Dentissimo, Advanced Whitening Gold Mouthwash (Płyn do płukania jamy ustnej `Intensywne wybielanie`)

Ekskluzywne wybielanie – hollywoodzki uśmiech! Płyn Advanced Whitening Gold zapewnia biały i zdrowy uśmiech. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i innowacyjnej technologii skutecznie wybiela zęby, a także zmniejsza podrażnienie błony śluzowej jamy ustnej. Nie zabarwia zębów. Nie podrażnia dziąseł. Produkt bez alkoholu.
Kluczowe składniki:
ksylitol – chroni przed bakteriami oraz zapobiega próchnicy,
ekstrakt z płucnicy islandzkiej – wykazuje działanie przeciwbakteryjne,
roztwór z porostów – wspomaga odnowę komórkową jamy ustnej,
krzemionka – zapewnia połysk zębom i delikatnie czyści szkliwo,
ekstrakt z pelargonii – blokuje namnażanie wirusów i bakterii.

płyny do płukania jamy ustnej
wybielające, oczyszczające

Mi się podoba

Jestem zaskoczona ze ten płyn nie ma jeszcze recenzji, kiedyś przeglądam drogerie internetowa i zauważyłam ten płyn, zauroczył mnie pięknym opakowaniem i obietnicą wybielenia zębów e głównego że względy na opakowanie go zakupiłam. Ogólnie płyn nie jest tak ostry jak np Listerine ze czasami miałam wrażenie że schodzi mi skóra z dziąseł, jest raczej delikatny, oddech po nim jest odświeżony chociaż jak wiadomo ten płyn nie zastąpi tradycyjnego mycia zębów. Nie zauważyłam wybielenia zębów ale ja mam swojej dość białe. Generalnie płyn bardzo fajny z pięknym dizajnerskim opakowaniem