Eveline Cosmetics, BodyCareMed +, Multiregenerujące mleczko-kompres SOS do ciała do skóry suchej i bardzo suchej

Body Care MED.+ to zaawanasowana seria kosmetyków do pielęgnacji ciała, opracowana w ścisłej współpracy z dermatologiem. Wyróżnia ją wysoka zawartość składników aktywnych i optymalna tolerancja nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry.

Wysoka skuteczność + delikatność dla skóry.

Przełomowa receptura oparta na skoncentrowanych składnikach aktywnych takich jak: bioHyaluron 4DTM, 5% Urea, hydromanil i algi laminaria głęboko nawilża i intensywnie regeneruje naskórek, skutecznie chroni przed utratą wody i pobudza naturalne procesy odnowy komórkowej.

Kojąca formuła bogata w łagodzący D-panthenol i alantoinę, drogocenne olejki: makadamia i sojowy, masło shea oraz kompleks witamin (A+E+F) skutecznie odżywia skórą, pomaga łagodzić objawy podrażnienia i przesuszenia, silnie wygładza i nadaje skórze jedwabistą miękkość.

Unikalna kompozycja muliregenerująca: bioHyaluron 4DTM przywraca skórze optymalny poziom nawilżenia. Doskonale ujędrnia, uelastycznia i pozwala skórze zachować młody wygląd. Mocznik (5% UREA), długotrwale nawilża, ułatwia przenikanie składników aktywnych w głąb skóry sprawiając, że jest ona nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Regenerująca formuła balsamu szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy.

Efekty stosowania:

mleczka
regenerujące, nawilżające, wygładzające
z pompką, w butelce

Balsam jak balsam.

Kupiłam zachęcona mocznikiem w składzie i pojemnikiem z pompką. Ta pompka to chyba najlepsze co ten balsam ma. Dzięki niej dozuje się tyle produktu ile potrzeba. Przez to jest wydajny. Konsystencja balsamu jest rzadka fajnie się rozprowadza po skórze. Szybko się wchłania. Ale ten mocznik nie zrobił z balsamu cuda.

Bardzo polecam

Ostatnio miewałam suchą skórę i przez przypadek kupilam balsam do ciala formy eveline bodycaremed, w sumie to kupilam go ze wzgledu na cene byl bardzo tani na promocji ok 10zl. Bardzo jestem zadowolona z tego balsamu super sie rozprowadza , szybko wchłania i skora sie nie klei, a co najważniejsze jest miła w dotyku i nawilżona.

Świetny balsam!

Świetny kosmetyk, mocno regenerujący, odżywczy i bardzo dobrze nawilżający skórę. Opakowanie jest solidne, ma bardzo wygodną pompkę, produkt jest wydajny, fajnie się rozprowa. Trochę bieli, jednak wystarczy krótki masaż aby opanować sytuację. Skóra po nim czuć, że jest zregenerowana i "zdrowa".

Lubie bardzo

Włąsnie skończyłam całe opakowanie balsamu z Eveline i musze przyznać że jest naprawdę dobry. Ma wygodne duże opakowanie balsam jes gęsty i dobrze się zozprowadza. Jest wydajny wystarczy mała ilość. Ma bardzo delikatny zapach, taki swieży szybko się wchłanie nie pozostawia tłustej warstw na skórze nie klei się i to jest ogromny plus. W upalne dni również dawał radę. Czy do niego wróce myślę że tak zwłaszcza jak zrobi się troche cieplej

Średni

Zakupiłam ten balsam zachecona mocznikiem w skladzie jako jednym z pierwszych składników, jednak zawiodłam się, ponieważ balsam wcale nie nawilża bardzo mocno mimo, że jest dedykowany skorze bardzo suchej. Konsystencja kremu przyjemna, szybko się rozprowadza i wchłania bez pozostawiania tłustego filmu, jednak uczucie nawilżenia jest przejsciowe i rano moja skora nie jest miękka i odżywiona. Krem jest dość wydajny, ponieważ mala ilość pozwala posmarować dosc duzy obszar ciała. Zapach jest delikatny i przyjemny. Opakowanie to wygodna butelka z pompka, jednak końcówkę balsamu trzeba wytrzepywac przez odkrecona butelke, ponieważ rurka jest za krótką i nie zasysa końcówki produktu.

