Joico, Blonde Life, Brilliant Glow Brightening Oil (Olejek nabłyszczający do włosów blond)

Nabłyszczający olejek Blonde Life Brilliant Glow Brightening Oil do włosów blond. Sprawia, że włosy od razu otrzymują dodatkowy połysk, odżywienie i ochronę, bez najmniejszego obciążenia. Jednocześnie zapobiega ocieplaniem chłodnych odcieni włosów blond, także podczas stylizacji na gorąco (przy użyciu suszarki, prostownicy, lokówki).
Ten wspaniały olejek ma podwójne działanie: utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia włosów i zapobiega ich puszeniu. Dodatkowo nadaje włosom wspaniałego blasku.
Sprawia, że włosy blond wydają się jeszcze jaśniejsze
Nadaje 2x silniejszy połysk
Nie wpływa na zmianę koloru nawet najjaśniejszego blondu
Sprawia, że włosy stają się 7x mocniejsze
Wygładza włosy i zapobiega puszeniu
Natychmiastowo nadaje jedwabistości i miękkości
Zawiera egzotyczne olejki, które nawilżają włosy
O 87% zmniejsza ilość uszkodzeń włosów podczas czesania.

olejek
wygładzające, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
z pompką

Kupiony w: U konsultantki

Nie tylko do blondu

Najlepszy olejek nabłyszczający z jakim sie spotkałam. Pomimo, że mam bardzo ciemmy braz na włosach, a olejek dedykowany jest blondynkom, to sprawdza się idealnie.
Olejek ma bardzo ładne opakowanie z pompką. Pol pompki zdecydowanie wystarczy na średniej długości wlosy wiec jest bardzo wydajny. Olejek nalezy rozgrzać w dłoniach i nalozyc na wilgotne włosy. Ja nakładam na całą długość i pomimo, że moje włosy należą do tych mocno przetłuszczających się, to preparat absolutnie nie obciąża wlosow oraz nie przetłuszcza skory glowy. Olejek pomaga również w rozczesaniu włosów i ma przyjemny delikatny zapach, ktory fajnie utrzymuje się na włosach. Po wysuszeniu wlosow, włosy są mega delikatne i lśniące. Naprawde bylam bardzo pozytywnie zaskoczona tym co zobaczyłam. Wlosy po prostu lśniły jakbym spryslala je nabłyszczaczem! No i ta lekkość delikatność. Naprawde bardzo polecam !

Drogi, ale wart swojej ceny i wydajny.

Olejek kupiłam w drogerii internetowej z profesjonalnymi kosmetykami do włosów.
Opakowanie to buteleczka o spokojnej szacie graficznej i z atomizerem. atomizer prawidłowo działa, nie zacina się ani nie zapycha.
Olejek ma przepiękny, słodkawy zapach, który utrzymuje się na włosach.
Olejek ma multifunkcyjne działanie i można go stosować na różne sposoby, zarówno na włosy mokre, jak i na suche.
Nałożony na całe włosy dobrze je dyscyplinuje i wygładza, a także bardzo ułatwia stylizację, także włosów takich jak moje, czyli grubych, puszących się i z natury trudnych do stylizacji i wygładzenia.
Nałożony tylko na końcówki włosów pięknie je regeneruje, wygładza, odżywia i zapobiega rozdwajaniu się, sprawia, że są pogrubione i mięsiste w dotyku.
Olejek pięknie podkreśla kolor jasnych włosów, wydobywa ich piękno i tworzy delikatne refleksy. Pomaga też wtedy gdy z czasem włosy (farbowane) wpadają w niechciane żółcie delikatnie je wychładzając.
Olejek mimo wysokiej ceny (około 100 zł za 100 ml) jest bardzo wydajny. Stosowałam go około 3 miesięcy w przypadku włosów długich i grubych, w przypadku włosów krótkich podejrzewam, że może wystarczyć nawet na pół roku.
Polecam i chętnie wrócę jeszcze do niego.

Najlepszy olejek do blondu

Jako posiadaczka blond włosów w odcieniu wiedźminowatym wiem jak się trzeba nagimnastykować coby blond wyglądał prestiżowo.Łatwo nie jest - odcienie blond wymagają żmudnej pielęgnacji - raz by kolor był piękny i lśniący bez tonów żółci i miedzi a dwa - trzeba zrobić wszystko aby włosy się nie wysuszały . Do multum preparatów do włosów jakie mam na stanie zawsze chętnie dołączam olejek . Jest to mój ulubiony dodatek do włosowej pielęgnacji . Ten otrzymałam od mojej kochanej MissYou00 :* i już na wstępie powiem , że jest przekozacki . Lepszego olejku do blondu po prostu nie ma .

Opakowanie jak to zazwyczaj bywa w przypadku kosmetyków profesjonalnych jest bardzo proste - plastikowa twarda butla , estetyczne napisy i dobrze działający atomizer. Nie ma szału ale tragedii też nie . Produkt nastawiony bardziej na działanie niż na wyglądanie , no i w tym przypadku to naprawdę dobrze .

Olejek ma bardzo ładny świeży zapach i aż żałuje , że wszelakie zapachy jakie na włosy nałoże wietrzeją z nich tak szybko...Tutaj też z godzinka i już go nie czuję :( Producent informuje nas , że znajdziemy w nim składniki takie jak arginina i olejek manoi .Producent sugeruje nakładać go na wilgotne lub suche włosy i ja go tak stosuje : na wilgotne świeżo umyte włosy aby zadziałał pielęgnacyjnie a na suche jako ochrona przed prostownica lub odrobinkę już jako całkowite wykończenie fryzury. W każdym sposobie sprawdza się idealnie .

Świetnie zmiękcza włosy i duscyplinuje je zapobiegając ich puszenie . Stosowany regularnie faktycznie nawilża , a gdy jeszcze połączymy go z szamponami i odżywkami do włosów blond możemy całkowicie zapomnieć o miedzianych tonach na blondzie . Dodatkowo świetnie wygładza włosy - są takie sypkie lejące się aż chce się ich dotykać . Bardzo lubię po wyprostowaniu włosów pojedyncze pasma spryskać nabłyszczaczem a na jeszcze inne wybrane zaaplikować ten olejek - daje mi to wrażenie trójwymiarowości mojego blondu. Jest to po prostu olejek wydobywający z blondu całe ich piękno i moc <3 Istna petarda .

Podsumowując nie ma lepszego olejku który w tak widoczny sposób troszczył by się o piękny wygląd i idealny stan włosów blond. Jest również szalenie wydajny co moim zdaniem rekompensuje jego wysoką cenę . Naprawdę warto w niego zainwestować .

Kocham . Z pewnością do niego wrócę i to nie raz <3

Idealny do zniszczonych rozjaśnianiem włosów.

Serię Blonde Life poleciła mi moja fryzjerka, wręczając po wizycie u niej pakiet próbek - po wypróbowaniu ich od razu zamówiłam szampon, odżywkę, maskę, spray oraz recenzowany olejek. Nie powiem, to był spory wydatek, zwłaszcza jak na jeden raz, ale nie żałuję. Dzięki tej serii byłam w stanie zapanować nad swoimi niesfornymi puklami, dwukrotnie rozjaśnionymi w czasie jednej wizyty, zniszczonymi i suchymi.

Olejek znajduje się w plastikowej, przezroczystej butelce z pompką, którą możemy zablokować i bez obaw zabrać w podróż. Szata graficzna prosta i zwyczajna, ale podoba mi się, od razu widać, że mamy do czynienia z produktem profesjonalnym. Olejek jest przezroczysty, co jest bardzo ważne przy włosach blond. Pachnie delikatnie, typowo fryzjersko, ale przyjemnie - do tego pozostaje na włosach przez kilka godzin. Mimo swojej tłustości ''olejkowej'', jest dość lekki i nie obciąża fryzury, oczywiście pod warunkiem, że nie nałożymy naraz 1/4 zawartości opakowania ;). Pojemność tego kosmetyku to aż 100 ml, co wystarczy na wieki, zresztą, w tej sytuacji jego cena wcale nie jest wygórowana.
W składzie znajdziemy olej kokosowy, olej monoi i olej tamanu, olejek ma za zadanie nabłyszczyć włosy, wzmocnić je i zregenerować.

Stosuję go na kilka sposobów:
1. Na umyte i wysuszone włosy, jako zabezpieczenie końcówek.
2. Po stylizacji na gorąco (prostownica/suszarka + szczotka), jako zabezpieczenie przed puszeniem, skręcaniem i wilgocią.
3. W ciągu dnia, w celu zdyscyplinowania pasm.

Nakładam niecałą jedną pompkę na moje gęste i grube włosy do łopatek i to mi w zupełności wystarcza, by widzieć efekty. Przede wszystkim: on naprawdę pięknie podkreśla blond. Delikatnie go rozświetla i dodaje włosom blasku. Fantastycznie zmiękcza, po rozjaśnianiu miałam na końcach miotłę - i dzięki niemu się tego efektu pozbyłam, włosy nie są już aż tak wysuszone, jak wtedy. Wygładza i dyscyplinuje, chroniąc przed puszeniem. Włosy po wyprostowaniu i zabezpieczeniu ich tym olejkiem nie spuszyły się ani nie skręciły nawet w czasie deszczu. Generalnie włosy wyglądają zdrowo, są miękkie, gładkie i pięknie błyszczą. Co ważne, olejek nie obciąża włosów, nawet przy reaplikacji w ciągu dnia - nadal są sypkie i odbite od nasady, nie są posklejane w strąki.

Minusów nie odnotowałam - naprawdę :)

***Podsumowując: ktoś powie - ot, zwykły olejek,jakich wiele. Otóż nie. Mało jest produktów, które są jednocześnie stylizatorem i pielęgnacją - a ten olejek pomaga mi utrwalić efekt stylizacji na gorąco i jednocześnie dba o moje wymagające włosy, nie naruszając w żaden sposób nowego koloru.
Dla blondynek to olejek idealny, serdecznie polecam, będziecie zadowolone - wy i wasze włosy! :) ***

Efekt woow, ratunek dla farbowanych na blond włosów

Olejek zakupiłam , aby ratować włosy, które zafarbowałam na blond- w sumie tylko refleksy, ale niestety obraz zniszczeń był taki wielki, aż byłam przekonana , że dopiero ścięcie ich może zaradzić na te zniszczenia, a sama w myślach już żegnałam się z blondem w jakiejkolwiek postaci. Na szczęście znajoma ze sklepu poleciła mi ten olejek- cena wysoka i miałam obawy czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczęście olejek okazał się cudowny. Piękny zapach, skoncentrowana formuła sprawiła, że już po pierwszym użyciu moje włosy wyglądały na mocne i zdrowe. Nie tylko je nabłyszcza, on automatycznie naprawia zniszczenia. Mocno odżywia, nawilża i wygładza, nabłyszcza. Bardzo wydajny. Jestem zachwycona efektami, nie spodziewałam się choćby w połowie takiego działania. Polecam, jest drogi ale bardzo skuteczny,