Garnier, Neo Panthenol Plus, Intensive Antiperspirant Soft Flow Diffusion Dry-Mist (Dezodorant w suchym spray'u)

Garnier Neo Dry-Mist Panthenol Plus to antyperspirant w sprayu dla kobiet, który został stworzony z myślą o delikatnej, wrażliwej, podrażnionej i zaczerwienionej skórze pach. Zapewnia ochronę przez 48 h, skóra jest zregenerowana i bardzo miękka, antyperspirant jest niewidoczny na skórze i ubraniach.
Posiada kwiatowy zapach ze nutą owocową. Zawartość łagodzącego panthenolu w składzie sprawia, że jest to antyperspirant odpowiedni dla kobiet, które zmagają się z nadwrażliwością i uczuciem pieczenia skóry po zabiegu golenia lub depilacji.
Świeży zapach antyperspirantu, a także technologia aplikatora z 10 równo rozłożonymi otworami sprawia, że aplikacja antyperspirantu jest łatwa i przyjemna: spray nie rozpyla się na boki, lecz dokładnie rozprowadza się po powierzchni skóry, zapobiegając plamom i białym śladom po antyperspirancie na ubraniach.
Antyperspirant 48h* o 50% zwiększonej dawce panthenolu**, wzmacnia barierę ochronną skóry i koi. Innowacja: Opatentowany aplikator o delikatnym strumieniu.

*skuteczność antyperspirantu – test instrumentalny

**w porównaniu z dezodorantem Neo

ochronne, nawilżające, łagodzące, zapachowe
zapachowa
w sprayu
normalna, wrażliwa, sucha
antyperspiranty

przyjemny zapach i delikatne działanie

dezodorant od garnier pachnie cudownie owocowo-kwiatowo , działa delikatnie nie brudząc i nie niszcząc ubrań. Oczywiście nie oczekuje od tego dezodorantu pod pachy że przestanę się pocić w 100% ale generalnie spełnia swoje zadanie , jestem zadowolona z działania , pacha nie poci się nadmierne a do tego pachnie przepięknie , także czego chcieć więcej

Zaufana marka

Nie wiem jakim cudem kupiłam ten produkt i co mnie do tego skłoniło, bo nie miałam możliwości poznać zapachu przed kupnem. Był to kompletny zakup w ciemno, ale nie żałuję.
Markę znałam przede wszystkim z produktów do pielęgnacji twarzy, jeśli chodzi o produkty do ciała to temat był bardziej obcy. Zapach okazał się piękny - rzeczywiście kwiatowy z delikatną nutą owocową, trochę słodką. Nie podrażnił mojej skóry, czego bardzo się boję szczególnie do pewnego czasu po goleniu. Średnio sobie jednak poradził z potem - na codzień było okej, ale na trening to zdecydowanie zbyt mało. Na plus było również to, że nie brudził ubrań.

Delikatny

Ten dezodorant jest niesamowicie delikatny dla skóry, nigdy mnie nie podrażnił, wręcz przeciwnie bardzo przyjemnie nawilża skórę. Do tego ma przyjemny, bardzo kobiecy zapach utrzymujący się na skórze cały dzień. Dezodorant ten wchłania się szybko, nie skleja skóry, skóra jest po użyciu praktycznie od razu sucha i przyjemna w dotyku. Bluzki są także bezpieczne gdyż nie zostawia na nich białych ani żółtych plam. Bardzo podoba mi się też szata graficzna opakowania, jest bardzo subtelne i wygodne w użyciu. Ma bardzo dobrą pojemność i starcza mi na bardzo długo. Polecam.

Może być

Antyperspirant kupiłam zachęcona jego wyglądem.Ma bardzo ładny zapach,daje uczucie świeżości.Nie trzeba czekać aż wyschnie więc dodatkowy plus i często jest na promocji.

Cudowny zapach

Działa jak najbardziej dobrze. Większości przypadków nie pozostawiał białych śladów na czarnych opakowaniach. Wyjątkowy aplikator nie tworzący mokrej plamy pod pachami.
Piękny kwiatowy zapach

chroni caly dzien

niestety dosc mocno sie poce, walczylam z tym dlugi czas i sie poddalam, ten antypespirant robi swoja robote, na mnie zadzialal, niweluje przykry zapach, caly dzien czuje sie bezpiecznie, nie podraznia. Ja na codzien nosze go ze soba. Ma ladne opakowanie, jest wydajny i do tego nie drogi

Dezodorant spray jest wydajny, m7niweluje brzydki zapach. Odczuwam świeżość przez cały dzień. Nie brudzi ubrań i szybko wysycha.cena jest ok, warto spróbować

Dla mnie odpada

Chciałam spróbować tej nowości dlatego zdecydowałam się na zakup. Niestety nie jestem z niego zadowolona bo pomimo tego że nie pocę się szczególnie mocno to ten antyperspirant poza przyjemnością stosowania bo ma ładny zapach i opakowanie to nie chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem w zadnym razie

Niezawodny

Dezodorant w suchym sprayu jest już zemną długo i na prawdę to jeden z najlepszych dezodorantów jakie miałam. Uwielbiam w nim to, że dzięki niemu mogę czuć się swobodnie, bez żadnej obawy, że pojawią się mokre plamy, czy nieprzyjemny zapach. Ma śliczny, delikatny zapach który zostaje na skórze i czuję że cały dzień jestem chroniona, a świeży zapach czuć bardzo długo. Po prostu kocham go :)

Kochanek

Mój ukochany antyperspirant/dezodorant, nic wcześniej nie trzymało tak mojej świeżości jak ten produkt !!! Jest mega wytrzymały, a dozownik..... Oooooo..... Nie wiem dlaczego żadna inna firma jeszcze na to nie wpadła, ale ten to niebo. Zupełnie odstaje od zwykłych dezodorantów ten jest wyjątkowy, odbiega od normy przez sam dozownik. Wadą jest to, że nie jest już dostępny w Rossmanie, a trzeba go zamawiać przez drogerie internetowe :((

Najlepszy!

Produkt był dla mnie miłym zaskoczeniem. Sposób aplikacji jest łatwy i szybki - może to skraca czas porannej toalety o zaledwie kilka sekund ale widać różnicę. Poleciłabym go wszystkim, bo nie podrażnia, ma piękny zapach a przede wszystkim pomaga utrzymać świeżość przez cały dzień.

Skuteczny

Ogólnie bardzo przypadły mi dezodoranty od Garnier w tej formie aplikacji. Produkt charakteryzuje się delikatnym, przyjemny i świeżym zapachem. Zapewnia uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień. Dezodorant nie brudzi ubrań co dla mnie jest bardzo ważną cechą. Jest bardzo wydajny. Nie uczula i nie podrażnia nawet jeśli skóra jest podrażniona po depilacji to nie powoduje po użyciu dyskomfortu.