Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Krem zapewnia skuteczną pielęgnację i ochronę bardzo suchej skóry.
Z zawartością cennego mocznika, masła shea jak również wartościowych substancji czynnych takich jak panthenol i wosk pszczeli. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Wysoka jakoś- przy bardzo niskiej cenie!!

Od zawsze interesowały mnie kosmetyki te niedoceniane, niezauważalne na półkach ze względu na zbyt małą popularność oraz co wiązało się z tym -niską cenę.

Nigdy nie sugeruję się opisem producenta gdyż w naszym polskim prawie osoba, która wypuszcza taki kosmetyk na rynek może napisać co mu się żywnie podoba. Tylko te osoby, które choć troszkę interesują się składem INCI dostrzegą ewentualne wady lub zalety danego produktu i same wyciągną wnioski.

Produkt ten kupiłam pod wpływem promocji w Rossmanie, jego cena wynosiła około 3 zł. Dodatkowo skusiła mnie zawartość mocznika (i to ta rzeczywista, gdyż zajmuje on drugie miejsce jako składnik danego produktu, co oznacza ze jest go najwięcej zaraz po wodzie) Mocznik znany ze swoich właściwości działania w głębszych warstwach skóry poprawia kondycję i stopień nawilżenia i to na długi czas, a nie tylko w momencie kiedy krem jest na dłoniach.

PLUSY:

-zawartość mocznika 5,5%
-brak obecności parafiny ciekłej w składzie - nie toleruje jej obecności w żadnym kosmetyku
- brak parabenów w składzie- ostatnio będąc na kongresie kosmetycznym w Niemczech dowiedziałam się, że trwają badania na temat parabenów, które prawdopodobnie są rakotwórcze- więc zdecydowanie unikam ich w kosmetykach
- krótki skład INCI
- obecność masła Shea, panthenolu (prowitamina B5), witaminy E oraz kwasu mlekowego (niewiele ale jednak coś)
- produkt dość szybko się wchłania i ratuje suchą skórę moich rąk podczas niskich temperatur (nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez niego)
-dostępność tego kremu jest bardzo łatwa gdyż Rossman znajduje się prawie w każdym, średniej wielkości, mieście.
-no i oczywiście cena!!! Każdy może sobie na niego pozwolić;)

MINUSY:
-minusem dla niektórych kobiet może być fakt, że jego zapach nie jest zbyt przyjemny, lecz niestety jest to spowodowane własnie zawartością mocznika oraz brakiem dodatkowych substancji zapachowych (co może być jednak plusem dla osób których skóra jest wrażliwa oraz alergiczna) - mi osobiście to w ogóle nie przeszkadza;)

Krem godny polecenia każdemu, kto szuka pomocy dla suchej skóry rąk. Ja w najbliższym czasie na pewno nie zamienię go na żaden inny krem;)

Najlepszy na zimę

Co tu dużo mówić, produkt jest świetny a zwłaszcza zimową porą. Doskonale nawilża i natłuszcza skórę rąk. Pozostawia taką niewidzialna powłokę dzięki której ręce nie są spierzchnięte na długi czas. Szybko się wchłania, jest delikatnie wyczuwalny, ale za takie działanie kompletnie mi to nie przeszkadza.

Najbardziej polecam stosować go na noc, nałożyć dużą ilość i po prostu położyć się spać - dłonie rano za to podziękują ;)

Ma wygodne opakowanie którego nie trzeba odkręcać tylko odetkać - jestem zwolenniczka takich opakowań i kosztuje nie wiele. Polecam wypróbować.

Wspaniały krem

Zimą moje dłonie są wysuszone, przez co pojawiajają sie na nich zmarszczki.

Większość kremów do rąk wchłania sie sie nie dając oczekiwanego poczucia nawilżenia , lub pozostawiają tłustą, klejącą warstwę ( czego maksymalnie nie cierpię )

Krem Isany bardzo ładnie nawilża , pozostawiając przyjemną satynowa powłokę.

Bardzo dobry krem za minimalną cenę .
Polecam .

Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Idealny!

