L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Vitamino Color, 10 in 1 Spray (Spray wielofunkcyjny do włosów farbowanych)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Spray wielofunkcyjny Vitamino Color do włosów koloryzowanych. Profesjonalna formuła z przeciwutleniaczami natychmiast chroni włosy farbowane.

Niesie 10 korzyści dla włosów:
6. Ułatwia suszenie
7. Nawilżenie
8. Ochrona przeciw łamaniu
9. Ochrona przeciw rozdwajaniu się końcówek
10. Ochrona przed puszeniem.

Spray można stosować przed strzyżeniem, przed suszeniem lub przy wykańczaniu fryzury.

termoochronne, nawilżające, wzmacniające, wygładzające
w sprayu
do włosów farbowanych

Mój bohater :D

Moje włosy: długie, regularnie rozjaśniane i farbowane na blond, wysokoporowate, skóra głowy wrażliwa

Wygląd, zapach, konsystencja: Spray ma białawy kolor, przyjemny zapach (który nie utrzymuje się na włosach) i jest konsystencji mleczka.

Działanie: Szukałam kosmetyku, który pomoże mi w rozczesaniu włosów (a raczej kołtuna) po myciu. Stosowane odżywki i maski do spłukiwania niestety nie dawały rady. Sprayu używam na wilgotne po myciu włosy, nie żałuję go, bo w ogóle nie obciąża włosów. Generalnie wszystkie obietnice umieszczone na opakowaniu są spełnione, włosy rozczesują się gładko jak po maśle, wysuszone są gładkie, błyszczące :) Jedynie spray nie radzi sobie z ochroną włosów przed puszeniem podczas wilgoci na dworze, ale na te przypadłość chyba nie ma mocnych ;)

Przydatny

Produkt ładnie pachnie i jest naprawdę przydatny. Stosuje go czasami jako zastępstwo odżywki na umyte mokre włosy i dobrze sie sprawdza. Zdecydowanie ułatwia rozczesywaniu włosów i sprawia że się mniej puszą i są zdyscyplinowane. W połączeniu z szamponem z tej serii efekt jest naprawde zauważalny. Czy obciąża włosy? Troche na pewno ale ja i tak myję je codziennie.

Świetna

Jest to bardzo dobra odżywka w spray'u. Przy moich kręconych średnio porowatych włosach sprawdza się świetnie na drugi dzień do odświeżenia loków. Nadaje włosom blasku, ułatwia ich stylizacje i zabezpiecza. Nie przetłuszcza włosów, ale potrzeba naprawdę jej nie wiele by poczuć gładkość i miękkość włosów, przez co jest wydajna. Zapach jej jest bardzo ładny - nieprzytłaczający, przez co jest komfortowy w użytkowaniu. Sam design i opakowanie zwiększa przyjemność w użytkowaniu. Zastosowany na mokrych włosach ułatwia rozczesywanie.

Fajny produkt, ale jego cena jest za wysoka

Opakowanie tego jest plastikowe, całkowicie nieprzezroczyste, w kolorze pudrowego różu. Szata graficzna jest identyczna jak pozostałe produkty z tej serii.

Spray używam po każdym umyciu włosów, jedna zauważyłam, że trzeba używać go w małych ilościach, ponieważ łatwo przasadzic. Używam go roznieś od połowy włosów, ponieważ używając od nasady obciąża włosy i powoduje szybsze przetłuszczanie.
Po jego użyciu włosy dużo łatwiej się rozczesują, s a bardziej miękkie i sypkie, ładnie sie błyszczą. Dodatkowo spray chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury suszarki i prostownicy do włosów, które używam prawie po każdym myciu. Jestem zadowolona z działania tego produktu, a kolejnym plusem jest jego wydjanosc, ponieważ starcza na długo. Niestety minusem dla mnie jest cena. Uważam że można znaleźć produkty o takim samym działaniu, jednak w niższej cenie.

Wielofunkcyjny produkt

Ma pewno znacie to uczucie kiedy wstajecie rano, a każdy włos jest w inną stronę, ja niestety dość często. Odkąd stosuje spray, rano jest to dosłownie kilka psiknięć i szybkie ułożenie włosów na szczotkę. Całość zajmuje mniej niż 5 minut, a włosy są ujarzmione i wygładzone. Nie ma potrzeby już wstawania wcześniej, żeby umyć włosy by jakoś wyglądały. Myję je wieczorem, a rano tylko szybkie poprawki.
Dużym plusem jest to, że spray nie skleja ani nie obciąża włosów, bo zdarzało mi się to w przypadku innych odżywek. Jeżeli chodzi o wydajność, to uważam, że spray jest wydajny i wystarczy nam na długo. Lubię nim pryskać włosy nawet dla samego zapachu. Zauważyłam również, że podbija skręt włosów mojej córki, dlatego warto spróbować.

Świetny produkt

Spray jest świetny jesli potrzebujesz szybko odżywić włosy, przeczesać, wygładzić. Nie obciąża ich! Bardzo przydatny produkt i pięknie pachnie. W ogole cala linia pięknie pachnie i ma piękne opakownia

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Spray, który bardzo chciałam przetestować.

Uwielbiam spraye do włosów bo są szybkie w użyciu i nie trzeba ich spłukiwać. Na mojej liście do przetestowania ten spray był już od jakiegoś czasu. Najlepsze jest to, że się nie zawiodłam. ten spray jest świetny do włosów farbowanych. Cechą, którą zauważyłam po pierwszym zastosowaniu to połysk na włosach. Po jego użyciu włosy są gładkie i miękkie w dotyku. Ale najważniejsze dla mnie jest to, że ułatwia on rozczesywanie, a moje długie i gęste włosy, często cieżko rozczesać. Po użyciu tego sprayu nie ma tego problemu. I wreszcie moje włosy przestały się puszyć. Jeden produkt = 10 korzyści.

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobrze oceniam odżywkę w spray. Zarówno urzekła mnie konsystencja, zapach, działanie, a przede wszystkim wygodę. Odżywką spryskuje my włosy, a potem możemy je tylko wysuszyć i efekt nawilżenia i ochrony gwarantowany. Produkt nie obciąża włosów. Nadaje lekkości. Ma piękny zapach. Stosowana w połączeniu z maską, szamponem i odżywką, zauważyłam, że nałożona farba koloryzująca, utrzymuje się dłuższy czas na włosach.

To jest to!

Ciężko jest na rynku znaleźć termoochrone w sprayu, bez kosmicznej kwoty, z dobrym składem i cudownym zapachem. To zdecydowanie mój must have na wiele wiele miesięcy! Nie wiem czy słusznie odniosłam wrażenie, ale moim zdaniem przyspiesza również proces suszenia włosów.

Fajna ekspresowa

Lubię tę odżywkę szczególnie dlatego, że nie trzeba jej spłukiwać ani czekać z nią na głowie kilka minut itd.
Jest fajna, bo wystarczy rozpylić we włosach i już :D Do tego ma ładny zapach, niestety niezbyt intensywny po jakimś czasie. A lubię jak zapach zostaje ze mną na dłużej. Tutaj raczej ulatnia się po kilku godzinach
Odżywka ma ładny kolorek, pudrowy róż z metalicznym połyskiem,
Nie podrażnia skóry, nie uczula.
Nie brudzi!
Opakowanie raczej niczym szczególnym się nie wyróżnia, fajnie, że jest prześwitująca butelka, do oceny ilości zużycia.
Włosy faktycznie lepiej się po niej rozczesują, są odżywione i lekko nawilżone.
Ja raczej jestem zadowolona i będę do niej wracać :)

Wielofunkcyjne cudo!

Po natknięciu się na kilka kosmetycznych bubli z kategorii "ekspresowe odżywki do włosów", jakiś czas temu zrezygnowałam z tego typu produktów. Zwykle obciążały moje włosy; czułam, że tracą świeżość zaraz po wysuszeniu i nigdy nie dawały oczekiwanego efektu.

Ten wielofunkcyjny spray jest fajny z wielu powodów, jednak to co podoba mi się w nim najbardziej to fakt, że działa :)

Po pierwsze - nie skleja, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Po drugie - ułatwia rozczesywanie (i to jak!). A po trzecie - wygładza moje włosy, które zwykle po wysuszeniu odstawały we wszystkie możliwe strony świata. Po jego użyciu są miękkie, gładkie i grzecznie się układają.

(Olga z wizaz.pl)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Spray, który odzywia i nadaje blasku