Tutti Frutti, Nawilżający balsam do ciała `Wiśnia i porzeczka`

Tutti Frutti, Nawilżający balsam do ciała `Wiśnia i porzeczka`

Nawilżający balsam do ciała Wiśnia & Porzeczka Tutti Frutti idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry odwodnionej i mało elastycznej. Zawiera naturalne olejki owocowe, witaminy A, E i F oraz kwas hialuronowy. Aksamitna, pobudzająca ciało i zmysły konsystencja owocowego musu natychmiast rozpływa się na skórze. Balsam doskonale nawilża, odżywia, nadaje skórze zachwycającą miękkość i gładkość.

balsamy
regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubie
sorbet
sucha, odwodniona

Owocowy balsam do ciała

Balsam dostałam w prezencie od koleżanki.. Pierwsza myśl, super, bo uwielbiam owocowe kremy ,balsamy..
Po dłuższym stosowaniu balsam nie robi wielkiego wow ale tragedii też nie ma.. Jest poprostu okey.
Po nałożeniu skora jest miękka, gładka, dość nawilżona . Duży plus za zapach! Jest przepiękny i utrzymuje się długo na skórze.. I dzięki temu, myślę, że kupię drugie opakowanie lub spróbuję innego zapachu.
Balsam zamknięty w poręcznym opakowaniu, grafika idealnie pasująca do zapachu. Konsystencja dość gęsta. Szybko sie wchłania. Wydajny.
Cena adekwatna do jakości.

hmmm

Cieszyłam się na ten krem, zapach, opakowanie, kolor - przyciągają!

Niestety po paru użyciach zaczął zostawiać mi na dłoniach dziwny film, z którym nie mogłam sobie poradzić, jak bym miała obklejone czymś dłonie.

Wytrzymałam z nim tydzień, po tym czasie oddałam go mamie.

Oprócz zapachu niczym mnie nie urzekł

Linia kosmetyków o zapachu wiśni porzeczki od Tutti Frutti to jedna z moich ulubionych, często do niej wracam. Zapach ten bardzo lubię w kosmetykach, wydawał się być kuszący, więc przy okazji zakupów wrzuciłam ten balsam do koszyka. Poza zniewalającym zapachem i treściwą konsystencją, kosmetyk doskonale nawilża i wygładza, sprawdza się idealnie jako codzienny balsam.

OPAKOWANIE

Opakowanie to miękka tubka o pojemności 2o0 ml. Charakterystyczne dla tej serii motywy przedstawiające owoce wiśni i porzeczki, które otaczają obszar z nazwą i logo marki. Zamknięcie na klik zdecydowanie ułatwia codzienne stosowanie i jest praktyczne. Z tyłu znajdujemy dokładny opis, wyszczególnione składniki aktywne, dzięki czemu łatwo odnaleźć interesujące nas informacje.

BALSAM

Ma konsystencję aksamitnego, gęstego kremu o lekko rózowej barwie. Jest gęsty i zbity, jednak bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Zapach jest obłedny – wyrazista nuta słodkiej wiśni z lekko kwaśną porzeczką orzeźwia i dodaje energii o poranku, a wieczorem wspaniale relaksuje. Po aplikacji zostawia na skórze miłą warstewkę sprawiając, że skóra jest delikatna i miękka w dotyku. Produkt oprócz wygładzenia zapewnia świetne nawilżenie skóry, które utrzymuje się u mnie przez cały dzień (skóra normalna). Na mojej skórze pod względem pielęgnacyjnym sprawdza się wspaniale! Dzięki zawartości olejków i ekstraktów roślinnych, witamin oraz kwasu hialuronowego dodatkowo pielęgnuje, a nawilżenie utrzymuje się dłużej i jest wyraźnie wyczuwalne. Skład jest przyjazny dla skóry. Wydajność w normie – przy stosowaniu 2 razy dziennie zużyłam go w nieco prawie 3 tygodnie. Cena jest korzystna dla portfela, często można zakupić ten produkt na promocji.

PLUSY
+ zniewalający zapach
+ treściwa konsystencja
+ szybko się wchłania
+ ma praktyczne opakowanie
+ długotrwale nawilża i świetnie wygładza
+ korzystna cena
+ dobra wydajność
+ przyjazny skład

Przyjemnie

Produkt zakupiłam za granicą. Skusił mnie fakt, że jest to polska marka, więc produkt ten musi być na tyle dobry że znalazł się w jednej z najpopularniejszych hiszpańskich drogerii.
Opakowanie to po prostu tubka, dosyć estetyczna, porządna.
Sam produkt ma konsystencję musu. Świetnie się rozprowadza po ciele, nie pozostawia tłustej warstwy i uczucia dyskomfortu. Może i nie jest to dogłębne nawilżenie, ale zdecydowanie nie narzekam. Zapach jest piękny. Moim zdaniem absolutnie nie jest sztuczny, pachnie wakacjami, radością. Fajnie go przetestować, szczególnie za taką cenę.