Krem isana najlepiej sprawdza się w codziennej pielęgnacji moich rąk. Doskonale nawilża, nie pozostawia filmu, nie znika z pierwszym myciem rąk, ładnie pachnie. Dobrze sprawdza się w użyciu w dzień, ale również na noc jest ok - wieczorem wmasowuje porcje produktu a rano mogę cieszyć się gładkimi dłońmi.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

Genialny

Rewelacyjny krem do rąk, świetny na noc, dłonie są po nim mięciutkie i gładkie. Zapach nienachalny, przyjemny dla nosa. Kiedyś nie miałam czym posmarować stóp i użyłam tego kremu i to było odkrycie! Od teraz używam tego kremu i do rąk i do stóp, więc kolejny plus za uniwersalność ;) poradził sobie równie dobrze ze strasznie suchą skórą na kostkach po kąpielach w jeziorze. Do tego taka pojemność i wydajność za tak niską cenę ;) polecam!

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 2 i kolejne w użyciu

To jest to!!

:) Brak parafiny
:) kompletny brak tłustej warstwy
:) szybko się wchłania!
:) zawiera urea, masło shea, wosk pszczeli i panthenol
:) jest bardzo tani i dostępny w każdym rossmanie!
:) jest bardzo treściwy, znikają suche skórki
:) gęsty, więc wydajny
:) po całej kuracji tym kremem, różnica jest bardzo widoczna.

Kupujcie bo warto. :) Pozdrawiam dziewczyny ;*

Ilość zużytych opakowań: 2 podstawowe

Całkiem przyjemny

Krem kupiłam w czerwcu, pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu. Dodatkowo skusiła mnie jego niska cena. Kremy, których dotychczas używałam nie dawały długotrwałego efektu, nie poprawiały kondycji skóry. Ten krem radził sobie trochę lepiej (choć to jeszcze nie ideał). Przyjemnie nawilżał i delikatnie natłuszczał skórę, nie zostawiając przy tym lepkiego filmu. Nie trzeba było czekać wieczności, żeby po aplikacji wziąć do ręki książkę czy cokolwiek innego. Po około 2 miesiącach zepsuło mi się zamknięcie - odpadło od tubki. Odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ wierzę, że jeszcze znajdę swój ideał :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Najlepszy jaki miałam

Jest to najlepszy kem jaki kiedykolwiek miałam.
Czuję że wnika pod skórę a nie tylko ją oblepia tłustym filmem. Ma dobry skład, bez zapychaczy. Całkiem ładnie pachnie. Dobrze nawilża, niestety nie na długo dlatego odejmuję 0,5 gwiazdki. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4

Fajny

Używam tego kremu codziennie wieczorem.Fajnie nawilża i wygładza skórę dłoni.Minusem dla mnie jest zapach i tylko dlatego nie kupie go ponownie ale to kwestia gustu.Zauważyłam też,że nie jest zbyt wydajna ale nie lubię mieć długo jednego kremu więc nie przeszkadza mi to :)

Używam tego produktu od: od ok. miesiąca

porządny

+bardzo wydajny
+tani
+dostępny w każdym Rossie
+pojemność
+na noc idealny
+dłonie na początku są lepkie później gładkie bardzo przyjemne w dotyku

-/+ zapach

-ciężka konsystencja,bardzo toporny(dlatego stosuję go wyłącznie na noc)

reasumując daje efekt podobny do Avene cold cream ,a nie kosztuje 25 zl ,lecz ok 5zl ,dlatego uważam że wart jest zakupu :)

I like it

Poleciła mi go koleżanka, wiec kupiłam i jestem bardzo zadowolona.

PLUSY:
+ nawilża,
+ ładnie pachnie,
+ niska cena,
+ nie pozostawia tłustej warstwy na rękach po której nic nie można dotknąć, bo zostają tłuste plamy,
+ pozostawia delikatną, lekką, gładziutką warstwę ochronną,
+ wygodna tubka.

MINUSÓW brak.

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Może być, ale bez rewelacji

Kiedy w końcu udało mi się kupić zachwalany krem Isany, myślałam, że znalazłam w końcu coś co poradzi sobie z moimi problematycznymi dłońmi. Niestety nie:(

+cena
+dostępność
+wygładza dłonie
+delikatne nawilża (na pewno to nie to co obiecuje producent)
+szybko się wchłania (przynajmniej u mnie)

-zostawia denerwującą warstwę
-kiedy rano myłam dłonie, krem spływał i ukazywał nienawilżone dostatecznie dłonie

W tej cenie miałam już lepsze kremy, ten mnie nie zachwycił. Nie był zły, ale będę wciąż szukać mojego KWC w tej kategorii.