I Heart Revolution, Lip Mask Cherry Pie (Balsam i maska do ust)

I Heart Revolution, Lip Mask Cherry Pie (Balsam i maska do ust)

Pojemność 2,4 g

Balsam zawiera olejek z awokado, który ma działanie nawilżające i odżywiające.
Produkt można użyć do nawilżenia ust w ciągu dnia oraz jako całonocną maskę. Kosmetyk wegański.

maseczka do ust, balsam do ust
regenerujące, nawilżające
w słoiczku
hipoalergiczna

Polecam wszystkim tę maskę

Maska ma cudowną konsystencję, pięknie wygląda na ustach, dlatego czasem używam jej jako błyszczyka. Nawilża i regeneruje usta. Polecam! poza tym jest niedroga.

Bardzo przyzwoita

Ta maska to całkiem dobry produkt. Na dobrą sprawę nie mogę się czepić ani jednej rzeczy, bo robił dokładnie to, co miał robić. Ja stosowałam grubszą warstwę na noc, w formie maski - jakoś nie mogłam się przekonać do stosowania w ciągu dnia, kiedy nie zawsze mam pewność co do czystości rąk, a wkładanie paluchów w opakowanie raczej do higienicznych nie należy :) pachnie ładnie, konsystencja w sam raz, wydajność mega (używałam raz dziennie solidną ilość i starczyła mi na równe 6 miesięcy) i przede wszystkim działanie - pierwszy raz w czasie zimy i wiosny nie miałam ani razu popękanych i spierzchniętych ust. Opakowanie, chociaż nie przepadam za tymi, do których trzeba wkładać palce, też na plus, bo jest solidne i ani razu nic mi nie wyciekło i nie brudziło. Polecam, prawdopodobnie sama skuszę się jeszcze na inne wersje zapachowe z tej serii.

Super!

Maska do ust sprawdza się świetnie! Jej działanie jest długotrwałe. Moje usta często bywały spierzchnięte, a teraz są gładkie i miękkie jak nigdy. Balsam ma też piękny wiśniowy zapach.