Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe & makadamia, Odżywka do włosów

Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe & makadamia, Odżywka do włosów

Średnia ocena: 3.64/5

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali mleko kokosowe i makadamia, by stworzyć unikalną formułę dla włosów suchych i pozbawionych sprężystości. Wyjątkowa receptura sprawi, że Twoje włosy będą sprężyste i odżywione od nasady, aż po same końce bez obciążania ich.

Botanic Therapy to siła odżywczego mleka kokosowego i makadamia dla zdrowo wyglądających i naturalnie pięknych włosów.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wygładzające, nawilżające
zapachowa
w tubie
Skóra głowy
normalna

Fajna w stosowaniu

Odżywka do włosów jest bardzo wydajna, fajnie nawilża suche włosy, nie wysusza ich bardziej. Zapach ma cudowny. Ogólnie super działa. Opakowanie jest praktyczne w użyciu a cena jest ok.

Ten zapach zwali z nóg każdego

Każdy rozpływa się o zapachu tej odżywki, ale.... niestety ja też muszę. Pachnie obłędnie, słodko, aż chce się ją zjeść. To jeden z większych plusów. Nawet w łazience po myciu włosów czuć lekko jej zapach.

Nie ma się do czego doczepić bo odżywka spełnia swoją rolę. Nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie- włosy po niej są lekkie, sypkie i świeże. Po jej użyciu włosy łatwo się rozczesują, nie tworzą się kołtuny.
Wydajna- wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić ją na włosach.

Do zjedzenia

To jedna z popularniejszych odżywek Garniera, a jakoś wcześniej jej nie miałam, chociaż bardzo podobała mi się maska z tej samej serii. Trafiłam na nią w promocji w Rossmannie, więc uznałam, że może czas wreszcie wypróbować.

Produkt ogólnodostępny, możliwy do kupienia zarówno stacjonarnie, w tym w niektórych większych marketach, jak i online. Cena to gdzieś tam około tych 11-12 złotych, więc całkiem nieźle. Opakowanie dosyć poręczne i wytrzymałe - poradziło sobie z niejedną podróżą w te wakacje, ale niespecjalnie lubię ten kształt, raczej nie ułatwia wydobycia odżywki do samego końca. Na tyle butelki znajdują się informacje o składzie: silikony, w miarę wysoko makadamia, zdecydowanie niżej kokos i gdzieś tam jeszcze znalazło się miejsce na aloes. Na plus konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta. Odżywka nie spływa z włosów. Starcza na bardzo długo, więc podwójnie opłacalny zakup. No i ten zapach, cudowny, aż chce się go zjeść.

Moje włosy: farbowane, średniopory, skłonność do przyklapu i przetłuszczania się. Przez 2 pierwsze miesiące używania skłonne do plątania się, obecnie na tyle krótkie, że nie mają już, jak się plątać :) Odżywka bardzo ładnie nabłyszcza włosy. Świetnie nadaje się do farbowanych, bo podkręca kolor i likwiduje to ,,matowe zbicie" koloru, jakie czasami pojawia się po 3-4 tygodniach od nałożenia farby. Nie powoduje zmożonego przetłuszczania ani oklapu, w żaden sposób nie obciąża. Rozczesują się bez większych problemów.

Idealna w niższej cenie

Jeśli szukacie jakichś tańszych a wciąż dobrych produktów do włosów to zdecydowanie mogę polecić tą odżywkę. Za tą cenę jest wręcz świetną opcją jeśli chodzi o wygładzenie i dociążenie włosów. Dzięki silikonom zawartym w składzie włosy już po pierwszym użyciu są idealnie gładkie, sypkie i mega miękkie w dotyku. Jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy i potrzebuje mocnej naprawy to będzie to nienajlepszy wybór na dłuższą metę, ale dla szybkiego efektu czy jako jeden z elementów pielęgnacji sprawdza się idealnie. Ma ładny zapach i jest kremowej, dość lejącej konsystencji, ale mimo to jest dość wydajna.

