Yonelle, Medifusion, CBD Forte Liquid-Cream Mixed Skin Rejuvenator (Krem do twarzy)

Krem do twarzy Medifusion CBD Forte Liquid-Cream Mixed Skin Rejuvenator marki Yonelle to płynny krem naprawczy do stosowania na dzień i na noc. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry, również skóry wrażliwej, problematycznej i naczynkowej. Opakowanie zawiera aż 150 mg czystego kannabidiolu.

Ma właściwości silnie naprawcze i regenerujące skórę.
Ma działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrnia skórę.
Zwęża pory i ogranicza ich widoczność.
Dogłębnie nawilża skórę i reguluje wydzielanie sebum w okolicach strefy T.
Wyrównuje kolory skóry.
Wspomaga walkę z trądzikiem.
Łagodzi podrażnienia.

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego, lepkiego uczucia. Może być stosowany do codziennej pielęgnacji.

uniwersalne
wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, tłusta, mieszana
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, łagodzące, regenerujące
w słoiczku
50 – 100ml, <50ml

Wykorzystała: kilka próbek

Drogi lecz wydajny

Produkt na moją kieszeń za drogi, ale miałam próbkę, która użyłam 3 razy. Co zauważyłam po posmarowaniu twarzy : szybko się wchloną, skóra była napięta lekko błyszcząca (osoby z cera mieszana raczej nie będą zadowolone, dlatego że nie Matuje), Konsystencja płynna, co sprawia, że jest wydajny. Więcej nie napisze, bo za krótko stosowałam