Iwostin, Sensitia, Krem intensywnie nawilżający SPF 20 (średnia ochrona)

Iwostin, Sensitia, Krem intensywnie nawilżający SPF 20 (średnia ochrona)

Lekki, delikatny, hypoalergiczny, długotrwale nawilżający krem na dzień z zawartością fotostabilnych filtrów UVB: SPF 20/UVA: 14, gwarantujących codzienną ochronę przeciwsłoneczną. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Krem zawiera składniki o właściwościach przeciwrodnikowych i przeciwzmarszczkowych, m.in. połączenie witamin C i E oraz łagodzącą i kojącą wodę termalną z Iwonicza Zdroju. Doskonały jako podkład pod makijaż.

ulubiony od lat

Jestem posiadaczką skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do trądziku i zaczerwienień. Zużyłam już chyba z 5 tubek tego kremu, nie mam ochoty szukać czegoś nowego, skoro wiem że ten krem się na pewno sprawdzi i nie wywalę pieniędzy w błoto. Cenie go za filtr, obowiązkowo na dzień stosuje kremy z filtrami. Skóra się po nim nie zawsze świeci, jak się świeci to nie jest to jakiś tłusty smalec, ostatnio przez te mrozy skóra zrobiła się bardziej sucha i po nałożeniu kremu ona wcale się nie świeciła.
Konsystencje ma dla mnie idealną, nie jest tłusta.
Po jego zastosowaniu czuje że moja skóra jest nawilżona. Idealnie nadaje się on pod makijaż a przynajmniej pod krem bb ze skin 79, podkład lily lolo, podkład do skóry suchej lub tłustej z Vichy.
Ostatnio producent zmienił opakowanie i zamiast 75ml jest 50ml. Starcza on na długi czas, u mnie przy codziennym stosowaniu na około pół roku.
ja nie zamierzam szukać na razie czegoś innego choć kusi mnie krem z eucerin aquaporin z filtrem.
Zapomniałam dodać u mnie nie zapycha on porów ale ma w składzie parafinę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: z 5 jak nie więcej

mój ulubieniec

Jedyny kremik który optymalnie nawilża moją buzię i pozostawia ją nawilżoną przez cały dzień. Przyjemnie zmiękcza. Nie zatyka porów. Nie wałkuje się i nadaje pod makijaż.
Sporadycznie używam go również pod oczy i na powieki - gdy kremiki specjalistyczne zawodzą, idealnie wycisza wszelkie podrażnienia i przesuszenia :)
Dodam, że mam cerę mieszaną z tendencją do podrażnień.

Minus:
- pozostawia tłustą warstwę na buzi i ta się świeci
(właściwie to jedyny minus)

Polecam serdecznie.

Całkiem dobry

Dostałam darmowe próbki tego kosmetyku więc nie musiałam za niego płacić 34zł (nawet nie wiem czy bym tyle dała za krem :) ). Używałam ostatnio przez pewien czas, ale wystarczyło by pojawiły się rezultaty.

Plusy:
-bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę
-skóra jest ładniejsza (może miałam zmniejszone zmarszczki? :) )
-dość wydajny ( próbki używałam przez dość długi czas)

Minusy:
-takie sobie opakowanie (ALE TO NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE)
-cena (ja jak bym widziała krem za 34zł to bym go chyba nie kupiła)
-nie jest dobry na posmarowanie się na chwilę przed wyjściem, gdyż się strasznie błyszczy skóra (ale jeśli tak na ok. pół godziny przed to zdąży się wchłonąć)
-dostępność (w wielu sklepach go nie ma)

Używam tego produktu od: używałam ostatnio przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: opakowanie próbki

dobrze nawilża, ale strasznie się błyszczy

krem kupiłam w promocji w super pharm za 25zł, więc cena jak za 75ml kremu na plus. poza tym krem jest wydajny, mam go od maja a zużyłam może połowę przy stosowaniu około raz dziennie. krem bardzo dobrze nawilża i ma filtr, co przy kuracji triacnealem, którą aktualnie stosuję, jest bardzo ważne. niestety, ale kosmetyk bardzo długo się wchłania i pozostawia na twarzy błyszczący film... makijaż nałożony bezpośrednio na krem lub nawet po ok 10min od nałożenia po ok. pół godziny zaczyna się bardzo błyszczec... jeśli zaczekamy przynajmniej 20 min, nie nałożymy zbyt dużo tego kremu i porządnie przypudrujemy twarz to da się jakoś przeżyc.

podsumowując - jeśli nie malujecie się i nie przeszkadza Wam, że krem bardzo się się świeci lub jeśli macie dużo czasu rano aby czekac aż krem się wchłonie to polecam. w przeciwnym wypadku - nie.

Używam tego produktu od: 12maja
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nigdy więcej!

Skusiłam się na ten krem ze względu na SPF 20. Niestety sprawił, że stan mojej cery mocno się pogorszył. Fakt faktem krem nawilża, ale bardzo leciutko. Natomiast TOTALNIE ZAPYCHA. Po 3 tygodniach używania go pojawiły mi się na twarzy drobne podskórne krostki oraz ropne wypryski. Opakowanie mało wygodne. Cena niska. Zapewne wydajny. Bez zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 0 opakowań

Bardzo dobry dla suchej, alergicznej cery

Dostałam kilka jego próbek w aptece, a ponieważ marka Iwostin mnie odpowiada bardzo, postanowiłam bez wahania wypróbować ten krem. Stosowałam go przez dwa tygodnie.