W zapachu Pyszna :D

Za zapach .... 10/10 mniam mniam po prostu!!
Kocham kosmetyki do włosów firmy Garnier i będę to wszędzie ale to wszędzie powtarzać jak super działają na włosy pamiętam kupowałam tyle odżywek i masek które polecały te wielkie włosomaniaczki i tak nie robiły nic z włosami to co robią te maski kupiłam tę maskę z ciekawości i jak zwykle się nie zawiodłam włosy super w dotyku włosy się super rozczesują a mam włosy z natury wysokoporowate falowane które są suche na dole tłuste u góry Ja wam polecam!!!!

Odżywka, która idealnie zmiękcza i pomaga układać włosy

Wszystkie odżywki od Garnier cechuje jedno - idealnie sprawdzają się w przypadku włosów grubych i gęstych. Odżywka dobrze się rozprowadza dzięki niezbyt gęstej konsystencji, co powoduje że jest bardzo wydajna, bo na jedno użycie wystarczy jej niewiele. Kosmetyk pachnie przepięknie - jest to łagodny, uspokajający zapach niczym SPA. Używałam jej w zestawie z szamponem z tej samej serii. Włosy po użyciu tych kosmetyków są cudownie miękkie, łatwo się układają i rozczesują. Zachowują świeżość nawet do dwóch dni po umyciu. Zapach utrzymuje się długo. Ładnie się błyszczą i wyglądają jak po wyjściu od fryzjera. Na pewno kupię ponownie!

przyjemny dzienniaczek

Odzywka dziala! Wygladza, nawilza, nablyszcza wlosy. Do tego przyjemnie pachnie i ma idealna konsystencje- nie za rzadka ale i nie gesta. Jest bardzo kremowa, raczej dla wlosow nisko lub srednioporowatych jako lekka odzywka.

Odżywka Garnier botanic therapy

Odżywka Garnier botanic therapy to świetny emolientowy produkt do włosów. Nawilża, wygładza, nabłyszcza, dociąża. Włosy są po niej miękkie, mięsiste, odżywione i wyglądają zdrowo.

Produkt jest wydajny, gęsty i nie spływa z włosów. Odżywka jest rewelacyjna tania, wydajna i pięknie pachnie. Jeszcze nie raz do niej wrócę.

Zakochana od pierwszego użycia ????

Jestem zachwycona ta odżywka. Sięgając po nią miałam nadzieje na odżywienie moich przesusZonych włosów i był to strzał w 10!
Odżywka ma piękny zapach i super konsystencje nie jest lejąca ani zbyt gęsta wprost idealna. Wiec dziewczyno jeśli masz duch włosy nie zastanawiaj się tylko ja weź. Polecam !

Wszystko czego oczekuję :)

Uwielbiam odżywki do włosów. Używam ich sporo, więc mam porównanie. Z drugiej strony nie mam wysokich wymagań bo moje włosy są w dobrej kondycji. Oczekuje by włosy były miękkie w dotyku, ujarzmione, nie puszyły się, łatwo rozczesywały się i były odżwione. I po tym produkcie właśnie takie były. Odżywka rewelacyjnie pachnie a zapach długo utrzymuje się na włosach. Włosy nie były obciążone, aczkolwiek ja odżywkę stosuje od połowy długości tylko delikatnie nakładam na resztę włosów. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Fajna dla suchych włosów

Bardzo lubię tą odżywkę, fajnie nawilża i ułatwia rozczesywanie suchych włosów. Sprawia, że są miękkie i gładkie. Niestety mam tendencję do plątania się i kołtunienia włosów, z tą odżywką mój problem się rozwiązał. Ma fajną, gęstą konsystencję i cudowny słodki zapach. Szczerze polecam odżywki od Garnier Botanic Therapy, ta jest dla mnie najlepsza i moja ulubiona. Nie obciąża włosów!

Ułatwia rozczesywanie

Największą zaletą tej odżywki jaką zauważyłam to to, że ułatwia rozczesywanie, widocznie też nadaje miękkości włosom. Odżywka jest dość gęsta dzięki czemu nie wylewa się zaraz po otworzeniu opakowania jak to w niektórych przypadkach bywa.