Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie
normalna

Lubię

Używałam starej wersji i ta jest nieco lepsza. Przede wszystkim znacznie mocniej kryje, ale nadal doskonale się wtapia w skórę. Zaraz po aplikacji matuje płaskim matem, ale po kilku chwilach mat łagodnieje i w takiej naturalnie wyglądającej postaci utrzymuje się około 4 godzin. Potem wystarczy odcisnąć nadmiar sebum chusteczkę i nadal wygląda dobrze. Opakowanie może nie jest doskonałe, brakuje puszka, ale mimo to jest trwałe i nadaje się do noszenia w kosmetyczce. Nie zapycha, nie podkreśla skórek, jest wydajny, niedrogi, występuje w ładnych i bardzo jasnych odcieniach. Z całą pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakacie

bdb

Ten kosmetyk jest naprawdę dobry. Mam mieszaną cerę, toteż podczas używania pudrów innych firm, zauważyłam że cera po zaledwie 2-3 godzinach zaczyna się świecić. Puder Rimmela radzi sobie z sebum znacznie lepiej od pozostałych. Bardzo dobrze matuje, ujednolica koloryt cery, nie tworząc przy tym efektu "maski".
Jedynym minusem jest opakowanie, za co odejmuje punkt, bowiem przy tej cenie producenci mogli stworzyć coś solidniejszego.

W trakcie użytkowania pierwszego opakowania

JAK NA RIMMEL NIEZŁY

Nie kupię ponownie, ponieważ znam lepsze.
Natomiast tak jak w temacie- uważam, że w porównaniu z innymi kosmetykami Rimmela jest naprawdę niezły, matuje, ma dobre kolory, jedynie nie kryje rewelacyjnie no i to opakowanie- irytujące... mocna 3.

Używam tego produktu od: 2 (?) msc
Ilość zużytych opakowań: 2/3

Bardzo dobry puder

Kupiłam go zwabiona obietnicą matowania przez 5h. I faktycznie, spprawdza się. Daje bardzo ładny aksamitny efekt, doskonale łączy się z podkładem. Nawet po odświerzeniu po 5h nie tworzy maski na twarzy.

Jedyny mankament, to wspomniane już wcześniej opakowanie: zamknięcie kompletnie nie spełnia swojej roli.

Puszka/lusterka nie ma, ale za niecałe 4 funty nie ma się co czepiać ;-)

Całkiem ok

Puder jest taki sobie. Mam odcień 003 peach glow.

(-) Producent obiecuje 5h matowienia ale na mojej cerze trzyma się ok 3h (cera mieszana)
(-) mało wydajny, konieczność częstych poprawek powoduje że zużywam go szybciej niż inne pudry
(-) nie ma puszka ani lusterka
(-) pudełko się nie domyka, potwornie niewygodne.

(+) ładnie się wtapia
(+) bardzo podoba mi się odcień, jasny ale nie powoduje efektu "zwłok":)

Ogólnie ujdzie, ale nie kupię go ponownie. Jak widać więcej minusów.

Ilość zużytych opakowań:1/2

Dobry

Nowa wersja pudru została ulepszona. P pierwsze dobrze matuje (błyszczę się umiarkowanie i całkiem dobrze sobie radzi). Ładnie wykańcza makijaż, daje taki delikatny, aksamitny efekt. Dostepny bardzo jasny odcień, w sam raz dla mojej bladej cery. Cena przystępna. jeden konkretny minus - opakowanie. Nakrywka ciągle spada, w podróży potrafi zabrudzić całą kosmetyczkę. Trzeba pamiętać, by przed włożeniem do torebki/kosmetyczki dobrze go zabezpieczyć

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Warto kupić :)

Mam odcień 004, dla mojej jasnej oliwkowej cery pasuje :)

PLUSY:
- gładki, aksamitny efekt
- dobrze kryje, ujednolica kolor cery
- nie podkreśla niczego co by było nie porządane ;)
- brak efektu maski, brak plam
- na długo matuje

MINUSY:
- delikatne opakowanie, nieszczelne wieczko

zadowolona..ale (na 4+)

Zaczne od tego ze puder mnie nie zawiodl. Stosowalam stara wersje po czym zrobilam sobie dluga przerwe na testowanie innych pudrow i teraz gdy wrocilam do niego jestem zadowolona.

