Vichy, Liftactiv Supreme, Day Cream SPF 30 (Liftingujący i ujędrniający krem na dzień SPF 30)

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem do twarzy Vichy Liftactiv Supreme codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.

Właściwości:
redukuje zmarszczki i zapobiega ich powstaniu
przywraca sprężystość i napina skórę
intensywnie nawilża
przywraca skórze młodzieńczy wygląd
przebadano dermatologicznie

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery, zmarszczki i skóra dojrzała

Efekt

w słoiczku
Filtry
SPF 15 – 30

Dobry na chłodniejsze dni

Krem ma przyjemny zapach i lekką konsystencję. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Dobrze współpracuje z większością podkładów. Posiada filtr dobry na chłodniejsze dni.

Efektywny

Krem ma lekką, aksamitną konsystencję- bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Skóra jest widocznie nawilżona i bardziej napięta. Jedyny minus za zapach- subtelnie przypomina klasyczne kremy do opalania.

Dobra opcja

Moja cera jest bardzo problematyczna. Od kilku lat szukam kremu… droga przez mękę… ale w końcu znalazłam!
Jak dla mnie numer 1! Skora jest jędrna, rozświetlona i odżywiona!

Nie ostatnie opakowanie

Używam go od półtora roku, zaczęłam trzecie opakowanie i... na pewno nie ostatnie. Świetnie nawilża, napina skórę, Nadale jej taką miłą gładkość. Mam cerę mieszaną, a po tym kremie nie błyszczę się, nie pojawiają się tez żadne zmiany. Dla mnie idealny!

Wykorzystała: kilka próbek

Super kremik

Produkt otrzymałam w dobrej aptece jako tester. Świetnie się sprawdza na moją cerę już dojrzałą. Polecam.Ma dobrą konsystencję, miły zapach.Chętnie zakupie jeszcze raz. Odżywia i ujędrnia cerę.Doskonaly pod podkład.

Wysoka jakość

Gdy otrzymałam kosmetyki od razu wzięłam się za testowanie. Skoro to kosmetyki z Vichy to muszą być super i tak właśnie jest. Produkty te zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że są one łatwe w aplikacji, szybko się wchłaniają. Skóra jest nawilżona, świeża, delikatna. Krem pięknie pachnie. Mam wrażliwą cerę, skłonną do podrażnień- te kosmetyki podziałały na nią kojąco. Nie spowodowały podrażnień i podziałały jak lifting na zmarszczki, które stały się mniej widoczne a te mimiczne znikły. Jak najbardziej polecam te kosmetyki Vichy.

Na pewno kupię ponownie

Kremu używam od około miesiąca. Z plusów, które na tym etapie stosowania zauważyłam to na pewno konsystencja, jak na krem z SPF jest naprawdę lekki, dobrze nawilża, pozostawia delikatną powłokę na skórze, która szybko się wchłania. Ma bardzo przyjmy zapach. Jest bardzo wydajny.
Po miesiącu zauważyłam zmniejszenie widoczności zmarszczek mimicznych, moja skóra jest bardziej napięta, zaczerwienienia i większość przebarwień zniknęły. Dobrze współgra z podkładem.

Należy jednak uważać z nakładaniem go, przy zbyt dużej ilości na twarzy robi się tłusta, nieprzyjemna powłoka szybko zapychająca pory.

Dobry przyjaciel

Krem jest idealny, do skóry twarzy normalnej. Idealnie nadaje się do stosowania rana i świetnie nawilża skórę ciągu dnia. Nadaje niesamowity promienny blask skórze, doskonale ją nawilża przez co pewniej się czuje, a także bardzo szybko się wchłania co dla mnie jest wielkim plusem. Gorąco polecam

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Mój ulubiony

Stosowany razem z serum jest nie do przebicia jak dla mnie. Super się wchłania, skóra nawilżona i gładka. Pieknie pachnie. Pod makijażem niewidoczny. Skóra wygładzona i nie jest ściągnięta.

Recepta na młodość zamknięta w kremie

Krem ujędrniający Vichy Liftactive Supreme na dzień stosowany był z połączeniu z serum z tej samej linii i naprawdę wzbogaca jego działanie. Może być jednak swobodnie aplikowany samodzielnie. Ma dość gęstą konsystencję, ale szybko się wchłania i bardzo łatwo rozprowadza. Ma SPF 30, co jest dużym plusem. Może być stosowany pod makijaż w formie bazy, bo dobrze pracuje z kosmetykami kolorowymi.

Krem poprawia elastyczność skóry, działając jak „bezpieczny, domowy lifting”. Od razu po zastosowaniu czuć pierwsze efekty wygładzenia, które przybierają na sile wraz ze stosowaniem produktu. Krem spłyca drobne linie i zmarszczki, ale też bruzdy na skórze. Zwiększa jej sprężystość , dogłębnie ją nawilża, nie zapychając i nie przyczyniając się do jej zwiększonego przetłuszczania. Oprócz zapobiegania i redukcji efektów starzenia się skóry, krem delikatnie redukuje przebarwienia, dzięki obecności niacynamidu. Tym samym dodaje cerze blasku i widocznie ją odświeża. Po jego aplikacji skóra jest miękka i gładka w dotyku. Co więcej, polubił się z wrażliwą, skłonną do podrażnień cerą!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Krem dostałam do testowania razem z serum z tej serii. Krem znajduje się w eleganckim słoiczku. Konsystencja treściwa, zostawia na skórze film, który ja osobiście lubię. Dzięki temu świetnie sprawdził się zimą. Nadaje się też pod makijaż. Krem nawilża skórę na bardzo długo, sprawia, że jest gładsza i jakby grubsza. Dostaję komplementy za to, że moja skóra młodziej wygląda i pytania, czego to zasługa :) Oczywiście olbrzymi plus za filtr 30.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niestety nie

Niestety krem u mnie się nie sprawdził. Jego jedynym, ale i przeważającym minusem jest to, że mam po nim bardzo mocno ściągniętą skórę twarzy. Przez to nieprzyjemnie się go nosi. Bardzo długo czuć, że krem jest na twarzy.

Krem jednak wpłynął pozytywnie na nawilżenie mojej skory, dodatkowo mam wrażenie jakby skóra była gładsza, jakby zmarszczki ciutkę się zmniejszyły.
Odpowiadamy mi tez jego gest, treściwa konsystencja i delikatny zapach.
Słoiczek wyglada bardzo ładnie.
Jego wydajność jest normalna - przez miesiąc zużyłam pół słoiczka (tak jak zwykle)