Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Blackheads Scrub (Peeling eliminujący zaskórniki)

Kremowa formuła peelingu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki
2. dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.
Połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich:
2% skoncentrowany kwas salicylowy
HerbaRepair - składnik aktywny pochodzący z Vaccinum Myrtillus, rośliny o właściwościach regenerujących i odbudowujących.
Już po pierwszym użyciu 94% z 52 testujących peeling kobiet stwierdziło, że czują, jakby miały czystszą skórę.

w tubce
drobnoziarniste
mechaniczne
tłusta, młoda, trądzikowa
wygładzające

konkretny

Uzywam go dopiero od 5 dni a juz zauważyłam wyraźną poprawę. Wągry sa mniej widoczne zaskórniki gdzieś sie podziały buzia jest oczyszczona i miekka w dotyku. Nie wysusza, nie ściąga skóry. Ja stosuję go na noc bo po kilku godzinach zaczynam sie błyszczeć ale u mnie to norma:)Na prawdę konkretny oczyszczający preparat do twarzy

Używam tego produktu od:5 dni

najlepszy!

od lat zmagam sie z tlusta cera, wypryskami itd, wiec mialam szanse przetestowac wiele kosmetykow do mojej problematycznej cery, a nowy peeling garniera jest rewelkacyjny, faktycznie oczyszcza poory, buzia jest mieka, przyjemnie chlodzi, i w dodatku cena nie jest wygorowana, najlepsze oczyszczanie cery o jakim mozna marzyc

Używam tego produktu od:1miesiac

Garnier wymiata i juz !!!

uwielbiam produkty Garnier
dlatego gdy tylko sie pojawila w sklepie nowa seria natychmiast kupilam ten peeling!

wlasciwie nie mam problemu wiekszego z pryszczami, cos mi ta wyskoczy, moim problemem sa szybko zanieczyszczajace sie pory, rozszerzone pory, swiecaca skora i zaskorniki

ten peeling jest rewelacyjny!
w tej chwili mam 3 peelingi Garnier z roznych serii, ze wszystkich ejstem zachwycona bo efekty daja podbne - rozni je jedynie konsystencja czy zapach.

peelinguje twarz codziennie nimi, bo tylko dzieki temu mam wrazenie ze twarz jest naprawde umyta a pory wyczyszczone! zadne mleczka czy zele nie sprawdzaja sie u mnie, musi byc cos peelingujacego :)

peeling swietnie oczyszcza skore, daje neismawity efekt swiezosci z uczuciem miety (chyba wiadomo o co chodzi)
drobinki sa maluskie, ale swietnie tra i usuwaja "niechciany" naskorek, wygladzaja i wyrownuja koloryt

zdecydowanie pory sa oczyszczone - co daje efekt w nietworzeniu sie nowych zaskornikow, buzia jest gladka - przyjemnie sie naklada na nia krem - uczucie super
nie wysusza, nie podraznie, niesamowicie wydajny!

polecam goraco

w tym momencie stosuje ten peeling i testuje rowniez nowy krem do twarzy na dzien, ktory mnie zapycha (krem to inna historia), peeling wspaniale "odpycha", koli i wygladza... cudo!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

mój ci on

żadnen scrub do twarzy nie był tak doskonały:
- czyści rewelacyjnie, skóra jest gładka jak pupa niemowlęcia
- wydajny maksymalnie
- chłodzi, a nie siąga
- drobinkek, czegokolwiek co włożyli do opakowania, jest dużo, co jest poważna zaletą, nie trzeba ogromnej ilości żeby oczyścić twarz

nie sciąga! ładnie pachnie
kwas salicylowy w końcu ujarzmiony

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca