Tutti Frutti, Peeling cukrowy do ciała `Mango i brzoskwinia` (stara wersja)

Tutti Frutti, Peeling cukrowy do ciała `Mango i brzoskwinia` (stara wersja)

Cukrowy peeling do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i słonecznym zapachu mango i brzoskwini. Zawiera fitoendorfiny z owoców noni - cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię, radość i chęć do działania.
Dzięki zawartości masła karite i czerwonych kapsułek z witaminą E głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie. Kryształki cukru usuwają martwy naskórek i idealnie wygładzają ciało, a owoce noni rosnące na bajecznych, przepełnionych słońcem wyspach Polinezji zwiększają wydzielanie endorfin, pozwalając cieszyć się wspaniałym nastrojem i pełnią szczęścia.
Cukrowy peeling myje, delikatnie natłuszcza i odżywia skórę, dzięki czemu nie jest konieczne używanie balsamu.

Nie wart swej ceny

Na peeling Farmony skusilam sie przez ladne opakowanie,ktore niestety kuszac wygladem czy zapachem nie posiada wielu zalet. Na plusiki: piekny zapach,ladne opakowanie,natluszcza-nie trzeba po kapieli uzywac juz balsamu.Na minusiki: lepsze bylo by opakowanie typu tuba,peeling ma bardzo malo drobinek scierajacych-nie spelnia swej roli,jest taki tepy i nie zbyt mily w uzyciu.Peeling po kilku uzyciach odstawilam do polki,jakos go domecze i nie kupie wiecej.

parafina bleee

Kolejny produkt przy którym pluje sobie w brode że nie mam w zwyczaju czytać składów na miejscu w sklepie. Zorientowałam sie dopiero przy pierwszym uzyciu. że nie moge zmyc z siebie powłoki jaka zostawiaten peeling. I patrzę... a tu w składzie na przedzie parafina. No nie, nie lubie tej sztucznej oblepy. Po za tym produkt porzadny. Drobinki duże mocno peelingujace. Zapach bardzo przyjemny. Opakowanie z szerokim wejściem, nieco oszukańcze, bo wydaje sie jakby miało z 500 ml. Cena fajna. Wydajność tez niezła, starczy na kilka razy na całe ciało.
Tylko ta powłoka po uzyciu.... przez to nie kupie ponownie.

Najlepszy

Peeling spełnia swoje zadanie w 100 %. Doskonale złuszcza naskórek i pozostawia skórę natłuszczoną i przyjemną w dotyku. Dodatkowym plusem jest obłędny zapach ;).Jeśli chodzi o aplikację to nie jest dla mnie kłopotliwa. Wyróżnia go odpowiednie natłuszczenie!
+ złuszcza naskórek
+ natłuszcza skórę
+ świetna konsystencja, grube ziarenka
+wydajność, duże opakowanie
+cena (możemy go dostać na promocji za 10 zł, zachęcam też żeby poszukać w Biedronce - Farmona tam też zagościła
- brak

Z czystym sercem polecam ;))) mój must have na łazienkowej półce.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Najlepszy ze wszystkich

Zapach mango-brzoskwinia jest według mnie najlepszym z serii Tutti Frutti. Poza tym peeling idealnie spełnia swoje zadanie. Ma duże drobinki.
Natłuszcza skórę i utrzymuje ją w dobrym stanie.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Obłędny zapach i duże drobinki

Jest bardzo wydajny ma taką żelową konsystencje na prawdę wystarczy niewiele na jedną aplikację całego ciała. Drobinki ma spore, chyba to jeden z peelingów do ciała co miał jedne z największych ale ja takie kosmetyki lubię, bo nie trzeba się męczyć aby dobrze a nawet bardzo dobrze złuszczyć martwy naskórek z ciała. Posiadam delikatną i wrażliwą skórę i chcąc nie chcąc każdy peeling w jakimś stopniu mi ją podrażnia i jest zaróżowiona a w tym przypadku nie było inaczej. Ten produkt ma na prawdę niesamowity zapach ! Pachnie słodko i owocowo na początku używania wyraźnie było czuć mango a przy jego końcu bardziej brzoskwinię czuć te owoce i takie słodkie bum ! ale nie jest to według mnie mdlący zapach, dodaje pozytywnej energii i jeszcze bardzo długo utrzymuje się na skórze. Najważniejszą cechą w peelingu jest ścieranie i rzeczywiście bardzo dobrze to robi po każdym zastosowaniu skóra jest gładka, miękka i delikatna w dodatku kiedy po jego użyciu spłuczemy drobinki to na skórze pojawiają się małe, oleiste, białe kropelki niczym rosa a kiedy je wetrzemy w skórę tworzą taką super gładką warstwę na skórze czy ona rzeczywiście nawilża to nie jestem pewna ale ogólnie skóra jest miękka i gładka przez nawet 2-3 dni od aplikacji. Niestety przez to, że w łazience jest wilgotno naklejki z opakowania niemiłosiernie odchodzą, przez co traci trochę ten produkt estetycznie. Scrub stosuje się łatwo przez to, że jest w opakowaniu z nakrętką nie brudzi się opakowanie i też nie marnujemy produktu, ale trzeba też uważać aby woda się nie dostała do środka bo w tedy peeling zmienia kolor na biały i zapewne traci już jakieś właściwości. Jak na peeling to opakowanie ma duże i cena również jest bardzo przystępna. Według mnie to bardzo dobry kosmetyk, jakoś szału na mnie nie robi ale jak najbardziej spełnia swoją funkcję i w dodatku ma obłędny zapach.

