Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Krem zapewnia skuteczną pielęgnację i ochronę bardzo suchej skóry.
Z zawartością cennego mocznika, masła shea jak również wartościowych substancji czynnych takich jak panthenol i wosk pszczeli. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

uwielbiam kremy do rąk Isany, za to, że dobrze nawilżają i chronią moje ręce. studiuję chemię, więc często mam zajęcia laboratoryjne, przez co moje dłonie cierpią. znalazłam dla nich na szczęście taki o to ratunek. ;) nakłądam go głównie na noc, bo trudno się wchłania, jednak mega nawilża i ratuje moje dłonie.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Jest ok

Ten krem jest ok. Uratował moje dłonie po innym tragicznym kremie odratował je w ciągu 2 dni.
Ma plusy i minusy.
Plusy:
*działa cuda
*zapach jest ok
* konsystencja (gęsty ale dobrze się rozsmarowuje)
*dobrze pielęgnuje
*wydajny
Minusy:
*pozostawia na dłoniach wrażenie jakby były spocone
* muszę go niestety używać często żebym nie miała uczucia przesuszanych rąk

łagodzi moje wiecznie czerwone łapki

Mam problemy z krążeniem i wiecznie czerwone ręce czy to zima czy lato. Kremik delikatnie je rozjaśnia i wygładza. Pielęgnuje też paznokcie. Szybko się wchłania i nie klei. Zapach mnie trochę drażni, ale to nie jest najważniejsze. Cena w promocji bardzo atrakcyjna. Stosuję codziennie od grudnia i jeszcze nie zużyłam całej tubki.

Ilość zużytych opakowań: 1*100 ml

KWC, miłość od pierwszego użycia

moje ręce należą do dość przesuszonych, wymagających stałego nawilżenia.

krem ten sprawdza się doskonale zimą gdy potrzebuję treściwszej pielęgnacji.

jest świetną, trzy razy tańszą i bardziej wydajną alternatywą neutrogeny.

+cena
+dostępność
+zapach (a właściwie jego brak)
+wydajność

żałuje że tak późno go poznałam.

działa

Mam małą obsesję na punkcie swoich dłoni, lubię czuć, że są nawilżone, ochronione. Dlatego krem noszę ze sobą w torebce i aplikuję kilkakrotnie w ciągu dnia. O tym kremie dowiedziałam się z KWC i zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować. I była to bardzo dobra decyzja.
Uwielbiam zapach tego kremu, choć niektórym może przeszkadzać, bo jest intensywny.
Cenię go przede wszystkim za działanie- naprawdę nawilża, chroni, ma gęstą konsystencję (lubię takie), regeneruje, bardzo wygładza, a do tego jest niedrogi. Pielęgnuje również skórki (były nawilżone) i paznokcie. Opakowanie poręczne, skromne.
Aktualnie jest to mój ulubiony krem do rąk.

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Wśród najlepszych!

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu.
Jak dla mnie ma same zalety:
-ładny zapach
-łatwe otwarcie
-cena
-dostępność
-nawilża
-regeneruje
-pozostawia film ochronny na dłoniach
-konsystencja gęsta
-łatwo się wchłania;)

Idealny pośród tych najlepszych!:D

Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

W czołówce

Pisałam o tym we wcześniejszych recenzjach, że działanie kremów do rąk określam przeważnie na podstawie spostrzeżeń mojego narzeczonego. W pracy bardzo podrażnia ręce przez co pojawiają się mu na dłoniach suche i swędzące plamy, które znikają przy dobrym nawilżeniu.
Ten krem, jak to on określił, daje radę. Dobrze nawilża skórę. Zmiękcza ją. Po jego użyciu skóra dłoni jest nawilżona przez dłuższy czas, nie znika po pierwszym myciu dłoni. Suche miejsca na dłoniach narzeczonego zmniejszają się i nie swędzą tak mocno. Zawiera mocznik przez co przy użyciu na podrażnioną skórę lekko szczypie, ale z czasem to uczucie znika.
Serdecznie polecam.
Do tego dostępny w każdym rossmannie i za 3.90.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Świetny produkt za niską cenę

Bardzo dobry regenerujący krem za 3,50 w promocji:

+cena
+głęboko nawilża
+nie klei się
+ładnie pachnie
+efekt nawilżenia utrzymuje się nawet po umyciu rąk

Minusów nie odnajduję, może jedynie opakowanie mogłoby być ładniejsze ale za tą cene nie ma się do czego przyczepić.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

naprawdę dobry

Prosukt określiłabym jako bardzo dobry, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, który to wypada bardzo korzystnie

+ wchłania się dobrze ale potrzebuje trochę czasu, nie jest to działanie błyskawiczne
+ pozostawia dłonie pokryte lekkim filmem ale na szczęście nie jest on lepki czy tłusty
+/- nawilża ale bez rewelacji, myślę, że działa bardziej ochronnie dlatego ja stsouję go np. przed wyjściem na mróz ;)
+/- tuba jest dość sztywna dlatego aktualnie ciężko wycisnąć mi resztki prosuktu

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno właśnie skończyłam

Nie jest zły ale dobry też nie

Jego skuteczność zależy od stopnia wysuszenia moich rąk. Czasem się sprawdza czasem co zanim odczuje nawilżenie posmaruje ręce 3 razy.
+Ładnie się wchłania
+Pozostawia miało lepką powłoczkę na rękach
+opakowanie z którego krem można wydobyć do samego końca
+cena, szczególnie w promocji

-umiarkowany stopień nawilżenia skóry

Świetny

Czaiłam się na niego już od dawna, bo na KWC wyczytałam dużo pozytywnych opinii.
Jednak dłuuuugo nie mogłam na niego trafić: rossmanowa półka była pełna wszystkich rodzajów kremów do rąk, poza tym jednym! I to nie jeden rossmann, odwiedziłam ich pare i w każdym to samo.

W końcu jednak trafiłam na dzień dostawy i zakupiłam to cudo dla siebie i dla mamy.

+ cena
+ wydajność
+ zapach
+ ładne opakowanie
+ świetne nawilżenie
+ długotrwałe nawilżenie (nie trzeba nawet smarować rąk codziennie)
+ nie zostawia tłustych dłoni
+ szybko się wchłania

- dostępność (o czym wspomniałam na początku)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Ideał dla dłoni :)

Kupiłam pod wpływem chwili, gdyż byłam zmuszona nocować w obcym mieście i potrzebowałam nawilżenia po kąpieli dla mojej atopowej skóry, a że jako ten krem dawno mnie kusił to wrzuciłam go do koszyka.

Pierwsze użycie: na skórę rąk - pieczenie, świąd, myślałam, że nie wytrzymam i rozdrapię skórę. Natomiast na dłonie działa bardzo przyjaźnie. Od tamtej pory wiem, żeby nie używać go na mocno podrażnioną skórę/wysypkę.

+świetne nawilżenie rąk na długo; wreszcie pozbyłam się szorstkiej skóry na dłoniach :)
+szybko się wchłania, co Wy piszecie ;p
+cena i wydajność
+dobry także na suche łokcie

-powoduję świąd na podrażnionej skórze

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie