Natura Siberica, Hair Evolution, Natural Pre-shampoo Scalp Scrub (Naturalny wegański peeling do skóry głowy)

Delikatnie oczyszcza skórę głowy usuwając z niej zanieczyszczenia i nadmiar sebum.
• Przywraca naturalną równowagę.
• Pozostawia uczucie lekkości i świeżości.
• Sprawia, że włosy wyglądają świeżo i stają się lśniące i miękkie w dotyku.
• Jest wegański.

Skóra głowy
przetłuszczająca się
do włosów przetłuszczających się
oczyszczające
zapachowa, bez SLS i SLES, bez alkoholu, bez silikonów, bez parabenów
w słoiku

Super produkt

Już jakiś czas temu kupiłam ten peeling w hebe. Jest bardzo wydajny. Gęsty, ale łatwo się go spłukuje. Co ważne nie podrażnia. Włosy po użyciu peelingu są bardziej uniesione od nasady, dłużej utrzymują świeżość. Po regularnym stosowaniu, widzę różnicę.

Ratunek dla włosów mających tendencję do nadmiernego przetłuszczania się :)

Seria Hair Evolution zwróciła moją uwagę opakowaniem obok którego nie mogłam przejść obojętnie :) wzięłam na spróbowanie, bo od dłuższego czasu zmagam się z szybko przetłuszczającymi się włosami. Produktu używam od miesiąca i jestem zadowolona z efektów. Włosy są "odbite" od skóry głowy, mniej się przetłuszczają i mam wrażenie, że lepiej chłoną odżywkę. Dodatkowo na plus, że peeling nie jest trudny w wypłukaniu z włosów po użyciu! Polecam!

Cytrusowe odświeżenie

Żółto czarne opakowanie sugeruje świeży zapach. I tak właśnie jest, bo pachnie cytrusowo. Mogłabym go używać dla samego tego zapachu, który mnie powala...
Kluczowe składniki to biała glinka, hydrolat z białej brzozy i błoto morza martwego. Poza tym jest tu gliceryna, ekstrakt z sosny, ekstrakt z igieł modrzewia syberyjskiego, ekstrakt z owocu amlaki, ekstrakt z płucnicy niwalnej oraz wyciąg z bazylii.
Kolor peelingu określiłabym jako szarozielony z ciemniejszymi drobinkami. Te drobinki wyglądają jak pęcherzyki powietrza. Konsystencja jest bardzo gęsta.
Po kilkukrotnym użyciu stwierdzam, że delikatnie przedłuża świeżość skóry głowy, ale nie widzę tutaj efektu wow.
Nie mam motywacji by regularnie po niego sięgać, nie czuję potrzeby stosowania peelingu skóry głowy. Trochę trudno go domyć. Wydaje mi się, że nie nada się do bardzo tłustej skóry głowy gdyż jest dość delikatny.