Idealne na jesień i zimę dla skóry normalnej

Przy okazji korzystnej promocji w R. kupiłam sobie kilka produktów do pielęgnacji ciała marki Eveline. Wszystkie jak dotąd pozytywnie mnie zaskoczyły, jednak najbardziej byłam ciekawa tego mleczka. Jesienią moja skóra ma tendencję do przesuszeń, towarzyszy mi uczucie ściągnięcia, co powoduje dyskomfort, więc bardzo ważne jest dla mnie to, aby kosmetyk nawilżający zapewniał mi dogłębne nawilżenie i koił skórę. Dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup tego produktu. To był strzał w 10-tkę, gdyż świetnie wpisuje się on w aktualne potrzeby mojej skóry.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest charakterystyczne dla kosmetyków do ciała tej marki. Plastikowa butelka w kolorze czerwonym z wygodnym dozownikiem w formie pompki. Połyskujące metaliczne elementy, logo marki, nazwa produktu oraz wypisane jego główne cechy to elementy jakie znajdziemy na opakowaniu, które prezentuje się całkiem ciekawie. Butelka dobrze leży w dłoni. Wykonana jest z cieńszego plastiku pod światło widać ile produktu jeszcze nam zostało. Ma bardzo praktyczny, profilowany kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Opakowanie podoba mi się pod względem prostoty i praktyczności. Z tyłu znajduje się dokładny opis produktu, z wyraźnie wypunktowanymi składnikami aktywnymi i funkcjami jakie ma spełniać. Opakowanie jest świetne i nie mam mu nic do zarzucenia. Jedynie kończąc produkt musimy je rozciąć, gdyż sporo zostaje na dnie, a pompa już go nie dozuje.

MLECZKO

Mam cerę normalną, która w okresie jesienno-zimowym jednak ma skłonność do przesuszeń. Jak już wspomniałam w tym okresie wybieram bardziej treściwe, mocno nawilżające i regenerujące produkty. Mleczko ma nie za rzadką i nie za gęstą konsystencję przypominająca lekki balsam, przyjemną, taką aksamitną. Mleczko ma białą barwę i bardzo przyjemny, perfumeryjny zapach, który utrzymuje się na skórze długo po nałożeniu. Zapach przypomina mi nieco tropikalne owoce. To miła niespodzianka, gdyż preferuję właśnie takie owocowe produkty. Mleczko łatwo się rozsmarowuje i w miarę szybko wchłania, choć trzeba ać mu chwilę. Pozostawia na skórze aksamitną warstewkę, która daje uczucie miękkości i gładkości, niweluje dyskomfort. Skóra jest naprawdę przyjemna w dotyku i bardzo dobrze nawilżona. Nawilżenie jest całkiem niezłe i utrzymuje się przez dłuższą część dnia. Warstwa ochronna przez większą część dnia chroni i nawilża skórę. Niweluje uczucie przesuszenia i ściągnięcia dając ukojenie, to dla mnie bardzo ważne w tym okresie. Kosmetyk dosyć wydajny – butelka 350 ml starczyła mi na prawie miesiąc stosowania codziennie, nieraz po 2-3 razy dziennie w zależności od potrzeb. Cena korzystna (w promocji już za ok. 10 zł), dostępność również dobra, bo znajdziemy go w prawie każdej drogerii stacjonarnej i internetowej. Produkt wart wypróbowania.

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ wygładza, niweluje uczice dyskomfortu
+ dobrze nawilża
+ dobrze się wchłania
+ pozostawia na skórze ochronną warstewkę
+ wydajność
+ korzystna cena
+ dobra dostępność