CleanHands, Mydło w kostce antybakteryjne `Juicy Mango`

CleanHands, Mydło w kostce antybakteryjne `Juicy Mango`

Antybakteryjne mydło w kostce CleanHands, dzięki zawartości SymClariol® skutecznie oczyszcza skórę z chorobotwórczych drobnoustrojów. Zawiera ekstrakty roślinne oraz delikatny zapach owoców tropikalnych. Produkt przebadany dermatologicznie.

mydła
nawilżające, oczyszczające, antybakteryjne
zapachowa
kostka
w kostce
normalna, sucha

Mydło antybakteryjne Juicy Mango, CleanHands

Mydło kupiłam w jednej z drogerii internetowych.
Opakowanie ma śliczną szatę graficzną, zawartość to kostka mydła 9 g, zapłaciłam około 2,5 zł
Mydło ma śliczny owocowy zapach, dobrze się pieni, skutecznie myje i oczyszcza skórę, działa antybakteryjnie, natomiast jego wydajność jest dość przeciętna.
Mydło sprawdza się dobrze zarówno przy myciu rąk jak i przy myciu całego ciała, nie uczula, nie podrażnia.
Mimo częstego mycia rąk nie przesusza skóry dłoni.
Podsumowując mydełko warte uwagi, skutecznie myje, ładnie pachnie w niskiej cenie, jest to pierwszy produkt marki CleanHands który kupiłam ale na pewno kupię kolejne między innymi mydło Red Fusion. Serdecznie polecam !

Świetne mydełko, ale trudno dostępne!

Uwielbiam używać do mycia ciała owocowych żeli i mydeł i poluję często na takie w sklepach. Mydlo CleanHands kupiłam i zużyłam już kilkanaście, bo tak mi się spodobał zapach i dokładność mycia, że.. było wiadome, że Rossmann wycofa je z półek....
Ja już chyba tak mam, że jak coś mi się naprawdę super sprawdza, to producent postanawia to wycofać z rynku. To już któryś raz - nie zliczę, i jestem tym faktem zaniepokojona i czasem załamana.
Mydełka nie widziałam nigdzie indziej, być może w internecie gdzieś jeszcze się znajdzie. Jako że jest antybakteryjne cena około 3zł była do przełknięcia, ale starałam się kupować zapas przy okazji promocji. Cena wyprzedażowa to było około 1,59 więc wzięłam wszystkie 6 z półki i już część zużyłam... No nic, ale gdybym jeszcze gdzieś trafiła to chętnie kupię ponownie.
Naprawdę świetnie pachnie. Czy dokładnie mango, to niekoniecznie, ale jest to wyraźny tropikalny zapach owoców. Utrzymuje się nawet przez chwilę na dłoniach. Myje bardzo dobrze przy czym nie wysusza dłoni.
Wydajność przeciętna, ale ja dużo myję ręce, więc nie dziwota ;)
Naprawdę żałuję, że tak fajne mydełko jest wycofane z tak "podręcznego" Rossmanna. Naprawdę ciężko o owocowe mydełka w sklepach. Duża szkoda.