L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Blondifier Cool, Conditioner (Odżywka do włosów blond)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

Odżywka Blondifier nadająca blask włosom blond. Profesjonalna formuła z polifenolami zawartymi w ekstrakcie z jagód Acai. Lekka formuła wzbogacona w składniki odżywcze, ceramid i pochodną witaminy E pomaga podkreślić wielowymiarowy blask włosów blond. Rezultat: włosy są natychmiast bardziej błyszczące, miękkie i łatwe do rozczesania na długości i końcach.
Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem Blondifier aplikuj na włosy. Przeczesz grzebieniem. Spłucz dokładnie.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
Odcienie
jasne
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
wygładzające, nabłyszczające, podtrzymujące kolor

Dobry nawilżacz

Odżywkę używałam wraz z szamponem z tej samej serii. Oczekiwałam od niej przede wszystkim nawilżenia, bo moje włosy po rozjaśnianiu były dość wysuszone. Odżywka spełnia moje oczekiwanie. Bardzo dobrze nawilża włosy. Są po niej błyszczące i bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo odzywaka bardzo ładnie pachnie.

L'oreal Expert Blondifier Cool odżywka

Działanie produktu to naprawdę działa. Odżywka nawilża włosy przy czym je nie obciąża.
-Konsystencja bardzo zbita nie rzadka, -zapach bardzo ładny nie drażniący, -opakowanie podręcznę. Ładna szata graficzna

Perfekcyjna

Włosy po uzyciu tej odżywki są miękkie, lśniące i przyjemne w dotyku. Bardzo łatwo się rozczesuja. Opakowanie poręczne i zachęcające do kupienia. Zapach lekki, nie przesądzony.

Świetna

Blondifier Cool, Conditioner to kolejny produkt, który testowałam w ramach wizaż. Całą serię polecam.
Odżywka ładnie wygładza i dyscyplinuje włosy podtrzymując przy okazji nadany im wcześniej farbą odcień blond. Włosy po kilku zastosowaniach są w widocznie lepszej kondycji. Stosowana na zmianę z maską tej samej serii poprawia ich kondycję.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem mile zaskoczona, że szampon do włosów potrafi tak odżywic kolor włosów.

Kosmetyki do włosów firmy L'Oréal otrzymałam w ramach testowania na wizażu. Od razu po otrzymaniu kosmetyków zabrałam się za testowanie.
Szampony mają super konsystencję oraz zapach. Włosy po ich użyciu pachną niesamowiscie oraz są lśniące i pełne energii. Maska oraz odżywka odpowiednio odżywiają włosy i je wygładzają. Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem kosmetyków L'Oréal, na pewno sięgnę po nie jeszcze nie raz.

Wygładza i nawilża

Odżywka jest biała, więc ciężko powiedzieć, że zniweluje żółte refleksy. Do tego celu nie polecam. Polecam za to dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne, lśniące i zdrowo wyglądające włosy. Nie obciąża włosów. Ładnie pachnie. Butelka ładna i ergonomiczna. Konsystencja dobra w nakładaniu. Włosy dobrze się rozczesują.

Wygładzająca, ochłądzająca odżywka

Odżywka świetnie sobie radzi jako ostatni krok w pielęgnacji - domyka łuski włosów, wygładza, nawilża. Przepięknie pachnie, a na włosach działa cuda. Włosy są po użyciu piękne, lśniące, nawilżone i pachnące. Wyglądają naprawdę prześlicznie, byłam pozytywnie zaskoczona działaniem.

Dobro ukryte w małej buteleczce

Jestem naturalną blondynką, która od lat rozjaśnia swój kolor, przez co moje włosy są przesuszone i kruche. Przetestowanie gamy profesjonalnych kosmetyków do blondu zapewniło mi efekt WOW o którym od dawna marzyłam.

Bardzo dobra odżywka, nie obciążyła moich włosów. Używałam po szamponie z tej samej serii. Włosy po wysuszeniu były lśniące, miękkie jak nigdy, łatwo się rozczesywały i nie puszyły się. Odżywka ma delikatny zapach jak reszta produktów z serii.

Doceniam kremową konsystencję odżywki i jej wydajność. Odżywka jest skryta w niewielkiej plastikowej buteleczce, jednak jest bardzo wydajna, niewielka ilość produktu wystarcza do pokrycia włosów. Nie obciąża ich a po wysuszeniu są wspaniale wygładzone.

Polecam szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdzie przez czapkę włosy się wciąż puszą. Ten problem zniknął po produktach z tej serii.

Nie dla moich wysokoporów

Odżywkę miałam okazje przetestować wraz z innymi produktami serii Blondifier, ale zarówno odżywka jak i maska nie sprawdziły się na moich włosach. Zacznę od tego, że odżywka jest bardzo gęsta, ma konsystencje bardziej jak treściwa maska do włosów, a nie lekka odżywka, nie obciąża jednak włosów. Najlepiej ją wczesywać, gdyż ciężko rozprowadzić ją równomiernie na włosach. Niestety na moich wysokoporowatych włosach się nie sprawdziła ze względu na olej kokosowy w składzie, którego moje włosy nie lubią. Włosy po tej odżywce były strasznie spuszone, myślę, że lepiej nada się dla włosów nisko lub średnioporowatych. Tak jak w przypadku szamponu Blondifier Gloss tak tez i tutaj nie zauważyłam, aby nadawała moim włosom blask.

Rozczarowanie

Odżywka do włosów Blondifier była największym rozczarowaniem. Mam dość zniszczone i puszące się włosy, zatem potrzebuje mocnego produktu, który je odżywi, a niestety ta odżywka nie spełnia moich oczekiwań.

Dodatkowo odżywka jest dość gęsta(co jest plusem), ale wydobycie jej z opakowania jest bardzo trudne, już przy pierwszym użyciu miałam problem.

Dobry produkt

Używam tej maski na mokre włosy i po 5 minutach spłukuję. Już podczas zmywania widzę że włosy są wygładzone, rozczesują się między palcami, pięknie pachną. Po osuszeniu ręcznikiem dobrze się rozczesują. Po wyschnięciu włosy pięknie błyszczą, są nawilżone, nie odstają tak połamane włosy.

ZALETY:
-piękny zapach
-gęsta w konsystencji
-wygodne opakowanie
-wygląd włosów po użyciu (wygładzenie, odżywienie)
-cena na promocji
-dobry skład

Średniak

Kosmetyk dostałam w ramach testu.
Mam włosy blond - rozjaśniane ale nie zniszczone. Odżywka nie wydobyła z moich włosów blasku powalającego na kolana oraz nie ułatwiła mi rozczesywania. W zasadzie można dać jej 2 i pół gwiazdki na 5. Konsystencja fajna - typowo odżywkowa. Nie za gęsta, nie za rzadka. Zapach nienachalny, ładny. Opakowanie poręczne. Niestety nie kupię ponownie.