Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Nawilżający fizjotonik do twarzy

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermedic Hydrain3 Hialuro Nawilżający fizjotonik dedykowany jest do wrażliwej skóry suchej, bardzo suchej i odwodnionej. Sprzyja utrzymywaniu właściwego pH zdrowej skóry oraz zachowaniu prawidłowego mikrobiomu naskórka. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych . Zawarty w recepturze kwas hialuronowy wraz z gliceryną i betainą zwiększają zdolność komórek naskórka do wiązania wody, zatrzymują ją w nim i zapobiegają jego przesuszeniu. W konsekwencji utrzymują właściwy poziom nawilżenia skóry. Preparat pielęgnuje hydrolipidowy płaszcz ochronny naskórka, odświeża skórę i nie pozostawia na niej tłustego filmu.
Wypróbuj również inne dermokosmetyki z serii Dermedic Hydrain3 Hialuro i ciesz się zdrową i pięknie wyglądającą skórą każdego dnia!
Składniki aktywne:
Woda termalna, Gliceryna, Kwas hialuronowy, Betaina.

tonizowanie twarzy
sucha, odwodniona, wrażliwa
łagodzące, nawilżające
chusteczki / płatki

Dobry

Opakowanie dla mnie totalnie odpada, przelałam do psikacza.

Zapach mi nie przeszkadza, taki typowy tonikowy.

Używam go przeważnie do demakijażu. Najpierw zmywam olejkiem i dokańczam tym tonikiem. Dobrze zbiera pozostałości makijażu i film po olejku. Wycisza skórę i jej nie ściąga.

Czasem użyję go po kwasach do wyrównania pH. Dobrze się sprawdza.

Jeśli chodzi o skład, to szkoda że jest DMDM Hydantoin. Za to jest kwas hialuronowy i Betaina.

Cena jak dla mnie za wysoka, ale na promce da się ustrzelić taniej.

To jest mój pierwszy tonik z tej marki jestem mile zaskoczona. Faktycznie jest inny niż pozostałe, które używałam - faktycznie nawilża.
Zakrętka też jest dobrze przemyślana. Na pewno będę do niego powracać po skończeniu opakowania.

Świetnie nawilża

Ten tonik to zdecydowanie jeden z moich ulubieńców, fenomenalnie nawilża i koi skórę, pozostawia ją miłą i delikatną - gotową do dalszych kroków pielęgnacji. Po dłuższym stosowaniu cera wygląda promiennie i gładko, głównie za sprawą wspomnianego nawilżenia. Mały minus za wydajność, ale biorąc pod uwagę działanie jestem w stanie to zaakceptować:) Z pewnością kupię ponownie, polecam do przetestowania zwłaszcza dla skór takich jak moja - mieszanych.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Taki sobie

cera: mieszana, sucha, naczynkowa. zurzulam jedno opakowanie w ciut ponad miesiąc. minus za wydajność Nie mogę powiedzieć, aby mnie wysypało, ale na czole zbierały mi się takie dziwne jakby potówki. Za to też minus, ale może za bardzo namaczalam wacik?? plusy za nawilżanie skóry, bo po myciu nic więcej jak tonik nie musiałam stosować i była na prawdę nawilżona przez całą noc. Kupiłabym drugie opakowanie, ale szukam dalej.

Jak dla mnie wielozadaniowy

Mam wrażenie, że toniki to trochę zapomniane produkty, ja jednak należę do osób dla których tonizowanie skóry jest nieodłącznym etapem codziennej pielęgnacji.
Fizjotonki stosuję nie tylko po demakijażu, czy dla zapewnienia skórze właściwego ph, ale również żeby ją zmiękczyć i przygotować do lepszego wchłaniania substancji zawartych w używanych po nim produktach. Składniki toniku (kwas hialuronowy, gliceryna i betaina) bardzo dobrze nawilżają i zapobiega przesuszaniu się skóry, co przekłada się na poprawę jej wyglądu.
Tonik mieści się w przeźroczystej, poręcznej butelce. Szata graficzna, jak na markę Dermedic przystało nie jest przesadzona, a subtelna i przyjemna w odbiorze. Zapach typowy, orzeźwiająco ogórkowy jak to w linii Hydrain3. Toniku używam również czasem w ciagu dnia dla odświeżaia skóry, czy złagodzenia podrażnień. Kiedy tego potrzebuje, zapewnia on skórze rewelacyjną ulgę, lekko ją ochładza, uspokaja i to jest w nim chyba najlepsze. Jestem bardzo na tak! Jako fanka toników, często niestety odstawiam te testowane bo zapychają moją skórę, tu nic takiego się nie wydarzyło.

jest dobry nawilza

To juz moje kolejne opakowanie tego produktu. Używam cała gamę produktów Hydrain 3 Dermedic.

Fizjotonik jest w wygodnym małym opakowaniu , niestety nie jest dobry do podróży, ponieważ przecieka przez co wszystkie kosmetyki w kosmetyczce sa mokre.

Jeżeli chodzi o działanie to faktycznie nawilża i sprawia, że skóra nie jest taka spięta. Jest także dobry na oczyszczen ie sobie twarzy w ciągu dnia.

