Tony Moly, Haeyo Mayo Hair Nutrition Mask (Nawilżająca maska do włosów)

Tony Moly, Haeyo Mayo Hair Nutrition Mask (Nawilżająca maska do włosów)

Maseczka zawiera odżywcze witaminy i oleje, została specjalnie opracowana, aby ożywić suche pasma i poprawić uszkodzenia. Masło Shea nadaje masce kremową konsystencję, która pomaga wygładzić i zmiękczyć szorstkie włosy i zminimalizować puszenie się, a olej z nasion makadamia nawilża, zapewniając długotrwałe rezultaty. Dodatkowym połysk zapewnia ekstrakt z żółtka jaja, który nadaje eleganckie wykończenie i zdrowy blask. Maska ma piękny waniliowo - orzechowy zapach.

nabłyszczające, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubie
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych

raczej na nie

Maskę męczyłam bardzo długo, nie zrobiła zupełnie nic z moimi włosami, ot miałam coś na nie nałożone i tyle. Szkoda pieniędzy i cieszę się, że dostałam ją w prezencie, bo byłabym zła gdybym wydala na nią pieniądze.
Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na zagranicznych stronach.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

tylko opakowanie

Maskę znalazłam w koreańskim boxie i byłam bardzo zadowolona aż do momentu, kiedy przeczytałam skład. Królują tu silikony i niefajny alkohol, ogólnie jest kiepsko. Maska jest biała, dość gęsta i ładnie pachnie jakby waniliowo. Niestety spodziewałam się, że moje włosy jej nie polubią i miałam rację. Kosmetyk obciążał mi włosy i to niestety było wszystko co zauważyłam, ale zaznaczam, że mam włosy zdrowe, które nie potrzebują żadnej regeneracji ani mega nawilżenia. Włosy po wieczornym myciu już w godzinahc popołudniowych zaczeły się strączkować, oklapywać i nadawały się do mycia. Dla cienkich włosów jak moje ta maska się nie nadaje natomiast jeśli ktoś normalnie używa silikonowych produktów i ma włosy grube, niepodatne na obciążenie to może tę maskę przetestować choć i tak jakoś bardzo nie polecam, bo cena poraża, a za o niebo niższą kwotę możemy dostać maski z lepszym składem. To gadżet w fajnym opakowaniu i nie więcej.