Nivea, Fresh Rose Touch, Anti-perspirant Spray 48h (Antyperspirant w sprayu dla kobiet)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

Odkryj wyjątkowy antyperspirant od NIVEA. Fresh Rose Touch to wyjątkowo świeży i pobudzający zapach przywodzący na myśl letnie wspomnienia. Pozwól unosić się delikatnemu zapachowi róży wokół Ciebie przez cały dzień! Dodatkowo zapewnij sobie skuteczną 48-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Poczuj się pewnie dzięki ochronie od NIVEA. Antyperspiranty NIVEA pielęgnują skórę, nie zawierają alkoholu etylowego a ich łagodność jest potwierdzona dermatologicznie.

antyperspiranty
ochronne, zapachowe
w sprayu
normalna, wrażliwa

Codzienne wsparcie , przyjemny zapach!

Antyperspirant, który jest zamknięty w poręcznym opakowaniu. Zapach jest bardzo świeży, a jednocześnie delikatny. Przenikają się tu nuty kwiatowe, głównie róża . Nie pozostawia plam na ubraniach. Po aplikacji szybko wchłania się, nie pozostawiając śladów . Nie podrażnia, a moja skóra w okolicach pach bywa wrażliwa. Długo utrzymuje świeżość . Jest to bardzo wydajny antyperspirant, wystarcza na długo. Uważam, że to fajna propozycja dla osób , które mają problem z nadmierną potliwością, gdyż naprawdę przez długi czas utrzymuje świeżość i delikatny zapach.

Klasyczny anyperspirant Nivea

Klasyczny antyperspirant od marki Nivea, czyli skuteczny, ale z bardzo intensywnym, jakby perfumowanym zapachem (czasem w porządku, a czasem nie do zniesienia). Jak inne antyperspiranty tego producenta, może też pozostawiać biały nalot, więc trzeba zadbać o to, by przed użyciem wstrząsnąć opakowaniem. Ogólnie jednak nie jest źle i spokojnie można z tego antyperspirantu korzystać bez problemów.

Dotyk róży

Na początku nie byłam przekonana - zapach mnie drażnił, dusił i wydawał się sztuczny, choć mam wysoką tolerancję zapachową. Jednak trzeba było zużyć... Z każdym następnym psiknięciem rosła moja sympatia do tego dezodorantu. Dałam kilka szans - i dobrze!

Zapewnia doskonałą ochronę przed potem (nie pocę się intensywnie), a ponadto jest delikatny dla mojej skóry, dlatego nie boję się go aplikować na świeżo ogolone pachy (nie pamiętam, by mnie podrażnił, więc pewnie tego nie zrobił ;)). Sama aplikacja jest banalnie prosta - jedno kliknięcie uwalnia naprawdę dużą dawkę antyperspirantu! Przed użyciem proszę mocno wstrząsnąć, żeby się nie sypał na biało (niestety czasem potrafi robić takie psikusy, ale w zasadzie jest grzeczny ;)) Wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia śladów na ubraniach. Spray jest elegancki, estetyczny z przepiękną różową różą w centrum. Tak zachwalam, ale czy jest wydajny? - muszę przyznać, że tak średnio... A w zasadzie - nie, nie jest! Niestety szybko się kończy, ale często można go zdobyć w atrakcyjnej cenie promocyjnej, więc się o to nie martwię. Wracam i będę wracać! :)

UWAGA!!! Ze względu na obecność alfa-izometylu nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Producent przemilczał tę informację, co jest nieakceptowalne. Nigdy nie byłam w ciąży, ale za każdym razem, gdy widzę brak stosownego ostrzeżenia skierowanego dla kobiet w tzw. "stanie błogosławionym", to krew się we mnie burzy!

Zawiodłam się

Ostatnio na zakupach wpadł mi do ręki właśnie ten antyperspirant od nivea. Bardzo się rozczarowałam. Pięknie pachnie, ale nic więcej. Po około godzinie bardziej się pociłam niż przed użyciem. Nie polecam niestety.

Ładny zapach

Kupiłam ze względu na ładny zapach i się nie zawiodłam. Dobrze chroni i nie brudzi ubrań, wydajność standardowa, w promocji warto wypróbować. Chwilowo jest to następca wycofanego ulubieńca.

Łagodny odświeżający mój ulubiony

Anti - perspirant w sprayu Nivea rose Touch jest to delikatny odświeżający różany zapach zamknięty w pojemności 150 ml. W aplikacji spray jest wygodny w użyciu. Nie podrażnia skóry ani nie powoduje swędzenia. Jest bardzo delikatny dla skóry . Zapach natomiast jest delikatny różany a później zamienia się w tak odświeżający i bardziej intensywny. Zapewnia ochronę długotrwałą do 48 godzin. Nie pozostawia plam. Zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem . Przynosi odświeżające uczucie przez dłuższy czas. W bardzo atrakcyjnej cenie za te pojemność
Jest to jeden z moich ulubionych zapachów Nivea idealny na wiosnę.

Pięknie pachnie i działa

Pierwsze na co zwróciłam uwagę używając tego dezodorantu to zapach - delikatny zapach róży. Dezodorant długo pachnie oraz bardzo dobrze radzi sobie z utrzymaniem świeżości. Po użyciu go rano nie miałam potrzeby robić tego ponownie aż do wieczora!
Jest jednak jeden problem, który jest dosyć irytujący, dezodorant niestety często pozostawia białe ślady. Należy bardzo uważać przy aplikacji ponieważ się osypuje i brudzi ubrania.

Nie trafił w mój gust

Bardzo lubię testować kolejne warianty dezodorantów Nivea.
Fresh Rose Touch używałam jesienią i dobrze zrobiłam.
Fresh w nazwie to bowiem duże nadużycie...
Zapach był wyjątkowo duszący i sztuczny- niczym różany zapach dla starszych pań.
Były dni że wręcz mnie od niego mdliło...
Nie nadaje się gdy chcemy użyć perfum, bo może wyjść z tego nieznośna mieszanka.
Gdy chciałam poćwiczyć też wybierałam inny produkt.
Nie chroni zbytnio przed potem i jego zapachem.
Mam również wrażenie, że podrażniał mi skórę pod pachami- po jego zastosowaniu stawała się przesuszona i swędziala.
Sama raczej już po niego nie sięgnę...

Wysoka ochrona, świeży i subtelny zapach. Przypadł mi do gustu.

Bardzo lubię antyperspiranty od Nivea przede wszystkich za ich dobrą ochronę, jak i świeże, wyważone zapachy. Ten również mnie nie zawiódł i na pewno będę częściej po niego sięgać.

DZIAŁANIE:
Antyperspirant skutecznie chroni przed nadmierną potliwością oraz nieprzyjemnym zapachem. Zapewnia ochronę i uczucie świeżości przez cały dzień, świetnie radzi sobie również podczas intensywnych ćwiczeń. Jednocześnie jest bezpieczny dla skóry - nie wysusza jej, nie powoduje swędzenia. Jestem bardzo zadowolona z jego działania.

ZAPACH:
Świeży, delikatny, bardzo przyjemny. Nie jest to przytłaczający aromat róży jak w wielu kosmetykach, lecz subtelna nuta kwiatowa. Zapach długo utrzymuje się na skórze i zapewnia uczucie świeżości.

Antyperspirant znajduje się w wygodnym w użyciu, "puszkowym" opakowaniu.
Nie zdarzyło mi się, żeby pozostawiał ślady na ubraniach. Jest bardzo wydajny.

Chętnie będę do niego wracać.

Przyjemny zapach

Przepiekny zapach - deliatny i trwały. Największy plu jednak za to, że produkt ani razu nie zostawił na moim ciele białego pudru. Dodatkowo nie zafarbił ani czarnych ubrań, ani nie pozostawił nieprzyjemne mazi na białych. Polecam!

Skuteczny i pachnący, ale trzeba nim porządnie wstrząsnąć, bo potrafi zostawiać białe ślady

Nie miałam do tej pory zbyt wiele do czynienia z serią Rose Touch od Nivea. Jest dedykowana skórze wrażliwej i suchej, dlatego chętnie wypróbowałam ten antyperspirant na własnej skórze, bo w sumie przepadam za ochroną antyperspiracyjną właśnie tej marki. Najczęściej kupuję spray z serii Invisible Silky Smooth, ale miło było zrobić sobie odskocznię.

Zacznę może od tego, że bardzo lubię opakowania spray'ów Nivea. Nie chodzi tylko o ich poręczny kształt i ładną szatę graficzną, ale lubię proste rozwiązania, które są jednocześnie użyteczne. Mówię tu o formie zabezpieczenia spray'u na klik przesuwając go w bok - tak proste a tak przydatne. To nie tylko ochrona kosmetyku podczas wyjazdów, ale także forma bezpieczeństwa dla maluchów, gdyby kosmetyk wpadł w ich ciekawskie łapki.

Spray rozpyla się bardzo dobrze dając zdecydowaną chmurkę, która pachnie przepięknie! To jakby połączenie kremu Nivea z odświeżającą różą. Bardzo dobrze neutralizuje nieprzyjemne zapachy a właściwie to tak nad nimi dominuje, że przez wiele godzin po użyciu czuć delikatny, kremowo-różany zapaszek. Antyperspirant przez długi czas zapewnia mi uczucie świeżości i czystości a teraz, kiedy temperatury potrafią przekraczać nawet 25 stopni to każdy powinien postawić na solidną ochronę antyperspiracyjną. Każdy się poci, w mniejszym lub większym stopniu, ale w trosce o siebie i innych (np jadących z nami komunikacją miejską), używajmy takich kosmetyków każdego dnia. W obietnice ochrony 48h bym nie wierzyła, żaden antyperspirant nie chroni przed poceniem nawet 24h, dlatego proponuję używać ich po każdym myciu dla zachowania optymalnej higieny.

Dodatkowym atutem kosmetyku jest pozbawienie go alkoholu etylowego, dzięki któremu ryzyko ewentualnych podrażnień jest mniejsze. Na ostatnim miejscu w składzie, a więc w niedużej ilości, znajdziemy benzyl alcohol, który pełni tu rolę zapachową i konserwującą, nie obawiałabym się o jego drażniące działanie, jest na liście tych 'bezpieczniejszych' alkoholi działających na skórę w większości obojętnie. Ja mam skórę wrażliwą, atopową i stosowałam ten antyperspirant nawet po depilacji i krzywdy mi nie zrobił. Miałam wręcz wrażenie, że skóra pod pachami była dobrze wypielęgnowana i miękka w dotyku.

Jedyny minus tego kosmetyku jest taki, że może zostawiać białe ślady i to konkretne. Trzeba nim porządnie wstrząsnąć, aby spray nie zostawiał na skórze białych wiór a ubrania pozostały nienaruszone. Mi się zdarzyło przy pierwszym użyciu tylko lekko go wstrząsnąć i to był błąd, bo moja czarna koszulka, dopiero co wyjęta czysta z szafki - znowu wylądowała w koszu na pranie. Uczulam więc, aby wstrząsać takimi kosmetykami solidnie, bo choć nie ma na opakowaniu obietnicy, że nie będzie zostawiał białych śladów, to jednak te potrafią wyglądać na skórze i ciuchach naprawdę źle.

Wszystko inne, czyli ochrona przed poceniem, zapach, świeżość na długi czas, cena, opakowanie, bezpieczeństwo stosowania - tu wszystko jest w porządku. Trzeba po prostu z takimi kosmetykami na początku się poznać a wszystko będzie ok. Mogę go z powodzeniem zarekomendować, nawet dla osób ze skórą wrażliwą.

Antyperspirant z delikatnym zapachem róży...

Nie jestem osobą nadmiernie potliwą, antyperspiranty stosuje głównie do zabezpieczenia skóry pod pachami przed nieprzyjemnym zapachem.
Antyperspirant NIVEA nie zawiera alkoholu etylowego, dzięki czemu dodatkowo pielęgnują skórę.
Producent obiecuje wiele, nawet ochronę 48h ale z doświadczenia wiem iż żaden antyperspirant aż tak długo nie da rady.
Dezodorant zamknięty jest w białej aluminiowej butelce która dzięki swojemu kształtowi jest bardzo poręczna i dobrze leży w dłoni.
Pojemność dezodorantu to 150 ml.
Grafika produktu jest dość skromna, znajdziemy głównie logo producenta, nazwę produktu oraz pąk róży z jej płatkami.
Zapach jest przyjemny, odświeżający, to połączenie kremu Nivea z aromatem różanym.
Butelka posiada rozpylacz, który posiada blokadę uruchamianą poprzez przekręcenie nakrętki w bok, dzięki czemu produkt jest dobrze zabezpieczony przed samowolnym uwolnieniem.
Rozpylany antyperspirant ma postać lekkiej mgiełki, nie zostawia białych śladów i nie roluje się pod pachą.
Jednak gdy spryska się go za blisko skóry osadza się on w postaci białego nalotu który należy zetrzeć, gdyż zwyczajnie się kruszy i może brudzić ubrania.
Dezodorant niweluje brzydki zapach, zapobiega poceniu się, nie podrażnia skóry.
Dość dobrze chroni przed potem, więc spełnia swoje najważniejsze zadanie, niestety słabiej wypada przy jakimś wysiłku lub w słoneczne i upalne dni, wtedy potrzebuje ponownej aplikacji.
Na pewno kiedyś sięgnę po niego ponownie.