+dobrze nawilża i wygładza cerę- u mnie pojawia się to zawsze podczas używania ich kosmetyków, być może ich formuła mnie odpowiada bardzo
+jest bezzapachowy, nie podrażnia
+radzi sobie z suchymi skórkami (u mnie w okolicy nosa)
+bardzo dobrze trzyma makijaż
+wchłania sie szybko, acz jego działanie (czyli brak uczucia ściągniętej, wysuszonej skóry) odczuwam przez dobre kilka godzin
+ma filtry UVA/UVB

Minusów nie zauważyłam, myślę, że skuszę sie na ten krem ale w porze jesienno/zimowej, gdyż filtr SPF 20 jest dla mnie za niski

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 6 próbek

Świetny

Przez pewie okres miałam bardzo suchą cerę, znalazłam w aptece ten krem i zaczęłam stosować. Jest rewelacyjny!
Fajnie nawilża, szybko się wchłania, jest wydajny, nie podrażnia, całkiem fajnie pachnie. Ogromnym minusem jest cena, ale Iwostin produkuje genialne kosmetyki.

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 calutkie

dla mnie super

Mam cerę trądzikową i mocne słońce mi nie służy dlatego ten krem jest dla mnie idealny. Po całym dniu opalania nie jestem spieczona tylko delikatnie opalona. Używam tylko latem. Gdy wakacje się kończą wracam do podstawowej wersji Iwostinu nawilżającego bez filtrów ;)

Używam tego produktu od: 2 lata

Pozytywnie mnie zaskoczył:)

Świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Moja przygoda z nim zaczęła sie pare lat temu, gdy byłam na oczyszczaniu twarzy. Kosmetyczka polecila mi go by złagodził podraznienia po zabiegu. Zaprzyjaźniłam sie z nim na dobre ;) Polecam osobom z problemami związanymi z trądzikiem, jako krem na noc, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że taka skóra potrzebuje przede wszystkim nawilżenia a ten krem świetnie daje sobie z tym rade plus ładnie wygładza. Po zastosowaniu na noc budze sie z gładką buzią bez żadnych zaczerwień.

Ilość zużytych opakowań: 3, 4 w trakcie

Nic nadzwyczajnego

Znalezienie w aptekach kremu, który miałby filtr powyżej 15 SPF, a był codziennym kremem pielęgnacyjnym jest bardzo trudne, toteż ucieszyłam się, gdy wpadłam na ten krem Iwostin. Jak się niestety okazało, ideałem to on nie jest.

Konsystencję ma fajną, lekką, dzięki czemu łatwo się wsmarowuje i wchłania, nie pozostawiając wyraźnego filmu. Jednak albo jakiś składnik, albo formuła powodują, że krem bardzo wzmaga świecenie się skóry. Jako posiadaczka cery mieszanej w kierunku tłustej mocno odczuwałam tego konsekwencje - twarz zaczynała się świecić już pół godziny po zrobieniu makijażu, wielokrotne użycie bibułek w ciagu dnia było absolutną koniecznością, a sam make-up relatywnie szybko zaczynał wyglądać po prostu nieświeżo.

Za plus poczytuję kremowi nawilżanie, mimo że nie jest to efekt bardzo wyraźny - jakaś poprawa, a przynajmniej zapobieganie pogorszeniu nawilżenia skóry miało miejsce.

Krem oczywiście nie podrażnia, no ale byłoby skandalem, gdyby podrażniało coś, co producent wypuszcza na rynek pod szyldem "Sensitia".

Duża pojemność i dobra wydajność będą atutami dla tych, którym ten krem przypadnie do gustu na tyle, by do niego wracać. Ja raczej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Przyjemny

Wcześniej stosowałam Krem Nawilżający z Iwostinu, na lato postanowiłam zakupić wersję z filtrem.

Plusy:
- wydajny
- bezzapachowy (nie kłóci się przez to z innymi kosmetykami, co mi bardzo odpowiada)
- nie zapycha
- nie uczula
- ma fotostabilne filtry

Minusy:
- jest gęsty i nie wchłania się tak dobrze jak wersja bez filtra, przez co zostawia jednak na twarzy cienką tłustą warstewkę, co mnie rozczarowało. Za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

mam po nim mile wspomnienia

Uzywałam go jakis rok temu i pamietam ze buzka była ładnie nawilzona bez zadnych suchych skorek i podrażnien niestety okazalo sie ze mam cere naczynkowa dlatego skupiłam sie na tego rodzaju pielegnacji twarzy

plusy
-wydajny
-bezzapachowy
-nie zapycha
-nie podraznia
-dobrze sie wchlania
-przede wszyskim dobrze nawilza
-duze opakowanie 75ml wiec dosc tan
- filtr

minsy
-mogły byc dostepny tez w mniejszych opakowaniach

Używam tego produktu od: jakies 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ze 4