Cliv Premium, Collagen Resurrence Stemell BB Cream (Regenerujący kolagenowy krem BB z komórkami macierzystym)

Uelastyczniająco-rozświetlający krem BB do twarzy ukrywa niedoskonałości skóry i wspomaga efekt wypełnienia zmarszczek. Zawiera filtrat ze śluzu ślimaka i EGF, które zmniejszają uszkodzenia skóry, rozjaśniają ją i dodają jej witalności.

kremy BB i CC
nawilżające, ochronne, ujednolicające
w tubce
Filtry
SPF >30

Dobrze nawilża.

Krem dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę, ma wysoki SPF, bardzo dobrze nawilża skórę, rozświetla. Krem jest wydajny, wystarczy odrobina aby skóra była miła w dotyku.

Uwielbiam

Krem ma nieco ciemniejszy kolor i świetnie nadaje się na lato, dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę . Delikatnie błyszczy się po nałożeniu jednak jest to bardziej efekt glow. Używałam go przez cały wyjazd w ciepłe kraje i po przypudrowaniu trzymał się cały dzień. Wysoki SPF też jest plusem - dobrze ochronił skórę.

Krem kolagenowy BB

Krem dla średniej/ciemnej karnacji. Sięgam po niego latem i wtedy jest super. Ogromny plus za filtr SPF. Skóra po nałożeniu jest dobrze nawilżona i efekt utrzymuje się cały dzień. Moja mama również go używa i jest zachwycona, sprawdzi się w każdym wieku.

idealny krem bb na lato

Ogólnie mam bardzo jasną cerę i żadko takie kolory mi się sprawdzają jak ten. Jedanak w tym roku dało mi się spalić, a odcień nawet był mi za jasny. Jednocześnie szukałam czegoś nawilżającego i od razu z wyskim spf, aby nie robić sobie powtórki z rozrywki na twarzy. Przez lato idealnie sprawdzał, teraz jedynie, aby wykończyć opakowanie mieszam z moim zimowym podkładem, aby dopasować kolorystycznie.

jestem zadowolona

Kupując ten krem BB targały mną wątpliwości czy nie będzie to strata pieniędzy. No nic, skusiła mnie promocja i krem wylądował u mnie na półce.
Pierwsze wrażenie - szarobura maść Tormentiol. Wrażenie drugie - fajnie się rozprowadza, współgra z cerą, nie jest za ciemny ( a tego obawiałam się czytając recenzje ), można dobudować krycie pieprzyków, przebarwień.
Na pewno trzeba przypudrować, zmatowić cerę, bo błysk jest.
Po kilku godzinach nadal wygląda dobrze, nie podkreśla suchych skórek, moja mieszana cera wygląda na wypoczętą, zdrowszą. Właśnie takiego kremu bb szukałam - koloryzujący z wysoką ochroną 50.
Czy dobrze chroni - to się okaże, w razie czego edytuję recenzję. Kupiłam go z myślą o lecie, wyjazdach, aby mieć podkład i ochronę w jednym produkcie.
Na plus - opakowanie, tubka higieniczna z pompką.
Warto przetestować kolor przed zakupem, bo nie jest to typowy ciepły, żółty ton. U mnie nie odznacza się od cery, nie jest ziemista czy brudnoszara.

bardzo ciemny kolor

Koreańskich kremów BB używam zamiast podkładów. To jedyny koreański krem BB, którego na pewno nigdy już nie kupię. Jego wadą jest zbyt ciemny kolor, Nawet w lecie kiedy skóra jest trochę ciemniejsza zdecydowanie dla mnie za ciemny. Poza tym - bardzo przyjemna konsystencja, świetnie kryje, dobrze się rozprowadza. Używam go jedynie podczas pracy w ogrodzie, bo chroni od UVA/B, i niewiele osób mnie ogląda. Na inne okazje się dla mnie nie nadaje.

Dla ciemnoskórych brunetek kolor powinien być OK, ale ja jestem jasnoskórą (o żółtawym odcieniu) szatynką.

Bardzo fajny ale dość ciemny

Krem BB o bardzo dobrym kryciu, nawilżeniu i ładnym wykończeniu. Sprawdzi się u osób opalonych i przy ciemnej karnacji, ponieważ jest dość ciemny, osobiście używam go jako kremowego konturowania. Ładnie się rozprowadza, dobrze utrzymuje, naturalnie brązowi twarz i nie podkreśla suchości skóry. Nie zapycha i nie podrażnia.

specyficzny

Ten krem bb albo się od pierwszego użycia pokocha, albo znienawidzi.
Dla mojej suchej, delikatnej i wrażliwej skóry sprawdza się idealnie. Używam go w minimalnej ilości, rozprowadzając opuszkami palców ( korektorując uprzednio miejsca pod oczami i wokół nosa). Uzyskuję naturalny, młodzieńczy lśniąco "mokry" wygląd, znany z koreańskich dram. Uwielbiam to, sprawdza się na mojej twarzy o wiele lepiej niż matowe podkłady, jednak sądzę, że komuś z tłustą cerą lub bardziej pyzata buzią, mogłoby to przeszkadzać.
To moje pierwsze spotkanie z tą marką, kończąc pierwsze opakowanie bb, zakupiłam też inne ampułki, maseczki i esencje, z których jestem bardzo zadowolona