Plusy:

+ Zapach
+ Duże drobinki
+ Bardzo dobrze ściera martwy naskórek
+ Zapach długo utrzymuje się na skórze po aplikacji
+ Skóra jest gładka i miękka nawet do 2-3 dni
+ Wydajny
+ Łatwość stosowania
+ Pojemność
+ Cena

Minusy:

- Naklejki odchodzą od opakowania

Pół na Pół:

+/- Tworzy wyczuwalną warstwę na skórze

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam całe opakowanie 300g

Pachnący ale...

Podoba mi się w nim zapach - jest niesamowity :)

+ zapach
+ złuszczanie naskórka
+ wygoda
+ konsystencja
- podrażnia skórę
- mało wydajny
- zostawia tłustą maź na skórze

Używam tego produktu od: tygodnia

Cudo

Generalnie uwielbiam owocowe i inne slodkie zapachy. Na peeling z Farmony wpadlam przez przypadek, na przecenie w Rossmannie. Szukalam peelingu do ciala poniewaz mam problemy z sucha skora na ramionach po kapieli.

+ niesamowity zapach. na poczatku myslalam ze jest troche za mocny, lecz po uzyciu pachnie delikanie
+ delikatnie sciera. cukrowe granulki czasem faktycznie rozpuszczaja sie za szybko, ale efek nadal jest zadowalajacy
+/- pozostawia lekko tlusta warstwe ochronna po uzyciu. osobiscie i tak uzywam mydla po peelingu, wiec problem znika. zapach nadal sie trzyma
- niestety jest malo wydajny. przynajmniej dla mnie. uzywam go w ogromnych ilosciach, 1-2 razy w tygodniu. jestem juz na wyczerpaniu.

generalnie jestem bardzo z niego zadowolona, i na 100% znowu go kupie. niestety obecnie studiuje w danii, gdzie produkt nie jest dostepny. ale polecam, zwlaszcze jezeli szukacie czegos owocowego i nowego.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Idealny

Jak dla mnie super peeling.
PLUSY:
- zapach
- konsystencja
- cena
- dobrze nawilża
- zostawia skórę gładką i delikatną.

MINUSY: brak

Polecam! ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Cudny

Peeling zachęcił mnie do zakupu obietnicą pięknego zapachu. Cena również nie była wysoka, więc kosmetyk wylądował w koszyku.

PLUSY:
+ cudny zapach, w ogóle nie chemiczny, utrzymuje się dość długo na skórze
+ wydajny
+ dobrze złuszcza, kryształki są całkiem spore
+ zostawia na skórze delikatny film, dzięki czemu wydaje się być gładka i nawilżona

MINUSY
nie zauważyłam

Podsumowując, peeling świetnie się u mnie sprawdził, a w zapachu wręcz się zakochałam. Polecam, ja na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ładnie pachnie...

Zacznę może od tego, że miałam 2 wersje zapachowe tegoż produktu - tą i wiśniowo-porzeczkową. Oceniam obie tutaj, gdyż nie znalazłam na wizażu tej wiśniowej w formie peelingu cukrowego, a poza tym różnią się praktycznie tylko zapachem.

+ Ładne i praktyczne opakowanie
+ Obłędny zapach, wersja brzoskwiniowa podbiła moje serce, natomiast wiśniowa już trochę mniej - zaczęła mnie męczyć po kilku użyciach
+ Łatwa dostępność
+ Niska cena

- Nazwanie tego peelingiem cukrowym to dla mnie trochę przesada... niestety nie spełnia w moim mniemaniu peelingującej funkcji, kryształki cukru rozpływają się ledwo dotkną skóry, nawet nie trzeba specjalnie im pomagać wodą
- Zapach pięknie się utrzymuje w całej łazience, niestety ze skóry znika w moment
- Pozostawia na skórze bardzo wyraźny film, który z początku mi nie przeszkadzał, ale gdy zużyłam brzoskwinię i zabrałam się za wersję wiśniową to już miałam go po dziurki w nosie...

Ogólnie jest to produkt przyjemny, chociaż mojego serca nie podbił. Gdyby nie pozostawiał aż takiego filmu na skórze, wypadłby o niebo lepiej. Zdecydowanie bardziej polecam brzoskwiniową wersję - wiśniowa zmęczyła mnie swoim zapachem baaaardzo szybciutko.

Używam tego produktu od: Około pół roku
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2

nie nie i jeszcze raz nie

Klasycznie dałam się zwabić w sklepie opakowaniem i to był błąd.
Peeling wcale nie ściera, bo zaraz się rozpuszcza przy użyciu na mokro, na sucho to tak jakbym używała gumy - ciągnąca konsystencja.
Rzekomo cukrowy, mi te drobinki cukru nie przypominają i spróbowałam! - peeling jest słony :D
Pozostawia niemiły, tłusty film na skórze, którego ciężko się pozbyć.
No i to czego nie lubię w nim najbardziej- oszukane wielkie opakowanie a w środku mało produktu. Bardzo to nieekologiczne i nieetyczne.

dno

oprócz ładnego zapachu i wygodnego opakowania nie zauważam w tym produkcie nic dobrego.. i ni rozumiem na czym polega zachwyt tymi peelingami- chyba tylko na zapachu...
Nie mogę żużyć tego produktu, słabo peelinguje, zawarty w nim cukier który powinien spełniać tą funkcję bardzo szybko się rozpuszcza, ciężko usunąć ten produkt z ciała czy z wanny poza tym pozastawia na ciele mleczno biały kolor i klejąco- tłusty filtr.. coś strasznego za niezbyt niską cenę.. nie dorasta do pięt peelingom z joanny!

Ilość zużytych opakowań: 0.5