Bell, HYPOAllergenic, Perfectionist Powder (Hypoalergiczny puder upiększający)

Bell, HYPOAllergenic, Perfectionist Powder (Hypoalergiczny puder upiększający)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

Paleta kolorów pudru jest uniwersalna. Zawiera dwa starannie dobrane zestawy kolorystyczne, z których można uzyskać ton odpowiedni dla każdej karnacji. Puder wyrównuje koloryt cery, optycznie wygładza zmarszczki i zmniejsza widoczność porów. Zapewnia jedwabiste wykończenie. Nadaje skórze promienny, wypoczęty wygląd.
Kosmetyk jest przeznaczony dla każdego typu cery. Łatwo się rozprowadza.
Dostępny w 3 zestawach kolorystycznych:

hipoalergiczna, bez parabenów
Krycie
lekkie

Nie dla mnie

Po przeczytaniu i usłyszeniu opinii na temat tego pudru, byłam przekonana, że będzie to strzał w dziesiątkę. Jednak tak nie było, a pudru nie polubiłam. Doceniam jego jakość wykonania: piękne prasowane kwiaty, jakość sprasowania pudru i opakowanie na najwyższym poziomie. Puder jest ciężki do odpowiedniego nałożenia na twarz. Nie utrwala makijażu, mimo, że mam suchą skórę w ciągu dnia twarz jest lepka i do wszystkiego się przykleja. Czy jest to puder upiększający? Myślę, że tak bo skóra wygląda na gładka i zdrową.

Ślicznie rozjaśnia skórę

Posiadam odcień 002 Pastel, który czyni moją skórę jeszcze bledszą niż jest. Trzeba uważać by nie przesadzić by nie wyglądać jak trup, chyba że efekt ma być zamierzony :) ogólnie ciężko mi go wyczuć, by nałożyć odpowiednią ilość, ale tak to jest nawet fajny. Faktycznie upiększa jeśli dobrze się go nałoży. Rozświetla skórę i ją rozjaśnia. W utrwalaniu makijażu się nie sprawdza.

Bardzo fajny

Puder posiada raczej klasyczne opakowanie dla tego typu produktów. Łatwo się aplikuje oraz jest wydajny. Świetnie wykańcza makijaż - matuje i rozjaśnia. Cera po zastosowaniu jest wygładzona. Nie podkreśla suchości.

Dwukolorowy puder (banana)

Daje efekt Photoshopa. W dodatku łatwo się nakłada i dostosowuje się do koloru skóry.
Jest hipoalergiczny. Nie wysypuje i nie zapycha porów.
Świetny puder.

Upiększa

W czasie ciąży moja cera z mieszanej poszła w stronę suchej, wiec nie potrzebowałam zbytniego matu, na promocji zauważyłam ten puder upiększający, kupiłam żółty.
Nie wiązałam z nim wielkich nadzieji ale ku mojemu zdziwieniu faktycznie upiększał!
Rozprowadza się jak równomiernie, ujednolica makijaż, tworzy satynową woalke na twarzy, buzia wyglada na zdrową, wypoczętą!

Świetnie upiększa cerę

Puder zakupiłam na sporej promocji, ale i tak był on na liście moich polecajek, znalezionych w internecie.
Produkt zamknięty jest w prostym, jednak bardzo porządnym opakowaniu. Przezroczysta formuła opakowania, pozwala zobaczyć, ile produktu nam jeszcze zostało, bez otwierania pokrywy.
Puder zostawia na twarzy satynową poświatę, mam wrażenie, że skóra zdrowo się błyszczy. Jest fajny, szczególnie jeśli nasza skóra nie ma żadnych niedoskonałości. Wystarczy niewielka jego ilość, aby upiększyć makijaż. Sprawdził mi się także nakładany na inny puder, który matowił cerę. Nie zapycha mojej problematycznej cery, co jest wielkim plusem. Jeśli ktoś lubi efekt satynowego, lekko błyszczącego wykończenia, to bardzo polecam ten puder. Jest także bardzo wydajny, wystarczy na długi czas.

Gloooow!

Posiadam odcień 02 - lekko rozjaśniający i mocno rozświetlający puder prasowany, który sprawdzi się idealnie, gdy zależy nam na stworzeniu glow! Proste estetyczne opakowanie, trwałe, pomimo upadków i eksploatacji. Produkt posiada ładne tłoczenie, czym zdobi toaletkę. Używam go głównie zimą lub wczesną wiosną, gdy nie jestem opalona, ponieważ z moim odczuciu troszkę bieli. Zostawia delikatne drobiny, twarz wygląda na wypoczętą i rozświetloną. Pod oczami również wygląda dobrze. Do codziennego użytku jak najbardziej na tak!