Mimo małej pojemności jest dosyć wydajny alecena jest trochę wysoka jak na tonik.

dobra tanioszka

Mam cerę tłustą, dość wyregulowaną, mam dużą skłonność do trądziku i sporą do podrażnień, jestem przed 30. Jestem fanką koreańskich toników, a europejskie nie pasują mi przez zbyt dużą ilość ekstraktów / hydrolatów i zapachów. Skusiłam się na ten tonik, bo szukałam czegoś niezbyt ciężkiego, ale zwiększającego nawilżenie, no i ekonomicznego.

Zdecydowanie jest to produkt ekonomiczny, można go dostać w okolicach 30 zł, co w stosunku do jakości jest bardzo dobrą ceną. Tonik bardzo dobrze nawilża, przy moich warunkach wystarcza jedna warstwa. Czasem, w bardziej podrażnione alergiczne dni używam dwóch warstw. Nie jest ciężki na twarzy, ma konsystencję wodnistą, jest klarowny (niebieska jest tylko butelka) a lepkość po aplikacji jest minimalna (ale odrobinę jest).

Raczej nie kupię tego produktu ponownie przez zapach. To jest bomba w twarz za każdym razem, kiedy go używam. Tak, większość moich kosmetyków to są produkty bezzapachowe, bo właśnie zapachy przy twarzy przeszkadzają mi, co jest jeszcze mniej przyjemne w sezonie alergicznym. Natomiast takiej bomby to dawno nie było, intensywnością zapachu jest dla mnie niewiele niżej od kosmetyków Anwen, ale zapach jest wiadomo, bardziej apteczny. Jeśli nie przeszkadzają Wam zapachy, to może to być świetny, ekonomiczny produkt, jeśli zapachy są dla Was bardzo ważne, to ten nie ma super ciekawego relaksującego zapachu, a jeśli ich nie lubicie, to też sobie darujcie.

Uważam, że to dobry, ekonomiczny produkt spełniający swoją rolę dobrego nawadniacza. Byłby pewnie moim hitem, gdyby nie ten zapach.

Bomba nawilżenia

Tonik mnie mega pozytywnie zaskoczył. Szukałam jakiegoś nowego toniku i w sumie nie oczekiwałam, że będzie aż tak dobry ❤️
Tonik super otula twarz, czuć nawilżenie i ukojenie cery. Szczególnie wieczorem po demakijażu, jest to naprawdę przyjemne uczucie. Nie jest to pseudo chwilowe nawilżenie, lecz takie które naprawdę pozostaje na skórze (cera sucha go pokocha) ❤️
Zapach toniku jest bardzo delikatny, mi odpowiada.
Jedyny minus jaki widzę, to metoda aplikacji, ponieważ nie lubię wylewać sobie toniku, preferuję toniki w sprayu. Tutaj też ma to wpływ na wydajność, bo dość szybko mi się skończył, ale i tak warto po niego sięgnąć ❤️

Bardzo fajne działanie

Odkąd pierwszy raz użyłam toniku w mgiełce to później sięgałam tylko po takie. W moim domu wylądował jednak ten od Dermedic, który rozprowadza się za pomocą wacika. Generalnie mgiełka jest wygodniejsza, jednak w tym przypadku to aż tak mi nie przeszkadza, ponieważ tonik sam w sobie jest świetny.
Produkt spełnia swoje najważniejsze zadanie. Nawilża skórę pozostawiając ją miękką i jakby satynową. Zauważyłam również redukcje wydzielanego sebum, które przestało zwracać na siebie uwagę, a moja skóra przestała się świecić.

Zapach dla mnie ogórkowy, lekko kwaśny. Fanką tego zapachu nie będę.
Niestety produkt jest też mało wydajny, ale dzięki prześwitującemu opakowaniu możemy ocenić jego zawartość.

Sam wygląd jest ok. Prosty i czytelny. Morski kolor preparatu zwrócił moją uwagę.

Jeden z moich ulubionych produktów do pielęgnacji.

Zamówiłam go do testów bo był często polecany. Jestem z niego bardzo zadowolona, mam cerę mieszaną. Produkt pozostawia uczucie nawilżonej twarzy, suche skórki zniknęły. Z całego serca polecam!

NAJLEPSZY EVER

Tonik super nawilża, odświeża, napina. Skóra jest po nim jak u bobaska. Długo szukałam toniku o tak rewelacyjnym działaniu. Da mnie bomba :) Uwielbiam go

To nie to

Od dłuższego czasu poszukuję toniku, który będzie nawilżał skórę, pozostawiał ją gładką, satynową, nie dawał uczucia ściągnięcia. Sporo czasu temu testowałam krem Hydrain 3 Hialuro i nie przypadł mi do gustu. Myślałam, że z tonikiem będzie inaczej, ale niestety- również i jemu "czegoś" brakuje. Ciężko postawić konkretny zarzut, nie można też powiedzieć, że jest to kosmetyk zły. Mnie nie odpowiada jego zapach, dokładnie taki sam, jak kremu. Po użyciu cera nie staje się satynowa, a lekko lepiąca, czuć, że coś jest na twarzy- a ja lubię, gdy toniki wchłaniają się "do zera", szczególnie gdy mam później zaaplikować inne preparaty czy wykonać makijaż. Kosmetyk nie podrażnia, nie szczypie (także w oczy), na pewno trochę wycisza skórę po myciu mocno oczyszczającymi żelami, ale... To nie to. Szukam dalej.