Regenerum, Heel Regenerating Enzymatic Peeling (Regeneracyjny enzymatyczny peeling do pięt)

Hebe

Formuła intensywnie złuszcza zrogowacenia dzięki połączeniu enzymów i aż trzech kwasów. Nawet do bardzo zgrubiałej i przesuszonej skóry pięt .

peelingi do stóp
nawilżające, wygładzające
w tubce
lekkie
żel
z defektami

Przyjemna alternatywa dla peelingów mechanicznych

Peeling zakupiłam wiedziona ciekawością i chęcią porównania ze zwykłymi peelingami mechanicznymi.

Generalnie jestem całkiem zadowolona choć uważam, że w ciężkich przypadkach peeling sobie nie poradzi i potrzebne będą np. skarpetki złuszczające bądź profesjonalny zabieg a dopiero później taki peeling.

Po pierwszym użyciu można zauważyć znaczące zmiękczenie naskórka i wygładzenie skóry. Nie ma tu jednak efektu "wow" od razu. Potrzeba kilku aplikacji i systematyczności, żeby zauważyć efekty.

Peeling ma bardzo lekką, wręcz wodnistą konsystencję (jak żel) więc polecam nakładać ostrożnie.

Stosunek ceny do jakości super, produkt wydajny. W połączeniu z serum z tej serii robi robotę.

Wydajny i skuteczny

Jeśli szukacie skutecznego peelingu do stóp, ktory w krótkim czasie zostawi skórę stóp wygładzoną, mięciutką oraz idealną w wyglądzie, to polecam się nad nim zastanowić :)
Peeling ma delikatny zapach oraz przyjemną konsystencję. Aplikacja i zmycie nie stanowia problemu.
Już po pierwszym użyciu zobaczyłam efekt wygłądzenia i nawilżenia chociaż najlepsze efekty pojawiają się z czasem. I przy regularlnym stosowaniu. Opakowanie jest też wydajne. Stosuję peeling raz w tygodniu,

Wielkie zaskoczenie

Pierwszy raz używałam peelingu enzymatycznego do stóp. Wszystko w tym produkcie jest zaskakujące ale również na swoim miejscu- począwszy od opakowania, formy aplikacji, konsystencję oraz na działaniu kończąc. Opakowanie jest wygodne, w tubce, można skutecznie dobrac odpowiednią ilośc kosmetyku. Ma bardzo przyjemną konsystencję, którą bardzo łatwo się aplikuję na skórę. Peeling stosowałam na początku co 2 dni, aktualnie zmniejszyłam częstotliwość do raz w tygodniu bo tyle jest wystarczające Aplikacja peelingu jest bardzo przyjemna-podobine jak zmywanie Pierwsze rezultaty zmiękczenia skóry widziałam już po pierwszym użyciu. Po upływie określonego czasu efekty jeszcze lepsze i o wiele lepsze od wcześniejszych peelingów mechanicznych jakie stosowałam i stąd moje wielkie zdziwienie. Po pierwszym użyciu czułam jak moja skóra jest wygładzona, pięty nie miały suchych skórek. Po peelingu dodatkowo aplikuję mocno nawilżający krem na stopy. Myślę, że z czasem efekt bedzie coraz lepszy!

Moja skóra stóp go pokochała

Do zakupu skusiły mnie opinie na jego temat jak i dobry skład :) Znajduje się w wygodnym opakowaniu w kształcie tubki jak również jest wydajny. Nakladanie to przyjemność, szczególnie po ciężkim dniu pracy. Konsystencja jest przyjemna, ma też delikatny zapach.
Jego działanie oceniam na 5 z dużym plusem. Moja skóra stóp pokochała go od samego początku. Jest miękka, wygładzona, nie mam już problemu z luszczącymi sie piętami.

Sełnia swoje funkcje

Świetny peeling, ktory nie podrażnia, ale spełnia swoje funkcje. W dodatku łądnie pachnie, przyjemnie się nakłada oraz zmiękcza pięty. Cenowo jak najbardziej jest ok, a do tego wydajność i dostępność.

Świetny sposób na domowe spa

Kupiłam z ciekawości. Do tej pory stosowałam głównie peelingi gruboziarniste do stóp tak wiec byłam ciekawa, jak poradzi sobie z moimi stopami peeling enzymatyczny. Pomimo, ze nie ma tutaj ostrych ścierających drobinek, dobrze sobie radzi ze zmiękczeniem skóry. Stopy przy regularnym stosowaniu są gładkie, miękkie, bardziej nawilżone.
Zapach jest przepiękny, lekko owocowy.
Świetny sposób na domowe spa po ciężkim powrocie z pracy :)

Ten peeling jest wspaniały

Uwielbiam ten peeling. W 100% spełnił moje oczekiwania, względem mojej bardzo suchej i problematycznej skóry pięt. Treściwy, z dobrym składem, doskonale nawilża, peelinguje i zmiękcza skórę, a nawilżenie trwa naprawdę długo.

Dobra cena i działanie

Do zakupu zachęciły mnie dwie rzeczy: dobra cena peelingu oraz ladne opakowanie. Poza tym miałam już kilka kosmetyków tej firmy, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły tak wieć postanowiłam zobaczyć jak sprawdzi się u mnie ten właśnie peeling :)
Pierwsze co zauważyłam to miły zapach, aplikacja też przyjemna, peeling jest enzymatyczny tak więć nie ma się tutaj do czynienia z mocnym zdzierakiem, co nie znaczy, ze nie działa.
Bo faktycznie po kilku użyciach widziałam znaczne zmiękczenie, nawilżenie skóry stóp. Nie mam już na piętach suchych skórek.
Stosuję regularnie nawet teraz zimą, tak aby mieć stopy łądnie przygotowane na wiosnę.

Rezultaty już po pierwszym użyciu

Zdecydowanie mój nr 1 wśród peelingów do stóp na dzień dzisiejszy.
Peeling skutecznie radzi sobie ze złuszczaniem naskórka, jednoczesnie nie jest na tyle mocny aby spowodował podrażnienie. Wcześniej lubiłam stosować popularne skarpetki do peelingowania, jednak moim zdaniem ten peeling daje lepsze rezultaty. Oczywiście przy regularnym stosowaniu.
Efekt wygładzenia skóry pięt odczułam już po pierwszym użyciu.
Zwykle stosuję raz albo dwa razy w tygodniu. Przy takiej częstotliwości kosmetyk jest bardzo wydajny.

Zakochalam się

Stosowanie tego peelingu to dla mnie chwila relaksu po trudnym i ciężkim dniu w pracy. Moja skóra wymaga złuszczenia, nawilżenia oraz regeneracji. Ma dobry skład, pozostawia skórę wygładzoną, zmiękczoną. Wysuszenie jest o wiele mniejsze.
Zakochałam się w tym produkcie.

Regularnie kupuję

Enzymatyczny peeling do stóp o przyjemnej konsystencji i skutecznym działaniu. Na początku wmasowuje się go w stopy, potem trzeba trochę poczekać oraz spłukać. Peeling wspaniale zmiękcza skórę stóp, ma też działanie nawilżające. Jest też bardzo wydajny, tubka wystarcza mi na kilka miesięcy przy stosowaniu dwa razy w tygodniu (nie trzeba go dużo aby byłą dobra skuteczność).
Regularnie kupuję w lokalnej aptece. Zdecydowanie też poleam. Mój hit.

Nie widzę minusów

Najładniej pachnący, najskuteczniejszy oraz najprzyjemniejszy w stosowaniu peeling do stóp jaki miałam :)
Ma cudowną delikatną konsystencję. Idealnie zmiękcza oraz wygładza skórę.
Minusy? Nie widzę.