Dobry puder.

Moja wersja to wersja bananowa. Bardzo przypadł mi do gustu. Daje fajny efekt, matuje ale nie jest to płaski mat. Wygląda bardzo naturalnie, nie bieli i nie jest widoczny na twarzy. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej. Strefa T lubi się przetłuszczać i w tym miejscu puder jest najmniej trwały, zaczyna się świecić. Mimo tego jestem zadowolona, nie zapycha ładnie wygładza cerę. Miły zapach pudrowy i fajnie że przy aplikacji się nie pyli. Warto przetestować.

Bez szału

Liczyłam na produkt którego będę używać jako delikatnego rozświetlacza. Przez lata używałam do tego pudru z wet and wild.
Na początku mi się podobał ale później zauważałam że jest trochę za biały i trochę nza pudrowy.
Faktycznie jest to produkt "upiększający", który na twarzy zostawia delikatną satynową woalkę, nie utrwala makijażu, używam go do omiecienia twarzy po właściwym pudrowaniu. Uważam że fi tego się sprawdza dobrze.
Jako jedyny puder lepiej sprawdzi się w przypadku cer suchych i normalnych.
Uważam że jest to dobry zamiennik pudru z hourglass.
Opakowanie jest naprawdę ładne, niestety ten typ ma tendencję do łamania się, zdarzyło mi się to już trzy razy więc za to mały minus.
Cena i dostępność na duży plus.

Mój ulubieniec

Mam produkt w kolorze 001 (żółty). To już moje kolejne opakowanie i na pewno w przyszłości również będe do niego wracać. Za tą cene to na prawdę cudo. Daje bardzo naturalny niematowy i mimo to trwały efekt. Nakładam go pędzlem typu kabuki, wcześniej próbowałam puszkiem, jednak wtedy zużywał się szybciej ;)

Świetny

Doskonały puder, który pięknie komponuje się z każdym podkładem jakiego używałam. Pozostawia na skórze delikatny efekt rozświetlenia i świeżości. Jest długotrwały - dobrze prezentuje się nawet w wielogodzinnym makijażu. Dodatkowo jest bardzo wydajny. W wielu recenzjach czytałam, że świetnie nadaje się pod oczy, jednak dla mnie jest ideałem na całą twarz. Używam wersji żółtej.

Warto go mieć w swojej kosmetyczce

Puder ten kupiłam już jakiś czas temu podczas moich zakupów w Rossmanie. Podchodząc do szafy Bell, zauważyłam, że są tam bardzo duże wyprzedaże. Zdecydowałam się na kilka produktów, między innymi na ten puder. Celowałam w żółty odcień, ale niestety był on już wykupiony, więc wybrałam różowy. Może z tego powodu nie do końca jestem z niego zadowolona. Zdecydowanie nie lubię różowych tonów ani w pudrach ani w podkładach. I może dlatego nie trafi ten produkt do moich ulubieńców. Jednak nie twierdzę, że jest to zły kosmetyk. Puder ma bardzo ładne, rozświetlające wykończenie. Dla cer suchych i normalnych świetnie nada się do rozświetlenia twarzy. W przypadku zbyt żółtych tonów podkładu będzie świetnym kosmetykiem, który wprowadzi nieco różowych tonów. Próbowałam stosować go pod oczy, ale jednak te różowe tony cały czas mi przeszkadzają. Bardzo podoba mi się to rozświetlone wykończenie, ale zdecydowanie wolę bardziej neutralne lub delikatnie żółte tony. Stosowałam go jako rozświetlacz, na szczyty kości policzkowych, jednak w tym celu jest troszeczkę za słaby. Myślę, że kupię jeszcze ten puder, ale w żółtym odcieniu. Dla mojej mieszanej cery, myślę że sprawdzi się jako puder na boki twarzy. Warto wspomnieć, że puder jest dość tani i bardzo bardzo wydajny. Opakowanie też ma dość masywne, do tej pory nic się nie urwało ani nie zepsuło. Ogólnie jest okej, moją winą jest zakupienie różowego pudru, wiedząc, że nie lubię takich tonów. Nie jest to wada produktu ale moja zła decyzja. Ja wam polecam ten produkt.