+ pieknie ujednolica cere - jest aksamitna i o dziwo maskuje przebarwienia ktore pominal podklad
+ sa jasne kolory co jest dla mnie ogromnym plusem
+ matuje na dluuugi dlugi czas
+ nie zapycha i nie wywoluje uczulen czy podraznien

Pozwole soebi stwierdzic ze jako puder prasowany jest to dla mnie produkt "idealny". W porownaniu ze stara wersja zauwazylam ze(na minus)
- nie zmienili opakowania :/ jest strasznie nieporeczne bo sie otwiera samo! nie ma lusterka ani aplikatora
- strasznie smierdzi :( poprzednia wesja byla prawie bezzapachowa, ta pachnie tkaim starym babcinym pudrem
- cos dziwnego stalo sie z moim kolorem (od lat uzywam 003peach glow)gdyz zawsze byl jasny i w tonacji pomaranczowawej.... obecnie ten puder jest szary :( Duuuuzo jasniejszy niz poprzedni i niestety nadaje skorze taki zmeczony efekt - zapewne przez zawartosc mineralow.

Reasumujac, puder jest bardziej kryjacy i "miekszy" niz poprzednik za to daje efekt zmecoznej skory i tylko dlatego wystawiam mu 4 gwiazdki ale po cichu moge przyznac ze jest to moje kwc bo nie znam lepszego

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczete

Czy ja wiem :|

Spodziewałam się czegoś fajnego ale nie mogę dać wyższej oceny :|
- mam odcien transparentny, który i tak tworzy mi
jasne placki tam gdzie go nałożę
- WIDAĆ GO a nie tak miało być
- nie za dobrze mu idzie matowienie a nie mam bardzo
błyszczącej cery- chodzi mi tylko o nos i9 to nie
często

Plusem mogło by być wytrzymałe opakowanie, które można wrzucić do torebki i się nie łamie, puder się nie rozpada ALE- minusem w tej kwestii z kolei brak gąbeczki do pudru.

Lepszy efekt daje mi puder Vipera Face.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte

jest ok

Puder Rimmela kupuje często mniej więcej co 3 - 4 miesiące, więc byłam sceptycznie nastawiona do nowej wersji tego produktu. Jednak nie jest tak źle:) mam odcien 004 - sandstorm, zaryzykowałam bo zazwyczaj kupuję 2 lub ewentualnie 3. Myślę że czwórka jest tym samym co trójka jednakowoż pierwszy odcień wpada w beż a drugi w róż. Ładnie wygląda na twarzy, jest ciepły i bardziej kryjący lecz nie wydaje mi się że efekt matowienia jest lepszy, niestety ja wymagam poprawek co trzy godziny, ale cóż... przyjemny zapach - to też muszę dodac. Po nałożeniu dziś rano przestraszyłam się ponieważ pory były bardzo podkreślone na szczęście ten defekt znika po kilkunastu minutach. Polecam, na moją kieszeń na razie to musi wystarczać jak zaoszczędzę to kupię sobie coś lepszego;)Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: cztery, piec

poprawka:
zauważyłam mimo wszystko lepszy efekt matowienia od poprzednika (jak na tą cenę - super) więc daje dodatkową gwiazdkę:)

Dobry

Moja przygoda z pudrami zaczęła się mniej więcej 2 lata temu.
Pierwszym moim zakupem był ten puder (ale starsza wersja), później popełniłam błąd, zakupiłam inny. Natychmiast wróciłam do tego :) i towarzyszy mi już baaaardzo długo. :)

+ wyrównuje kolor skóry
+ nie zatyka porów
+ nie tworzy efektu maski (jak z niektórymi pudrami bywa)

- liche opakowanie (wieczko spada i ciągle się kruszy)
- matowienie utrzymuje się przez godzinę, może 2, w zależności od warunków atmosferycznych.

Używam nowej wersji tego produktu od: miesiąc

fajny

Kupiłam go kilka dni temu i jestem zadowolona naprawde matuje i nie zatyka porow nie mam uczucia kg kosmetyków na twarzy.Używam podkładu kryjacego Rimmela i jest to świetne zestawienie jeden kryje a drugi matuje:) Polecam dziewczynom, które maja naprawde tlusta cere (tak jak ja). Minus to te opakowanie jest takie marne, że boje sie wlozyc do torebki zeby mi tam nie peklo i nie zasypalo wszystkiego.Używam tego produktu od:4dni
Ilość zużytych opakowań:zaczynam 1

edit 01.04.2010: Znalazłam inny lepszy. Odejmuję gwiazdkę bo zatkał mi pory, niestety:( myślałam, że tego nie robi. Ale i tak go lubię więc warto spróbować.