Eveline Cosmetics, Variete, Light Reflecting Translucent Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Do rodziny Variete dołączył transparentny puder odbijający światło, który daje miękkie, satynowe wykończenie z efektem „soft focus”. Jego drobno zmielona, jedwabista konsystencja skutecznie zmniejsza widoczność porów i zmarszczek mimicznych, dzięki czemu skóra jest wygładzona. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, skóra nie traci nawilżenia.

• Transparentny puder pasuje do każdej karnacji,
• Miękkie, matowe wykończenie,
• Wygładza skórę,
• Kwas hialuronowy w składzie,
• Odpowiedni do każdego typu cery,
• W zestawie z mięciutkim puszkiem do aplikacji.

matujące, rozświetlające
sypki
normalna, sucha

Średniak

Puder jest drobno zmielony, drobinki są delikatne.
Na skórze niestety wypada trochę sino (mam oliwkowy odcień skóry) i potrafi bielić. Duże utrudnienie powoduje opakowanie - nie ma zabezpieczenia, więc nie nadaje się do podróży, a sitko dozujące wypada, przez co po przechyleniu duża ilość pudru wylądowała na mnie.

Fajny na co dzień

Bardzo fajny produkt. Na twarzy wygląda delikatnie i subtelnie. Nie robi efektu maski, nie ciastkuje się i nie ciemnieje. Warto mieć na uwadze jego wykończenie. Nie jest to typowo matowy puder, ma rozświetlające drobinki co dla mnie np. jest super i wygląda pięknie ale po pierwsze nie na każdą okazję i do każdego makijażu a po drugie części osób się zapewne to nie spodoba. Ogólnie produkt bardzo fajny, ładnie wygląda na twarzy, ma przyjemny zapach. W środku jest puszek do nakładania pudru ( taki słodki, różowy <3) Fajnie utrwala i wygładza makijaż . Ogólnie na co dzień do lżejszych makijaży będzie super i bardzo polecam

Najlepszy puder

Jest cudowny nie wysusza i pięknie utrwala nam makijaż w dodatku nie wygląda sucho poprzez odrobinę rozświetlenia które on daje przez co ładnie wygląda przez cały dzień

Totalna masakra

Strasznie się zdziwiłam po jego użyciu, ponieważ ogólnie lubię produkty marki Eveline ale to jest nieporozumienie. Posiada w sobie "chamskie" drobinki brokatu, po których mam wrażenie że moja twarz wygląda jak kula dyskotekowa i mieni się na milion sposobów. Dodatkowo daje jakiś dziwny odcień blado różowy co jest totalnie na nie. W ogóle się nie polubiliśmy do tego jest mało wydajny.

Są lepsze produkty

Kupiłam go bo naczytałam się super opinii na jego temat ale dla mnie niestety on się nie nadaje. Plus za to że faktycznie fajnie utrwala i matowi makijaż , nie ciastkuje się ani nie waży na twarzy , jest lekki i delikatny , dosyć długo utrzymuje się też bez poprawek i już chyba ostatnim plusem jest dołączony do pudru aplikator w postaci puszka który okazał się super mimo tego że nigdy nie nakładałam tego typu aplikatorami pudru to ten sprawdził się bardzo dobrze , szybko i łatwo oraz równomiernie można było rozprowadzić produkt po skórze bez osypywania się. Ale niestety ma też swoje minusy czyli jak dla mnie ma zbyt mocne działanie rozświetlające na twarzy oraz zbyt intensywne drobinki które są dosyć mocno widoczne na skórze co mi np. przeszkadza ale jak ktoś uwielbia takie makijaż to jak najbardziej się sprawdzi , minusem jest także to że po pewnym czasie od nałożeniu puder na skórze zmienia kolor na lekko różowawy co psuje makijaż . Opakowanie jest dosyć pojemne i wystarcza na dłuższy czas a zapach jest delikatny i nie drażniący . Myślę , że nie kupię tego produktu ponownie ponieważ można dorwać o wiele lepsze produkty w dużo niższych cenach.

Dla mnie lekka wtopa

Niestety drobinki w tym pudrze są tak skoncentrowane i jest ich na tyle dużo, że po nałożeniu nie mam wrażenia fajnego blasku, zdrowej cery, a wręcz czuję jakbym miała lekko spoconą buzię. Puder delikatnie bieli, a przez lekko różowy odcień sprawia, że kolor podkładu lekko sinieje, co również nie wygląda dobrze na mojej cerze. Dołączony puszek w moim odczuciu również nie nadaje się do użytku, jest twardy, szorstki i nieprzyjemny.

Oprócz powyższych minusów całkiem dobrze trzyma makijaż na swoim miejscu, dobrze współgra z bronzerem, różem itd, ale na pewno nie kupię go ponownie, właśnie że względu na powyższe.

Co sądzę o tym pudrze?

Puder po który sięgam najczęściej, kiedy wiem że jest wydarzenie na którym będą robione zdjęcia.
Puder jest świetny, dobrze odbija światło a przy okazji wygląda ładnie i świeżo na twarzy.
Do pudru dołączony jest słodki puszek.
Cena jest przystępna, a produkt starcza na długo.

Prawie ideał

Pudru używam od kilku miesięcy, kupiłam na promocji zachęcona recenzjami. Puder ma ładne opakowanie i jest w przystępnej cenie. Jest drobno zmielony i zawiera drobinki, pięknie rozświetla skórę, ale niestety, mi rozjaśnia okolice wokół oczu aż za bardzo. Po nałożeniu jest ok ale później widzę białą poświatę wokół oczu, chyba kolor nie dla mnie pod oczy, ale na policzki i czoło - super.

niewypał

kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym pudrem - nie robi nic prócz plamy jasnej na twarzy. na pewno nigdy go już nie kupię. WIdzę, że opinia się nie doda, bo za malo znaków- ale co tu się rozpisywać..dla mnie beznadzieja i tyle

Uwielbiam pod oko

Ten puder to ideał dla mnie pod oczy. Dzięki drobinkom pięknie rozświetla okolice pod oczami i wygładza, dla mnie to must have każdego makijażu. Używam go również czasem na całą twarz, daje piękne glow i odbija światło. Plus za dostępność i częste promocje w drogeriach.

Nie dla mnie

Pojemność: 6g
Cena regularna:37,99 zł

❄️ładne opakowanie
❄️drobno zmielony
❄️zapach mi nie przeszkadza
❄️jest rozświetlajàcy
❄️mocno widoczne drobinki
❄️po nałożeniu na twarz moja skóra wyglądała jak po rozświetlaczu ????
❄️moim zdaniem nie nadaje sie do nakładania na całą twarz - chyba ,że lubicie taki efekt
❄️jest bardzo wydajny

Ja nie wrócę do niego. Nie do końca podoba mi się jak u mnie wyglada. No chyba że jako podkład do rozświetlacza to może wtedy tak.

Kocham zimą

Puder Eveline używam zimą, kiedy moja skóra jest przesuszona. Jako jedyny utrwala mój makijaż, ale jest niewidoczny na twarzy. Daje piękne rozświetlenie i długotrwałe utrwalenie. Mimo, że ma drobinki, których nie lubię to te są widoczne tylko na początku. Potem w cudowny sposób rozpływają się pozostawiając tylko blask.
Latem szukam bardziej matujących pudrow, jednak zimą to mój must have, katowany od lat.