Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Krem intensywnie regeneruje i odżywia skórę, odbudowuje barierę lipidową naskórka. Likwiduje uczucie ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia skóry. Wygładza naskórek, poprawia jego jędrność i elastyczność. Zawarta w kremie aktywna witamina C przyspiesza syntezę komórkową. Wychwytuje wolne rodniki i stymuluje produkcję kolagenu. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i wyrównujące koloryt skóry. Połączenie aktywnej witaminy C z naturalną formą witaminy E (czysty tokoferol) zapewnia doskonałe właściwości regenerujące, przeciwrodnikowe i przeciwzmarszczkowe. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IRFA).

Super kremik

Super fajnie nawilżający krem, szczególnie na noc. Rano skóra maksymalnie nawilzona i zregenerowana. Konstytucja kremu bardzo gęsta i ciężka, ale ja takie lubię ;).

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

fajne nawilżenie :)

Mimo jego nieznośnej konsystencji, bardzo lubię ten krem. Nawilża, buzia po przebudzeniu jest gładka, rozpromieniona. Smaruję nim czasem łokcie, które zimą okropnie się przesuszają, działa kojąco.

Dodakowy plus za skład i wydajność.

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: wiele

Dobry krem na noc

Na wstępie przyznam, że wobec kremu na noc nie mam zbyt wielkich wymagań. W zasadzie chodzi mi głównie o nawilżenie, a krem Iwostinu spełnia tę funkcję bardzo dobrze. Dodatkowym plusem jest przystępna cena. Nie zauważyłam efektu rozjaśnienia cery ani szczególnej poprawy jej kondycji, ale też nie tego oczekiwałam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bardzo dobry krem.

Świetnie nawilża, maść dermatologiczna bardzo wysuszała mi skórę a dzięki Iwostinowi wróciła do normy. Jest tłusty, odejmuje pół gwiazdki bo bardzo ciężko się go rozprowadza i ma dosyć wysoką cenę. Poza tym same plusy: cera jest miękka, nawilżona, pełna blasku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobry

Bardzo dobry kremik, odżywia suchą skórę, lekko rozjaśnia cerę. Rano twarz jest świeża, wypoczęta i ma jednolity koloryt.
Nakładam go sporo, robię z niego coś w rodzaju maseczki i czekam 2-3 godziny aż się trochę wchłonie. Krem (nawet nałożony w małych ilościach) zostawia tłustą, błyszczącą warstwę ale że jest na noc zupełnie mi to nie przeszkadza.

plusy:
- odżywia, rano twarz jest wypoczęta i świeża
- po dłuższym stosowaniu (po ok. miesiącu) lekko rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt
- cena - w porównaniu z innymi aptecznymi jest dość tani
- dobra dostępność
- opakowanie - tuba z której łatwo wycisnąć resztki kremu, dodatkowo higieniczne
- nie podrażnił i nie zapchał (ale to już indywidualna sprawa)

neutralne:
- brak zapachu - dla mnie to akurat nie jest plus bo lubie pachnące kosmetyki ale z drugiej strony brak dodatkowej chemicznej substancji perfumującej jest lepszy dla skóry więc ta jego cecha jest dla mnie neutralna

minusów w zasadzie nie ma, może tylko to, że ten efekt porannej świeżości i rozjaśnienia cery mógłby utrzymywać się do wieczora.
Ogólnie jednak bardzo polecam.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

wolę Sensitię tłustą

jednak bez zachwytów

+ w potrzebie koi cerę
+ rano skóra wygląda lepiej niż zwykle

ale

- zapchał mnie i zapycha mimo zmiany innych kosmetyków
- niby nawilża ale już koło południa efektu nie ma, więc w sumie faktycznie "nawilża na noc"
- CENA; nie wiem ile wy zapłaciłyście ale u mnie w aptekach koszuje ponad 60 zł, które pokornie zapłaciłam bo zachwyciłam sie opiniami na wizażu

podsumowując:

lepiej kupić sobie Sensitię tłustą (mimo, że nie ma napisu "na noc") bo nawilża lepiej, nie zapycha i jest tańsza

+ oba produkty cechuje bdobra wydajność

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno nadal nie skończone

dobry dla tłuściochów

To jest naprawdę dobry krem, szczególnie dla tłuściochów, szczególnie tych tłusto - przesuszonych. Przede wszystkim nie zapycha, nie powoduje powstawania niespodzianek, a bardzo dobrze wygładza i zmiękcza. Mógłby mocniej nawilżać, ale fakt faktem ja mogłabym też pić więcej wody i suplementować się olejami. Aplikacja nie jest wymarzona, bo krem jest ciężki w rozsmarowywaniu i zostawią tłustą powłoczkę, ale że stosuję go na noc, to tak bardzo mi to nie przeszkadza. Po dłuższym używaniu faktycznie widać poprawę - skóra jest gładka, rozjaśniona, miękka. Stosuję go nawet pod oczy i też się sprawdza, dobrze nawilża i zmniejsza cienie. Tubka wygodna, cena przystępna. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

solidny krem, do którego pokornie wracam

Ten krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam cerę tłustą albo mieszaną czasem. Krem poleciła mi koleżanka a potem też farmaceutka i nie żałuję, że go kupiłam, bo w zasadzie ma tylko jedną małą wadę - jest ciężki i zostawia mocno tłusty film na skórze. Wybaczam mu to jednak, bo jest na noc i można to przeżyć. Jego działanie jest za to mega. Krem naprawdę działa, odżywia, zmiękcza, wygładza i rozjaśnia skórę. Widać różnicę już po pierwszej nocy. Po dłuższym stosowaniu skóra jest wyraźnie uspokojona i nawilżona. Ważne, że nie pachnie, nie podrażnia, nie zapycha. Mojej skórze wyraźnie służy, chociaż nie stosuję go codziennie. Warto spróbować, bo krem nie jest drogi, w dodatku jest bardzo wydajny a tubka ma aż 75ml.
Cały czas poszukuję kremu, który będzie tak samo dział i nie będzie tak tłuścił, ale bardzo ciężko coś znaleźć i zawsze pokornie wracam do sprawdzonego iwostinu. Kiedyś dałam ten krem babci, bo ma skórę wrażliwą i skłonną do różnych alergii i podrażnień i też była zachwycona tym kremem do tego stopnia, że zaczęła go regularnie używać.

Używam tego produktu od: 2 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 tuby

Mój KWC.

Rewelacja.
Przejdę do szczegółów;
+Krem świetnie nawilża i wygładza
+Buzia wygląda na zdrową
+Nie zapycha
+Nie uczula, nie podrażnia
+Dość szybko sie wchłania
+Jest wydajny przez co cena nie jest aż tak odstraszająca
Dla mnie to kosmetyk idealny.Uważam ,że naprawdę działa.Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: dwa

Za ciężki

Wiem, że krem na noc zwykle ma cięższą konsystencję, ale w tym przypadku, aż za bardzo. Kiepsko się wchłania i miałam wrażenie, że moja skóra się męczy. Krem po nałożeniu powodował u mnie nieprzyjemne uczucie tłustości i ciężkości.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Przyjemny produkt

Szukałam czegoś, co odżywi i nawilży moją wrażliwą i czasami wręcz przesuszoną skórę, na której jednak pojawiają się również wypryski. Sensitia ładnie ją koi, nawilża i wygładza. Prawie nie ma zapachu, co w przypadku skóry wrażliwej również notuję na plus. Konsystencja przyjemna, śmietankowa, aczkolwiek dość tępa i tłusta- mi to jednak nie przeszkadza. Krem wydajny i niedrogi- ja kupiłam go w Sp za ok. 40 zł wraz z mleczkiem do demakijażu z tej samej serii. Polecam, zwłaszcza jesienią oraz zimą.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Bogaty krem o cięższej konsystencji

Krem o cięższe konsystencji jest idealny na noc ze względu na zawartość witaminy C i E. Posiadam cerę mieszaną, na policzkach strasznie przesuszoną, a tłustą w pasie T. Po zastosowaniu kremu zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry na buzi. Stała się ona elastyczna, miękka i gładziutka. Rano cera wygląda na wypoczętą i faktycznie jej koloryt jest wyrównany. Jest to najlepszy jak do tej pory krem na noc. Nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha porów. Po nałożeniu pozostawia tłusty film, ale to normalne.

Krem ten na stałe zagościł w mojej szafce z kosmetykami.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze