Clarins, Creme Eclat du Jour [Daily Energizer Cream] (Krem energetyzujący na dzień)

Zostawia skórę nawilżoną przez cały dzień zwalczając jednocześnie wszelkie niedoskonałości cery. Skóra jest miękka, gładka i matowa. Aktywne składniki jak np. wit.C i ginko biloba pozostawiają ją nawilżoną, emanującą blaskiem i energią. Nadaje się jako baza pod makijaż.

na dzień
na przebarwienia, nawilżające, rozświetlające
tłusta, mieszana, sucha, normalna
w słoiczku

energetyczny poranek

Krem dostałam w prezencie, normalnie raczej po tej cenie nie kupiłabym go. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne :)

*nawilża przy czym nie jest ani trochę tłusty! mam problemy ze świeceniem się (szczególnie nos i czoło), a po 4 godzinach od nałożenia samego kremu (bez pudru itp.)
moja twarz nadal jest matowa! także jest to sukces :) plus cera jest dobrze nawilżona

*ewidentnie łagodzi niedoskonałości, pięknie wygładza twarz

*zapach - tak jak i żel i tonik z tej serii jest śliczny, daje energię i pozytywną siłę :) serio! kiedy wstaję już czekam aby poczuć ten zapach, zawsze wiem, że mnie szybko pobudzi i postawi na nogi

*konsystencja - kremowa, ale przy tym bardzo lekka i nietłusta, także idealna na rano

*dodam jeszcze, że łatwo się wchłania

minusy
*tak jak i przy toniku, niestety cena, która jak dla mnie jak na krem, który nie ma na celu jakiegoś konkretnego działania (typu walka z cellulitem czy trądzikiem)
jest dość wysoka

*mógłby być trochę wydajniejszy

Generalnie jednak bardzo polecam, naprawdę fajny kosmetyk :)

Po 2 dniach myślenia po skończeniu poprzedniego opakowania i przejrzeniu różnych kremów na dzień uznałam, że jednak nie potrafię się z nim rozstać i zakupiłam:) Jeśli zauważę inne uwagi to dodam do recenzji :)

fajny

używałam wersji 15 ml, dlatego nie mogę ocenić długotrwałego efektu. jednak stwierdzam, co następuje;)

- krem zdecydowanie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania
- twarz jest aksamitna i lekko matowa, skóra fantastyczna w dotyku - to największe zalety
- nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego odżywienia i rozświetlenia skóry, ale być może to pojawia się przy dłuższym i regularnym stosowaniu
- dobra konsystencja i bardzo ładny zapach
- nie zauważyłam, żeby zapychał
- przyjemnie nawilża, ale taki efekt jest również w przypadku tańszych kremów.

jakościowo spokojnie oceniłabym na 4, ale odejmuję pół gwiazdki za wysoką cenę - niby mogę sobie pozwolić, ale przepłacać zdecydowanie nie lubię. cena mogłaby być, gdyby krem był bezkonkurencyjny, a moim zdaniem nie jest.

Idealny pod makijaż

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie tego kremu i widzę zdecydowaną przewagę zalet. Najbardziej spodobał mi się świeży zapach oraz fakt, że momentalnie się wchłaniał więc był idealny pod makijaż. Delikatnie ujednolicił cerę, nie zapychał i faktycznie nawilżał skórę. Ważne! Delikatnie spłycił pojawiające się zmarszczki ;) Największą wadą tego kremu jest mała wydajność, kilka machnięć i widać denko opakowania. Wydaje mi się, że krem jest fajny dla osób które chcą lekkiego kremu pod makijaż. Cena też jest do przełknięcia. Sama nie wiem, może po prostu wrócę do niego latem?
Nie jest to moje KWC bo aż tak mnie nie powalił, ale
będę o nim pamiętać :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dobry na lato

Miło wspominam ten krem, bardzo dobrze mi służył w lecie. Raczej nie wyobrażam sobie używania go podczas mrozów - jest po prostu za lekki. Nie wiem czy skuszę się na niego ponownie ze względu na jego małą wydajność - zużyłam cały w ciągu miesiąca.

Plusy:
> natychmiastowo się wchłania, dlatego nadaje się pod makijaż
> jest lekki, nietłusty
> dobrze nawilża, delikatnie napina skórę
> pięknie pachnie
> nie zapycha
> ma ładne opakowanie, szklany słoiczek

Minusy:
> jest okropnie niewydajny
> nie posiada filtrów
> raczej nie nadaje się na zimę

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc w lecie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

STOSOWANIE TEGO KREMU TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ...

Kupiłam ten krem, ponieważ polecała mi go Pani z Douglasa, a ja w zasadzie nie miałam pomysłu na krem.Mam 24 lata i nie chwilę obecną chcę używać kremów stricte nawilżających.
Przy mojej skórze- mieszanej postawnowiłam kupić &quot;cięższą&quot; wersję do skóry suchej, z uwagi na porę roku- zima.
Spełnia moje oczekiwania.Jestem zadowolona, ale niestety gwiazdkę odejmuję.Dlaczego?Odpowiedź kilka linijek poniżej.

TAK:

- Nieźle nawilża, choć nie wiem czy będzie to wystarczający efekt w wypadku skóry suchej?
- Pięknie pachnie cytrusami.Dosłownie czuć w nim witaminę C. Ach te cytrusy...:)
- Rozświetla cerę.
- Cena nie jest wygórowana jak na produkty Clarinsa.
- W połączeniu z booster-em daje super efekt świeżej skóry.Bardzo przyjemne uczucie.
- Sprawdza się jako baza pod podkład.
- Cera jest gładka i jędrna.
- Zauważyłam, że &quot;okresowe&quot; wypryski wychodzą znacznie rzadziej niż przed stosowaniem tego kremu.

Koniecznie muszę wypróbować lżejszą wersję do cery mieszanej, ale to w okresie wiosenno-letnim.

NIE:
- Niestety jest mało wydajny...
- Po godzinie cera zaczyna miejscowo świećić.Niewydląda to zbyt estetycznie, ale wkońcu to krem do cery suchej, a nie mieszanej.

Gwiazdkę odjęłam za to, że jest mało wydajny.
Generalnie polecam.Bardzo dobry krem.Używam na dzień i na noc.

sprawdza się

posiadam wersję z konsystencją żelu, więc produkt bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę rozświetloną, pół-matową. nawilża skórę na cały dzień, ma piękny, delikatny zapach, jest bardzo wydajny.
używam również jako bazę pod podkład i nie zauważyłam, aby się rolował.
eleganckie opakowanie.

Roluje się

Opakowanie ok, zapach i konsystencja również, szybko się wchłania. Jest bardzo niewydajny, mi starczył na niecały miesiąc codziennego używania, gdzie inne kremy wystarczają mi spokojnie na 2-3 miesiące. I jego podstawowe wady: brak jakiegokolwiek filtra oraz to że roluje się pod każdym podkładem, niezależnie czy jest to podkład za 40 czy za 150 zł. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Może być!

Ale wolę fluid z tej samej serii.
Szybko się wchłania, równie ładnie pachnie, nie zapycha, nie podrażnia, rozświetla, wygładza, na pewno nie matuje. Używam go głównie na noc. Jakoś mnie nie powalił na kolana, średnio nawilża. Przeciętny.
Używam całej serii i ten krem jest najsłabszy z całej czwórki.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Mój faworyt

Długo szukałam kremu nawilżającego po którym nie będę miała pryszczy. Testowałam różne kremy i znalazłam.
- krem świetnie nawilża
- cera pełna blasku &#8211; gładka i promienna
- pięknie pachnie
- fajna konsystencja
- bardzo wydajny
- opakowanie, słoiczek przyjemny dla oka
- cena przystępna (79 zł w Douglasie )

Bardzo dobry krem

Krem jak na swój przedział cenowy (clarinsy są dość drogie) nie bije aż tak strasznie po kieszeni 79 zł w douglasie.
Słoiczek elegancki, szklany, bardzo ładny i solidny - ładnie się prezentuje na toaletce.
Zapach kremu wręcz zniewalający :) taki orzeźwiający owocowy i energetyzujący, poprawia samopoczucie.
Sam krem bardzo dobry, treściwy i gęsty.
Bardzo dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką i promienną.
Nie wyskakują po nim żadne niespodzianki w postaci chrostek i pryszczy co jest dużym PLUSEM.
Dobrze się wchłania chociaż po tygodniu stosowania stwierdziłam że troszkę jest za bogaty na dzień dlatego używan go na noc a na dzień dokupiłam krem-żel.
Jestem z nich bardzo zadowolona.
Idealne dla mojej 23 letniej cery.
30 ml to troche mało jednak kremy są niesamowicie wydajne i myślę że wystarczą na 2 miesiące stosowania
Polecam warto wypróbować:)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Nic specjalnego.

Kupiłam pełowymiarowe opakowanie po niższej cenie (ok. 70 zł). Krem mi po prostu nie podszedł: słabo nawilża i oprócz właściwości nawilżających nie widziałam żadnych efektów jego działania. Brak filtra, nie matuje (a o matowieniu piszą w opisie), na szczęście jest wydajny.
Podejrzewam, że miałam co do tego kremu większe oczekiwania (marka), niż ten krem może spełnić.

Używam tego produktu od: paru miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie.

Wolę żel.

Używałam tego kremu, ale w konsystencji żelowej, dla cery mieszanej. Chciałam spróbować troszkę bogatszej konsystencji zimą. Ale już nie wrócę do tego typu. Zdecydowanie wolę żel. Bardzo przyjemny zapach, jest nieco słabiej odczuwalny w wersji kremowej. Opakowanie starcza na krótki okres czasu. Używam kremiku od miesiąca, a już się kończy. Krem dla młodej, mało wymagającej skóry. Dobrze nawilża, pozostawia uczucie komfortu.