Ibra, Glow Transparent Loose Powder (Sypki puder rozświetlający)

Ibra, Glow Transparent Loose Powder (Sypki puder rozświetlający)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

Marka

Ibra Glow Transparent Powder to sypki puder rozświetlający, który pozwala wykreować efekt naturalnie nieskazitelnego wykończenia makijażu. Puder posiada ultralekką, rozświetlającą formułę i jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Innowacyjna formuła pudru sprawia, że skóra zyskuje świeży wygląd oraz naturalny efekt rozświetlenia. Bardzo drobno zmielone drobinki zawarte w pudrze sprawiają, że skóra pozostaje optycznie wygładzona i promienna. Puder jest odpowiedni do utrwalania okolic pod oczami jak i makijażu całej twarzy. Nie tworzy "flashbacku".

sypkie

Puder idealny do rozświetlania cery i utrwalenia makijaż

Zachęcona opiniami, kupiłam puder od Ibra.
Puder ma ładne opakowanie. Jego formuła jest bardzo delikatna i miękka, widać lekki pyłek, który się mieni.
Polecam bardziej do suchej skory, pozbawionej blasku. Ponieważ idealnie rozświetli cerę. Owszem ma „brokat” ale jest bardzo delikatny i subletalny, nie wyróżnia się na twarzy. Dobrze podkreśla opaloną twarz.
Puder utrwala makijaż, który pod nim się nie ściera. Lekko wygładza cerę daje lekki efekt bluru.Nie zbiera się w załamaniach pod oczami czy w kącikach.
Fajny produkt, wart uwagi :)

nie spodziewałam się takiego glow

Do marki ibra mam duży sentyment, cenią ją jako użytkownik oraz makijażystka. Ten puder jest zapakowany w plastikowe opakowanie z zakrętką. W słoiczku znajduje się sitko, co nie do końca mi odpowiada, wolę te przekręcane opakowania. Produkt jest sypki i widze w nim delikatne drobinki rozświetlające. Próbowałam nakładać ten puder pędzlem oraz puszkiem. Pędzlem drobinki bardzo ładnie się wtapiaja i dają bardzo ładne glow, lecz gdy nałożycie produkt puszkiem, produkt zostawia dość mocna poświatę i można go użyć również jako delikatny rozświetlacz. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością kosmetyku. Produkt ładnie sie wtapia w skórę, lecz nie utrwala mocno makijażu (bynajmniej nie przy mojej mieszanej w stronę kierunku tłustej cerze) lepiej używać go jako puder wykańczający. Lecz przy suchej jak najbardziej. Dodatkowo kosmetyk bardzo ładnie pachnie co umila stosowanie i aplikację

Nie dla każdego

Transparentny, rozświetlający puder sypki marki Ibra, to propozycja, która jest na rynku już naprawdę długi czas. To chyba jeden z pierwszych z drogeryjnych pudrów rozświetlających.

Ja jako posiadaczka cery mieszanej, utożsamiam się z moją skórą i mam co do niego mieszane uczucia.

Puder ten jest naprawdę dobrze zmielony, posiada widoczne drobinki, które widać również na twarzy po nałożeniu. Nie ma koloru i nie wpływa na kolor podkładu. Ma ładne pudełeczko i przyjemnie pachnie. Skóra po jego nałożeniu nabiera ładnego glow, ale nie jest wygładzona, jak po innych pudrach. Nie utrwala makijażu jakość szczególnie, więc używanie go na co dzień w moim przypadku odpada. Niestety odnoszę wrażenie, że podkreśla pory, mimo iż moje nie są jakoś mocno rozszerzone.

Ja używam go więc jedynie na boki twarz, gdzie nie potrzebuję zbyt dużego utrwalenia lub pod oczy.

Myślę, że może się on okazać super propozycją dla osób z suchą skórą, które nie potrzebują zmatowienia ani mocnego utrwalenia i lubią widoczne drobiny na twarzy.

Bardzo dobry puder rozświetlających, dla tych którzy lubią malutkie drobinki na twarzy

Puder kupiłam przy okazji większych zakupów, po poleceniach od 2 znajomych wizażystek. W cenie promocyjnej kosztuje obecnie poniżej 30zł, co jest świetną ceną jak za taki kosmetyk. Opakowanie wykonane jest porządnie i ma dołączony praktyczny puszek. Puder jest bardzo drobno zmielony i posiada maleńkie drobinki rozświetlające w sobie. Na twarzy nie tworzy efektu flashbacku, bardzo ładnie wygładza i jest "miękki" pod światło. Nawet na cerze tłustej trzyma dobrze satynowe wykończenie ;) Myślę że osoby z cerą suchą lub dojrzałą bardzo się z nim polubią, patrząc na efekt bluru jaki zapewnia.

Zamiennik Laury Mercier

Super produkt... tani, idealnie wygląda na skórze, rozświetla czego można chcieć więcej. Używam go nagminnie. Zawsze robię sobie zapas kilku opakowań.
Dodatkowo piękne opakowanie.

Daje efekt zdrowej i rozświetlonej cery.

Nie da się nim wyrządzić sobie krzywdy, puder dobrze matuje, daje fajny efekt zdrowo podkreślonej skóry. Rozświetlacz nie roluje się, jest rozświetlający. zamknięty jest w ładnym pudełeczku, ma kolor delikatnego beżu, który dopasowuje się do cery, pełen mieniących się, delikatnych drobinek. Drobinki te nie są widoczne na twarzy.

Ibra, Glow Transparent Loose Powder

Puder poleciła mi moja makijażystka. Na co dzień maluję się raczej skromnie, jednak uważam że ten produkt to prawdziwa perełka. Przede wszystkim nie da się nim wyrządzić sobie krzywdy, nawet początkująca osoba da sobie z nim radę. Można nim budować krycie delikatnie, choć ja używam go w małych ilościach do utrwalenia podkładu. Puder nie matuje jakoś mocno i nie jest bardzo błyszczący, daje naprawdę fajny efekt zdrowo podkreślonej skóry. Świetnie zgrywa się z podkładem, nie roluje. Utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas (8h minimum) bez poprawek. Dużym plusem jest też jego cena i wydajność. Z pewnością do niego wrócę.

Świetny

Doskonały puder rozświetlający. Zamknięty w ładnym pudełeczku, bardzo drobno zmielony, pełen mieniących się, delikatnych drobinek. Drobinki te nie są widoczne na twarzy, ale tworzą efekt zdrowej, wygładzonej, wypoczętej skóry. Puder nie matuje mocno, ale też nie tworzy efektu świecącej twarzy. Ma kolor delikatnego beżu, który dopasowuje się do cery. Dziwię się, że jest tak mało popularny, bo moim zdaniem "bije na głowę" mocno przereklamowaną moim zdaniem "Laurę".

Cudeńko

Dokładnie jest to sypki rozświetlający puder transparentny o nr. 3. No i co ja mogę Wam powiedzieć w tym pudrze wszystko się zgadza!!!
Zacznę może od opakowania, które moim zdaniem jest przepiękne. Do pudruje dołączony jest też puszek jeżeli ktoś lubi tą formę aplikacj j zdecydowanie stawiam na pędzel.
Co do samego produktu jest on bardzo drobno zmielony, również tak drobno zmielone drobinki w sobie posiada. Ultra lekko wygląda na twarzy, świetnie wygładza, wyrównuje koloryt bo mimo tego że jest transparentny w opakowaniu ma kolor cielisty, który świetnie stapia się z każdym kolorem cery. No właśnie a propo cery producent deklaruje, że sprawdzi się na każdym typie cery, z czym się zgadzam pod warunkiem że lubimy rozświetlające wykończenie. U mnie bardzo dobrze utrwala makijaż przez cały dzień. Świetnie wygląda również pod okiem, bo nie obciąza tej przestrzeni, a do tego cudownie odbija światło i optycznie wygładza. Puder posiada piękny perfumowany zapach. No i to dla jednych może być zaletą,a dla innych wadą. Mi osobiście wogóle to nie przeszkadza, bo po aplikacji nie wyczuwam tego zapachu na skórze. Poza tym puder jest bardzo wydajny.

Podobnry do Laury Mercier

Cześć! Zgodnie z internetowymi polecajkami zakupiłam ten puder i była to świetna decyzja gdyż sprawdza się rewelacyjnie do utrwalania makijażu. Warstwy można budować co nie stwarza maski ani efektu nadbudowania produktu. Pięknie zmielony na mąkę i wygodny w użytkowaniu. Twarz się po nim nie wyświeca i nie trzeba często powtarzać aplikacji. Na plus ładne i zgrabne opakowanie oraz cena konkurencyjna dla podobnych jakością produktów. Same plusy

Cena drogeryjna, funkcja selektywna

Nigdy nie spotkałam tak taniego pudru, który zachowaywalby się jak ten z najwyżej Polki z sephory. Daje wykończenie jakby bluru z photoshopa. Trzeba jednak pamiętać ze nie jest mega matujący. Wg mnie jego funkcja to mega wygładzenie i ujednolicenie skory. Używam go na moich klientkach z dużymi porami, bliznami itp. Naprawdę robi mega robote. Przy tłustej skorze warto nałożyć w strefie T jakiś inny matujący puder. Cena jest śmieszna jak na tską jakość. Gdyby zrobić test z jakimś mega drogim pudrem o podobnym działaniu myśle ze nikt by nie zauważył różnicy.

Jestem na tak!

Bardzo fajny puder! Nadaje skórze blasku i świeżoci. Nie bieli, świetnie dopasowuje się do koloru skóry. Jego trwałość oceniam na 4- po paru godzinach buzia wymaga ponownego przepudrowania, jednak nie znalazłam jeszcze produktu, który by tą konieczność wyeliminował.